var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Mateusz Czarnecki

ESA: Zagłębie chce Artura Skowronka. Legia zarobi na Carlitosie 3 mln, Wisła 450 tys. euro. Kais Al-Ani bramkarzem Wisły Kraków

Autor: zebrał Mariusz Bielski
2019-09-07 02:05:09

Mimo iż cała uwaga polskiego środowiska piłkarskiego skupiła się na meczu reprezentacji ze Słowenią, to polskie kluby nie zapadły w tym czasie w drzemkę. Ważą się choćby losy Carlitosa w Legii, Zagłębie Lubin intensywnie szuka nowego trenera, a Wisła pozyskała nowego bramkarza. Jeśli nie chcecie, aby ominęło was jakieś ważne ekstraklasowe info, to na co czekacie? Jazda do czytania!

Wczoraj pisaliśmy, że Carlitos jest bliski odejścia do Al-Wahdy. Dzisiaj wiemy już ile może zarobić Legia oraz Wisła Kraków

 
 
A także ile Piast dał za Jodłowca.
 
 
Źródło: Krzysztof Stanowski
 
***
 
Wisła Kraków ma nowego bramkarza – jest nim Kais Al-Ani, reprezentant Iraku
 
 
Źródło: Wisła Kraków
 
***
 
Artur Skowronek jest wręcz rozchwytywany. Każdy go chce, a teraz ponoć najbardziej Zagłębie Lubin
 
 
Źródło: Janekx89
 
***
 
Wzmocnień wciąż poszukuje Legia, a jednym z graczy, którymi się interesuje, jest niejaki Simon Moreno
 
 
Źródło: Bartek Kubiak
 
***
 
„Niciński faworytem do objęcia Korony. Ostateczna decyzja w przyszłym tygodniu”
 
„Grzegorz Niciński w przyszłym tygodniu może zostać zaprezentowany jako nowy trener Korony Kielce. –  Pojawiają się głosy, że decyzja już zapadła. Jeśli do gry nie wkroczy jakiś niespodziewany kandydat, to trener Niciński podpisze kontrakt – mówi Maciej Sierpień, dziennikarz Telewizji Polskiej i autor portalu cowkoronie.pl.”
 
Więcej TUTAJ
 
***
 
„Sprawa transferu Mileticia do Korony wyjaśni się najwcześniej w poniedziałek”
 
„Według nieoficjalnych informacji, podczas testów medycznych okazało się, że zawodnik ma kłopot ze stawem skokowym. Dodatkowo podczas pierwszego treningu z drużyną doznał urazu kolana. Zawodnik został poddany dodatkowym badaniom. Pełny raport medyczny, razem z opiniami specjalistów, powinien pojawić się na biurku prezesa Krzysztofa Zająca w poniedziałek. Wówczas zapadnie ostateczna decyzja czy klub zdecyduje się na pozyskanie Serba.”
 
Źródło: em.kielce.pl
 
***
 
„Za rok kolejna rewolucja w Lechu”
 
„Podczas 2 najbliższych okienek transferowych mogą odejść zarówno podstawowi jak i rezerwowi zawodnicy Lecha Poznań. Z końcem sezonu wygasają umowy Tomasza Cywki, Timura Zhamaletdinova, Karola Szymańskiego, Macieja Makuszewskiego, Christiana Gytkjaera oraz Darko Jevticia. Kolejorz najbardziej odczułby stratę 2 ostatnich piłkarzy stanowiących aktualnie o sile naszej drużyny (…) Oprócz wyżej wspomnianych zawodników nie jest jasna sytuacja w klubie 3 innych piłkarzy: Roberta Gumnego, Volodymyra Kostevycha oraz Joao Amarala.”
 
Więcej TUTAJ 
 
***
 
Dawid Kort trenuje z rezerwami Pogoni, co jednak nie oznacza, że wróci do Szczecina na stałe
 
„30 sierpnia Dawid Kort rozwiązał swój kontrakt z Atromitosem i może związać się z dowolnym klubem już poza okienkiem transferowym, które zostało zamknięte w poniedziałek. Dawid Kort jest wychowankiem Dumy Pomorza. W pierwszym zespole rozegrał 64 mecze w których strzelił dziesięć goli. Rok temu rozwiązał swoją umowę z Pogonią i trafił do Wisły Kraków. Pod okiem Macieja Stolarczyka rozegrał dla Białej Gwiazdy 21 meczów w których strzelił trzy gole. Jego forma pozwoliła na przenosiny do Atromitosu Ateny. W jego barwach rozegrał jednak w ciągu pół roku jedynie pięć spotkań i strony doszły do porozumienia, że najlepsztym zakończeniem współpracy będzie rozwiązanie umowy. Dzięki treningom z drugim zespołem Pogoni Szczecin Kort ma możliwość pozostać w dobrej kondycji fizycznej, aby po znalezieniu nowego klubu nie musieć nadrabiać zaległości fizycznych.”
 
Źródło: pogonsportnet.pl


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się