var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";


Autor zdjęcia: Własne

Program TV wraz z rozpiską komentatorską. Wraca zagraniczna piłka na wysokim poziomie, rusza ostatnia runda eliminacji LM

Autor: zebrał Łukasz Kościelniak
2019-08-16 09:22:51

Z każdym kolejnym tygodniem nasza rozpiska wygląda coraz lepiej. W najbliższy weekend ligową rywalizację wznowią piłkarze niemieckiej Bundesligi i hiszpańskiej La Ligi, a hitów nie zabraknie też w angielskiej Premier League. Do tego Ekstraklasa, a w tygodniu eliminacje do europejskich pucharów, czyli ostatnia runda kwalifikacji do Ligi Mistrzów oraz eliminacyjny mecz Legii Warszawa w Lidze Europy.

Piątek, 16 sierpnia:

(17:30) Odra Opole – Stomil Olsztyn (Polsat Sport ; Marcin Feddek – Janusz Kudyba).

(18:30) HSV Hamburg – VfL Bochum (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula).

(20:30) Wisła Kraków – ŁKS Łódź (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Kamil Kosowski).

(20:30) Bayern Monachium – Hertha Berlin (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak).

(20:45) Huddersfield Town – Fulham Londyn (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński).

(21:00) Athletic Bilbao – FC Barcelona (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Łukasz Wiśniowski).

Sobota, 17 sierpnia:

(13:00) VfB Stuttgart – FC St. Pauli (Eleven Sports 1 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula).

(13:30) Arsenal Londyn – Burnley FC (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Michał Gutka).

(15:00) Śląsk Wrocław – Cracovia (nSport+ ; Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski).

(15:00) Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica (Polsat Sport ; Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński).

(15:30) Borussia Dortmund – FC Augsburg (C+ ; Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda).

(15:30) Werder Brema – Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński).

(15:30) Bayer Leverkusen – SC Paderborn (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak).

(15:30) VfL Wolfsburg – 1.FC Koln (Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak).

(16:00) Southampton FC – Liverpool FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Michał Gutka).

(17:00) Celta Vigo – Real Madryt (C+ Now, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Leszek Orłowski).

(17:05) SK Niederosterreich Sankt Polten – Red Bull Salzburg (nSport+ ; Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk).

(17:30) Arka Gdynia – Lech Poznań (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Piotr Laboga – Maciej Murawski).

(18:30) Manchester City – Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki).

(18:30) Borussia Monchengladbach – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak).

(19:00) Valencia CF – Real Sociedad (C+ Now, nSport+ ; Adam Marchliński – Tomasz Lipiński).

(19:45) VVV-Venlo – Ajax Amsterdam (Polsat Sport News ; Szymon Rojek).

(20:00) RCD Mallorca – SD Eibar (Eleven Sports 2 ; Dominik Guziak – Michał Świerżyński).

(20:00) Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD, TVP Sport ; Tomasz Ćwiąkała – Grzegorz Mielcarski / Hubert Bugaj – Andrzej Strejlau).

(20:00) AC Milan – AC Cesena (Polsat Sport Extra ; Cezary Kowalski).

(21:00) Villarreal CF – Granada CF (C+ Sport 2 ; Piotr Glamowski – Leszek Orłowski).

(21:00) CD Leganes – Osasuna Pampeluna (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda).

Niedziela, 18 sierpnia:

(2:00) Chicago Fire – Philadelphia Union (Polsat Sport News ; Robert Zieliński).

(4:00) Los Angeles Galaxy – Seattle Sounders (Polsat Sport News).

(13:05) Górnik Łęczna – Elana Toruń (TVP 3 ; Tomasz Jasina - Arkadiusz Onyszko).

(13:30) Dynamo Drezno – 1.FC Heidenheim (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak).

(15:00) Sheffield United – Crystal Palace (C+ ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny).

(15:00) Piast Gliwice – Wisła Płock (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Bartosz Gleń – Marcin Baszczyński).

(15:30) Eintracht Frankfurt – TSG 1899 Hoffenheim (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Maciej Murawski).

(17:00) Deportivo Alaves – UD Levante (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula).

(17:30) Legia Warszawa – KGHM Zagłębie Lubin (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn).

(17:30) Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk (C+ Sport, C+ Sport 4 ; Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda).

(17:30) Chelsea Londyn – Leicester City (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki).

(18:00) 1.FC Union Berlin – RB Lipsk (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak).

(18:15) AC Fiorentina – AC Monza (TVP Sport ; Sławomir Kwiatkowski – Sebastian Mila).

(19:00) Espanyol Barcelona – Sevilla FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda).

(19:00) FK Teplice – Viktoria Pilzno (Polsat Sport Extra ; Marcin Kalita).

(20:00) Heracles Almelo – PSV Eindhoven (Polsat Sport News ; Mariusz Hawryszczuk).

(21:00) Real Betis – Real Valladolid (nSport+ ; Adam Marchliński – Leszek Orłowski).

(21:00) Sparta Praga – Banik Ostrawa (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Marcin Kalita).

(21:00) Crotone FC – Sampdoria Genua (TVP Sport ; Jacek Laskowski – Robert Podoliński).

(22:00) Atletico Madryt – Getafe CF (C+ Sport ; Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała).

(23:00) Feyenoord Rotterdam – FC Utrecht (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek).

Poniedziałek, 19 sierpnia:

(4:00) Portland Timbers – Atlanta United (Polsat Sport Extra ; Paweł Ślęzak).

(18:00) Korona Kielce – Pogoń Szczecin (C+ Sport ; Adam Marchliński – Wojciech Jagoda).

(20:30) VfL Osnabruck – SV Darmstadt (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski - Tomasz Zieliński).

(21:00) Wolverhampton Wanderers – Manchester United (C+ Sport ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny).

Wtorek, 20 sierpnia:

(21:00) Ajax Amsterdam – APOEL Nikozja (Polsat Sport Premium 1 ; Bożydar Iwanow - Jacek Zieliński).

(21:00) CFR Cluj – Slavia Praga (Polsat Sport Premium 2 ; Cezary Kowalski - Paweł Golański).

(21:00) LASK Linz – Club Brugge (Polsat Sport Premium 3 ; Tomasz Smokowski - Dariusz Kubicki).

Środa, 21 sierpnia:

(17:30) Radomiak Radom – GKS Jastrzębie (Polsat Sport).

(19:00) Widzew Łódź - Górnik Łęczna (TVP 3)

(20:30) Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport).

(21:00) Olympiakos Pireus – FK Krasnodar (Polsat Sport Premium 1 ; Mateusz Borek - Artur Wichniarek).

(21:00) Young Boys Berno – Crvena Zvezda Belgrad (Polsat Sport Premium 2 ; Tomasz Włodarczyk - Dariusz Kubicki).

(21:00) Dinamo Zagrzeb – Rosenborg Trondheim (TVP Sport, Polsat Sport Premium 3 ; Tomasz Smokowski - Paweł Golański).

Czwartek, 22 sierpnia

(20:00) Legia Warszawa – Rangers FC (TVP Sport).


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się