var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";



Autor zdjęcia: Własne

Program TV wraz z rozpiską komentatorską. Ekstraklasa, mecze I i II ligi oraz kilka towarzyskich hitów

Autor: zebrał Łukasz Kościelniak
2019-07-26 10:02:31

W tym tygodniu oprócz Ekstraklasy fani polskiego futbolu będą mogli obejrzeć dwa mecze I ligi oraz jedno spotkanie II ligi. Coś dla siebie znajdą też sympatycy europejskiej piłki – w towarzyskich starciach między innymi Real Madryt zmierzy się w derbach z Atletico. W środku tygodnia czekają nas natomiast rewanżowe pojedynki polskich drużyn w eliminacjach Ligi Europy.

Piątek, 26 lipca:
(18:00) Górnik Zabrze – KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski)
(20:30) Lech Poznań – Wisła Płock (C+ Sport, TVP Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki / Szymon Borczuch – Robert Podoliński)
(20:30) VfB Stuttgart – Hannover 96 (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(20:30) Stal Mielec – Warta Poznań (Polsat Sport ; Szymon Rojek – Grzegorz Lato)
(20:45) Rapid Wiedeń – Red Bull Salzburg (nSport+)

Sobota, 27 lipca:
(2:00) Real Madryt – Atletico Madryt (Polsat Sport, Polsat Sport Premium 1 ; Tomasz Lach)
(4:00) Los Angeles FC – Atlanta United (Polsat Sport Extra ; Robert Zieliński)
(11:00) FC Barcelona – Vissel Kobe (Polsat Sport ; Piotr Przybysz)
(13:00) Dynamo Drezno – 1.FC Nurnberg (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(15:30) VfL Osnabruck – 1.FC Heidenheim (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(17:30) Cracovia – ŁKS Łódź (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Tomasz Ćwiąkała – Grzegorz Mielcarski)
(18:00) Radomiak Radom – GKS Tychy (Polsat Sport Extra ; Mariusz Hawryszczuk – Tomasz Łapiński)
(20:00) Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda)

Niedziela, 28 lipca:
(0:10) Portugalia U-19 – Hiszpania U-19 (TVP Sport) (retransmisja)
(2:00) Chicago Fire – D.C. United (Polsat Sport Extra ; Robert Zieliński)
(13:05) GKS Katowice – Znicz Pruszków (TVP 3 ; Hubert Bugaj – Tomasz Kłos)
(13:30) HSV Hamburg – SV Darmstadt (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Mateusz Majak)
(15:00) Korona Kielce – Legia Warszawa (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Adam Marchliński – Maciej Murawski)
(15:30) SSV Jahn Regensburg – VfL Bochum (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda)
(17:30) Lechia Gdańsk – Wisła Kraków (C+, C+ 4K Ultra HD, C+ Sport 3 ; Marcin Rosłoń – Tomasz Wieszczycki)
(17:30) Śląsk Wrocław – Piast Gliwice (C+ Sport, C+ Sport 4 ; Robert Skrzyński – Kamil Kosowski)
(18:00) Liverpool FC – SSC Napoli (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Dominik Guziak)
(19:00) Slavia Praga – Sigma Ołomuniec (Polsat Sport News ; Marcin Kalita)
(20:00) Szachtar Donieck – Dynamo Kijów (TVP Sport ; Tomasz Jasina – Andrzej Strejlau)
(21:00) AC Milan – Benfica Lizbona (Polsat Sport, Polsat Sport Premium 1)

Poniedziałek, 29 lipca:
(18:00) Pogoń Szczecin – Arka Gdynia (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda)
(18:00) Dynamo Czeskie Budziejowice – Sparta Praga (Polsat Sport Extra ; Marcin Kalita)
(20:30) Arminia Bielefeld – FC St. Pauli (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)

Wtorek, 30 lipca:
(18:00) Real Madryt – Tottenham Hotspur (Polsat Sport, Polsat Sport Premium 1)
(20:30) Bayern Monachium – Fenerbahce Stambuł (Polsat Sport, Polsat Sport Premium 1)

Środa, 31 lipca:
(18:00) Audi Cup – mecz o 3. miejsce (Polsat Sport, Polsat Sport Premium 1)
(19:00) Liverpool FC – Olympique Lyon (Eleven Sports 1)
(20:00) Red Bull Salzburg – Chelsea (Polsat Sport Extra)
(20:30) Audi Cup – mecz finałowy (Polsat Sport, Polsat Sport Premium 1)

Czwartek, 1 sierpnia:
(18:00) Kuopion Palloseura – Legia Warszawa (TVP Sport)
(19:30) Brondby Kopenhaga – Lechia Gdańsk (TVP Sport)

 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się