var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Lech Poznań

Klubowe TV: Maloca, chodź Pomóvić! Drugi odcinek Jadymy Durś, lechici kontynuują wyzwania

Autor: Paweł Łopienski
2019-08-08 21:53:09

Jak co tydzień w przeglądzie klubowych telewizji dominują materiały od kulis z meczów Ekstraklasy. Znaleźliśmy jednak również kilka naprawdę ciekawych filmów, bowiem Górnik przygotował kolejny odcinek "Jadymy Durś", a piłkarze Lecha podjęli kolejne wyzwania. Sprawdzimy jak wygląda praca trenera analityka, a także obejrzymy następną część "Chodź Pomóvić", tym razem z udziałem Mario Maloki.

Górnik zaprezentował nowy odcinek fabularnego mini serialu "Jadymy durś". Serial powstaje w kooperacji z Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Jego bohaterami są kibice "Trójkolorowych", a jednocześnie przewodnicy po zabytkowej kopalni Guido.

Tym razem w wyzwaniach, które daje Lech, wystąpili Robert Gumny, Kamil Jóźwiak oraz Mateusz Skrzypczak, którzy znają się od lat. Jest to pierwszy odcinek serii "Który z Was". Już nie możemy doczekać się kolejnej części.

Jak wygląda praca trenera analityka? Lech Poznań zaprezentował dzień z Łukaszem Becellą. 

Zlatan Alomerović oraz Filip Mladenović nie zwalniają tempa! Tym razem do "Chodź Pomóvić" zaprosili Mario Malocę.

Jednym z najważniejszych wydarzeń trzeciej kolejki Ekstraklasy było pożegnanie Radosława Sobolewskiego i jego odejście do Wisły Płock. Poniżej materiały zarówno z klubu z Krakowa jak i Płocka. 

W drugim odcinku z pytaniami sympatyków zmierzył się nowy nabytek "Miedziowych" - Rok Sirk.

W ostatnich dniach słoweński napastnik nie był jedynym zawodnikiem, który odpowiadał na pytania kibiców. To samo uczynił również Alan Czerwiński. 

Jean Carlos wystąpił w nowym odcinku "Z klepki", w którym odpowiedział na przeróżne pytania. Ulubiona piosenka? Ulubiony film? Nie obyło się również bez zaprezentowania umiejętności wokalnych.

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się