var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Lech Poznań / Youtube

Klubowe TV: Podsumowanie transferów w Lechu. Powrót Jodły i pierwszy dzień Mihalika w Lechii

Autor: Paweł Łopienski
2019-09-05 18:45:47

Przerwa reprezentacyjna udzieliła się również klubowym mediom. No cóż, szału nie ma. Trudno było wybrać cokolwiek wyjątkowego spośród szesnastu kanałów na Youtube. Jakie materiały wyróżniliśmy w tym tygodniu? Sprawdźcie!

2 września zamknęło się w Polsce, oraz w wielu innych europejskich krajach okienko transferowe. Czas więc na pewne podsumowania. Rzecznik prasowy Lecha, Maciej Henszel, porozmawiał z dyrektorem sportowym klubu, Tomaszem Rząsą. 

Pierwszy dzień roku szkolnego 2019/20 w łódzkiej Szkole Gortata symbolicznie otworzył nowy etap w historii tej placówki. Przez wakacje bardzo dużo się w niej bowiem zmieniło – od zmodernizowania kultowego globusa przed wejściem, przez remonty klas po znaczący wzrost starannie wyselekcjonowanej kadry nauczycielskiej i pojawienie się wielu nowych uczniów, wśród których dominują zawodnicy Akademii ŁKS.

Tomasz Jodłowiec w ostatniej możliwej chwili powrócił do Piasta Gliwice jeszcze przed końcem letniego okna transferowego. W poniższym materiale powiedział, dlaczego zdecydował się na ponowne występy dla aktualnego mistrza Polski.

Jaroslav Mihalik został nowym piłkarzem Lechii Gdańsk. Pomocnik został wypożyczony na najbliższe miesiące z Cracovii. Zespół z Trójmiasta przygotował materiał z pierwszego dnia Słowaka w klubie. 

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się