var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV wraz z rozpiską komentatorską. Hit ligi angielskiej. Startuje Serie A. Rewanżowe mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy

Autor: zebrał Łukasz Kościelniak
2019-08-23 10:01:20

Nadchodzący tydzień pod względem transmisji telewizyjnych zapowiada się bardzo interesująco. W sobotę hitem dnia będzie starcie Liverpoolu z Arsenalem. W weekend wystartuje również nowy sezon Serie A. W środku tygodnia rozegrane zostaną rewanżowe mecze Ligi Mistrzów, a w czwartek rewanżowe spotkanie Legii Warszawa w Lidze Europy.

Piątek, 23 sierpnia:

(18:30) FC Erzgebirge Aue – VfB Stuttgart (Eleven Sports 3; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)

(20:00) Granada CF – Sevilla FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

(20:30) Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD; Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski)

(20:30) 1.FC Koln – Borussia Dortmund (C+, C+Now; Edward Durda – Tomasz Ćwiąkała)

(21:00) Aston Villa – Everton FC (C+ Sport 2; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)

(22:00) Levante UD – Villarreal CF (nSport+; Adam Marchliński – Leszek Orłowski)

Sobota, 24 sierpnia:

(13:00) Hannover 96 – SpVgg Greuther Furth (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4; Patryk Mirosławski – Tomasz Urban)

(13:30) Norwich City – Chelsea FC (C+ Sport 2; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)

(13:30) Derby County – West Bromwich Albion (Eleven Sports 2; Marcin Grzywacz)

(14:30) Podbeskidzie Bielsko-Biała – Olimpia Grudziądz (Polsat Sport; Marcin Feddek – Tomasz Łapiński)

(15:00) Cracovia – Arka Gdynia (nSport+, C+ Sport 3; Przemysław Pełka – Wojciech Jagoda)

(15:30) FC Augsburg – 1.FC Union Berlin (C+; Bartosz Gleń – Grzegorz Kaczmarczyk)

(15:30) Fortuna Dusseldorf – Bayer Leverkusen (Eleven Sports 1; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)

(15:30) TSG 1899 Hoffenheim – Werder Brema (Eleven Sports 2; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(15:30) 1.FSV Mainz – Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 4; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

(16:00) Manchester United – Crystal Palace (C+ Sport 2; Przemysław Rudzki – Michał Gutka)

(16:00) Stoke City – Leeds United (Eleven Sports 3; Michał Mitrut)

(17:00) Osasuna Pampeluna – SD Eibar (nSport+; Adam Marchliński – Leszek Orłowski)

(17:30) Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław (C+ Sport, C+ Sport 3, TVP Sport; Rafał Wolski – Radosław Majdan / Sławomir Kwiatkowski – Sebastian Mila)

(18:00) Parma FC – Juventus FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4; Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski)

(18:30) Liverpool FC – Arsenal FC (C+ Sport 2; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)

(18:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – Bayern Monachium (Eleven Sports 1; Marcin Grzywacz – Dominik Guziak)

(19:00) Real Madryt – Real Valladolid (Eleven Sports 3; Sebastian Chabiniak – Łukasz Wiśniowski)

(20:00) Raków Częstochowa – Lech Poznań (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD; Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki)

(20:45) AC Fiorentina – SSC Napoli (Eleven Sports 1; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(21:00) Celta Vigo – Valencia CF (C+ Sport 2; Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała)

(21:00) Getafe CF – Athletic Bilbao (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

(22:30) sc Heerenveen – FC Twente Enschede (retransmisja) (Polsat Sport News; Paweł Ślęzak)

Niedziela, 25 sierpnia:

(0:30) Slavia Praga – Bohemians Praga (retransmisja) (Polsat Sport News; Grzegorz Michalewski)

(1:30) Philadelphia Union – D.C. United (Polsat Sport Extra; Piotr Przybysz)

(6:00) Heracles Almelo – Vitesse Arnhem (retransmisja) (Polsat Sport Extra; Cezary Kowalski)

(13:05) Górnik Łęczna – GKS Katowice (TVP 3; Tomasz Jasina – Arkadiusz Onyszko)

(13:30) Karlsruher SC – HSV Hamburg (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(14:45) Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy (Polsat Sport Extra; Szymon Rojek – Janusz Kudyba)

(15:00) Bournemouth AFC – Manchester City (C+, C+ 4K Ultra HD; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)

(15:00) Górnik Zabrze – Korona Kielce (C+ Sport, C+ Sport 3; Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki)

(15:30) RB Lipsk – Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(17:00) Deportivo Alaves – SD Eibar (C+ Now; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)

(17:00) RCD Mallorca – Real Sociedad (Eleven Sports 3; Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński)

(17:30) ŁKS Łódź – Legia Warszawa (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD; Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski)

(17:30) KGHM Zagłębie Lubin – Piast Gliwice (C+ Sport, C+ Sport 4; Robert Skrzyński – Maciej Murawski)

(17:30) Tottenham Hotspur – Newcastle United (C+ Sport 2; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)

(18:00) Udinese Calcio – AC Milan (Eleven Sports 1; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(18:00) Hertha Berlin – VfL Wolfsburg (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4; Patryk Mirosławski – Tomasz Urban)

(19:00) Red Bull Salzburg – Admira Wacker Modling (retransmisja) (C+ Now)

(19:00) CD Leganes – Atletico Madryt (Eleven Sports 3; Michał Mitrut – Marcin Gazda)

(20:45) Sampdoria Genua – S.S Lazio (Eleven Sports 1; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(20:45) AS Roma – Genoa CFC (Eleven Sports 2; Tomasz Zieliński – Piotr Czachowski)

(20:45) SPAL 2013 – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 3; Julian Kowalski)

(20:45) Hellas Verona – Bologna FC (Eleven Sports 4; Sebastian Chabiniak)

(21:00) FC Barcelona – Real Betis (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD; Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała)

(23:00) Slovan Liberec – Sparta Praga (retransmisja) (Polsat Sport News; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)

Poniedziałek, 26 sierpnia:

(5:00) Los Angeles FC – Los Angeles Galaxy (Polsat Sport Extra; Robert Zieliński)

(18:00) Pogoń Szczecin – Wisła Płock (C+ Sport, C+ Sport 3; Marcin Rosłoń – Maciej Murawski)

(20:30) FC St. Pauli – Holstein Kiel (Eleven Sports 3; Sebastian Chabiniak – Mateusz Majak)

(20:45) Inter Mediolan – US Lecce (Eleven Sports 2; Mateusz Święcicki – Dominik Guziak)

Wtorek, 27 sierpnia:

(20:45) Newport County – West Ham United (Eleven Sports 1; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(21:00) Crvena Zvezda Belgrad – Young Boys Berno (Polsat Sport Premium 1 ; Tomasz Włodarczyk - Dariusz Kubicki)

(21:00) Rosenborg Trondheim – Dinamo Zagrzeb (Polsat Sport Premium 2 ; Tomasz Smokowski - Paweł Golański)

(21:00) FK Krasnodar – Olympiakos Pireus (Polsat Sport Premium 3 ; Mateusz Borek - Artur Wichniarek)

Środa, 28 sierpnia:

(20:45) Lincoln City – Everton FC (Eleven Sports 1; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(21:00) Ajax Amsterdam – APOEL Nikozja (TVP Sport, Polsat Sport Premium 1 ; Bożydar Iwanow - Paweł Golański)

(21:00) Slavia Praga – CFR Cluj (Polsat Sport Premium 2 ; Cezary Kowalski - Tomasz Łapiński)

(21:00) Club Brugge – LASK Linz (Polsat Sport Premium 3 ; Tomasz Smokowski - Dariusz Kubicki)

Czwartek, 29 sierpnia: 

(20:45) Rangers FC – Legia Warszawa (TVP Sport)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się