var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Korona TV

Klubowe TV: Zabrzańska Loża Szyderców, Żubrowski dziennikarzem, wyjątkowe odwiedziny podczas zgrupowania Zagłębia

Autor: Paweł Łopienski
2019-07-12 20:00:15

Kluby Ekstraklasy przygotowują się do udanej inauguracji rozgrywek, ale nie oznacza to, że z tego powodu ich kanały na Youtube świecą pustkami. Wprost przeciwnie. Dodatkowe materiały otrzymaliśmy od naszych tegorocznych reprezentantów na europejskiej scenie, w tym również co nieco z meczów Piasta, Legii oraz Cracovii.

Na początek zaczynamy od przedstawienia tego, co działo się u naszych reprezentantów w Europie. Piast Gliwice niespełna tydzień temu opublikował eksluzywną rozmowę z Jakubem Czerwińskim, który podsumował okres przygotowawczy. Nie zabrakło również materiałów z prezentacji drużyny na sezon 2019/20 oraz filmów przed pierwszą rywalizacją z BATE.

Co się tyczy środowego spotkania, otrzymaliśmy od klubowej telewizji film, na którym widać radość drużyny po bramce Piotra Parzyszka oraz przeprosiny Patryka Dziczka po jego wybuchowej reakcji po zejściu z boiska.

***

Legia Warszawa oraz Cracovia dopiero dzisiaj zagrają swoje pierwsze oficjalne spotkanie w nowym sezonie. Wicemistrz Polski w ostatnich dniach rozstrzygnął konkurs Crossbar Challenge, a także udostępnił materiały z podróży do Hiszpanii. Możemy również dowiedzieć się, czego uczy Akademia Legii.

***

Krakowski klub opublikował kilkunastominutową rozmowę z Nigelem Kennedym, popularnym muzykiem i prywatnie kibicem "Pasów". Przekonamy się jak wyglądał drugi etap letnich przygotowań do sezonu. Michał Probierz podsumował również zgrupowanie w Radenci.

***

Gdańszczanie postarali się w minionym tygodniu i dali swoim kibicom więcej materiałów z przygotowań. Na kanale ukazało się sporo krótkich filmików, na które serdecznie zapraszamy.

***

Luka Zarandia pożegnał się z Arką Gdynia. Klub udostępnił rozmowę z Gruzinem, który występować będzie w najbliższych miesiącach w belgijskim Zulte Waregem. W niedzielę gdynianie rozpoczęli obchody związane z 90-leciem trójmiejskiego zespołu. Z tej okazji przygotowana została efektowna iluminacja świetlna.

***

Górnik kontynuował cykl "Zapytaj Górnika". W minionych dniach na pytania kibiców odpowiedzieli Paweł Bochniewicz, Tomasz Loska, Kamil Zapolnik oraz Adrian Gryszkiewicz. "Razem Jesteśmy Silniejsi", tak zabrzański klub zachęca do kupienia karnetów na najbliższy sezon. Pojawiły się również interesujące kulisy piątkowego sparingu z AFE.

***

Białostocki klub kontynuował cykl spotkań "Na Jagiellońskim Szlaku. Tym razem odwiedzili Knyszyn, do którego wybrali się Juan Camara, Jesus Imaz oraz Andrej Kadlec. Materiał z tego wydarzenia pojawił się na kanale YT.

***

Korona była w ostatnim czasie aktywna na Youtube. Za pośrednictwem filmików pojawiły się materiały z podpisania kontraktu przez Rodrigo Zalazara oraz ze zgrupowania. Jakub Żubrowski wcielił się w rolę dziennikarza po jednym ze sparingów, ale to nie wszystko. Kielczanie zorganizowali Bottle Cap Challenge i do kolejnego odcinka nominowali... zresztą, sprawdźcie sami.

***

Lech Poznań rozpoczął drugi obóz przygotowawczy w Opalenicy. Klub zaprezentował obszerne kulisy, na których dowiemy się jak wyglądała maratońska strefa podczas treningu regeneracyjnego i zobczymy zabawę, która miała wyłonić zwycięzcę w aż ośmiu kategoriach. Kontrowersji nie zabrakło.

***

Srdan Spiridonović został nowym piłkarzem Pogoni. Z tego powodu możemy dowiedzieć się jak wyglądał pierwszy dzień tego zawodnika w nowym klubie. Pojawił się również ostatni odcinek relacji z obozu w Gniewinie. Nie zabrakło również prezentacji koszulek zespołu na sezon 2019/20.

***

Śląsk przygotował wiele materiałów ze zgrupowania w słoweńskiej Rogli. Pojawiły się kolejne odcinki "Szybkiej trójki", ale również filmy pokazujące integrację drużyny czy zakończenie obozu w formie "The best of #RoglaWKS", czyli niepublikowane wcześniej sceny.

***

Wydarzeniem ostatnich dni w krakowskiej Wiśle było podpisanie nowego kontraktu przez Jakuba Błaszczykowskiego. W Krakowie zostanie również Jakub Bartosz. Poza tym możemy obejrzeć dwa materiały z przygotowań do zbliżającej się wielkimi krokami inauguracji sezonu.

***

W Wiśle Płock nadal występować będzie Cezary Stefańczyk. Klub opublikował rozmowę z zawodnikiem.

***

Poza filmami z meczów, niewiele działo się z Zagłębiu. Na obozie przygotowawczym w holenderskim Venray klub odwiedzili przedstawiciele klubu FC Polonia Venlo. To amatorski klub polonijny z regionu Limburgii, zrzeszający młodych ludzi, którzy po pracy chcą realizować swoje pasje. Poza tym możemy sprawdzić jak trenują bramkarze "Miedziowych".

***

W ŁKS-ie obrodziło z materiałami. Naprawdę sporo ciekawych materiałów ze strony łódzkiego klubu.

***

Raków skupił się na przedstawieniu swoich kibiców. To za ich pomocą zachęca do kupienia karnetów oraz rozpoczęła cykl, w którym w każdym odcinku poznawać będziemy historię kolejnego z nich.


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się