var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Youtube / Lech TV

Klubowe TV: Czwarty odcinek Jadymy dur¶. Pożegnalny wywiad z Dziczkiem. Kolejne wyzwania lechitów

Autor: Paweł Łopienski
2019-09-12 16:01:47

Przyzwyczaili¶my się już, że w ostatnich tygodniach kluby nie rozpieszczały nas na swoich kanałach na Youtube. Tym razem znaleĽli¶my kilka ciekawych materiałów, a mowa chociażby o kolejnym odcinku „Jadymy dur¶”, wyzwaniach, z którymi zmierzyli się piłkarze Kolejorza oraz pożegnalnym wywiadzie z Patrykiem Dziczkiem.

Jak mogli¶my się już przyzwyczaić, przed domowymi spotkaniami Górnika, klubowa telewizja przygotowuje kolejny odcinek miniserialu fabularnego "Jadymy dur¶". Tym razem zabrzanie na własnym stadionie podejmie ¦l±ska Wrocław. Serial powstaje w kooperacji z Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Jego bohaterami s± kibice "Trójkolorowych", a jednocze¶nie przewodnicy po zabytkowej kopalni Guido.

Lech Poznań kontynuuje wyzwania, z którymi zmierzyć się musz± jego zawodnicy. Tym razem padło na Karola Szymańskiego, Pawła Tomczyka i Filipa Marchwińskiego o odpowiedzi w zabawie "Który z Was".

Na kanale Piasta Gliwice pojawił się pożegnalny wywiad z Patrykiem Dziczkiem, w którym ujawnia szczegóły zwi±zane z przenosinami do Włoch i podsumowuje swój pobyt w zespole mistrza Polski.

We wtorek zawodnicy ¦l±ska wraz ze sztabem udali się na wspóln± integrację do kręgielni, a następnie na punkt widokowy w Sky Tower. Nie brakowało u¶miechów i ładnych widoków.

Cracovia skorzystała ze zgrupowania reprezentacji Polski w taki sposób, że przeprowadziła rozmowę z Mateuszem Klichem, wychowankiem "Pasów". 

Tym razem bohaterem kultowego cyklu pt. ''Skazani na Legię'' prowadzonego przez Macieja Dobrowolskiego był Sebastian Fabijański.  

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się