var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV wraz z rozpiską komentatorską. Bogaty weekend, w środku tygodnia europejskie puchary - wreszcie!

Autor: redakcja
2019-09-13 08:54:35

Po przerwie reprezentacyjnej wracamy do ligowego grania. W weekend najciekawiej zapowiadają się starcia w Bundeslidze: Bayern Monachium zagra z RB Lipsk, a Borussia Dortmund zmierzy się z Bayerem Leverkusen. Emocji nie zabraknie też w La Lidze, gdzie FC Barcelona podejmie Valencię CF. W środku tygodnia czekają nas mecze pierwszej kolejki Ligi Mistrzów (w tym hity PSG – Real, Atletico – Juventus, Napoli – Liverpool czy Borussia – Barcelona), a także Liga Europy.

Piątek, 13 września:
(18:00) KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Płock (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski)
(18:30) Karlsruher SC – SV Sandhausen (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)
(20:30) Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn)
(20:30) Fortuna Dusseldorf – VfL Wolfsburg (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński)
(21:00) RCD Mallorca – Athletic Club (C+ Sport 2 ; Cezary Olbrycht – Leszek Orłowski)
(21:00) Derby County – Cardiff City (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz)

Sobota, 14 września:
(13:00) Real Madryt – UD Levante (Eleven Sports 1 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(13:00) SSV Jahn Regensburg – VfB Stuttgart (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut)
(13:30) Liverpool FC – Newcastle United (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(15:00) Raków Częstochowa – Arka Gdynia (nSport+, C+ Sport 3 ; Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda)
(15:00) AC Fiorentina – Juventus (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(15:30) Borussia Dortmund – Bayer Leverkusen (C+ ; Bartosz Gleń – Grzegorz Kaczmarczyk)
(15:30) 1.FC Union Berlin – Werder Brema (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(15:30) 1.FC Koln – Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 3 ; Patryk Mirosławski)
(15:30) FC Augsburg – Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)
(16:00) Manchester United – Leicester City (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Tomasz Ćwiąkała)
(16:00) CD Leganes – Villarreal CF (C+ Now ; Piotr Laboga – Tomasz Lipiński)
(17:30) Lechia Gdańsk – Lech Poznań (TVP 2, C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Maciej Iwański – Sebastian Mila / Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki)
(18:00) SSC Napoli – Sampdoria Genua (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(18:30) Norwich City – Manchester City (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(18:30) RB Lipsk – Bayern Monachium (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(18:30) Real Sociedad – Atletico Madryt (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Łukasz Wiśniowski)
(18:30) Ajax Amsterdam – sc Heerenveen (Polsat Sport News ; Cezary Kowalski)
(19:00) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Warta Poznań (Polsat Sport Extra ; Marcin Feddek – Tomasz Łapiński)
(19:30) Red Bull Salzburg – TSV Hartberg (retransmisja) (nSport+)
(20:00) Korona Kielce – Wisła Kraków (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Robert Skrzyński – Radosław Majdan)
(20:45) Inter Mediolan – Udinese Calcio (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski)
(20:45) PSV Eindhoven – Vitesse Arnhem (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk)
(21:00) FC Barcelona – Valencia CF (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Leszek Orłowski)
(23:00) Slavia Praga – 1.FC Slovacko (retransmisja) (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)

Niedziela, 15 września:
(1:30) Philadelphia Union – Los Angeles FC (Polsat Sport News ; Robert Zieliński)
(12:00) SD Eibar – Deportivo Alaves (C+ Sport ; Piotr Domagała – Leszek Orłowski)
(12:30) Genoa CFC – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(12:45) Miedź Legnica – Olimpia Grudziądz (Polsat Sport ; Szymon Rojek – Janusz Kudyba)
(13:00) Huddersfield Town – Sheffield Wednesday (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(13:05) Znicz Pruszków – Górnik Łęczna (TVP 3 ; Hubert Bugaj)
(13:30) SV Darmstadt – 1.FC Nurnberg (Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski)
(14:00) Deportivo Alaves – Sevilla FC (C+ Sport ; Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała)
(14:30) Feyenoord Rotterdam – ADO Den Haag (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)
(15:00) Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź (C+, C+ Sport 3 ; Bartosz Gleń – Maciej Murawski)
(15:00) Bournemouth AFC – Everton FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(15:00) SPAL 2013 – Lazio Rzym (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(15:30) TSG 1899 Hoffenheim – SC Freiburg (C+ Now ; Edward Durda – Wojciech Jagoda)
(16:00) Celta Vigo – Granada CF (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski)
(17:30) Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Żelisław Żyżyński – Kazimierz Węgrzyn)
(17:30) Watford FC – Arsenal (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Kamil Kosowski)
(18:00) SC Paderborn – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński)
(18:00) AS Roma – US Sassuolo (Eleven Sports 3 ; Dominik Guziak – Piotr Czachowski)
(18:30) Real Valladolid – Osasuna (Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek)
(20:45) Hellas Verona – AC Milan (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(21:00) Real Betis – Getafe CF (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Michał Świerżyński)
(21:30) FC Fastav Zlin – Sparta Praga (retransmisja) (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)

Poniedziałek, 16 września:
(0:00) Portland Timbers – D.C. United (retransmisja) (Polsat Sport Extra)
(18:00) Cracovia – Piast Gliwice (C+ Sport ; Tomasz Ćwiąkała – Grzegorz Mielcarski)
(20:30) FC St. Pauli – HSV Hamburg (Eleven Sports 3 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(20:45) Torino FC – US Lecce (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(21:00) Aston Villa – West Ham United (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)

Wtorek, 17 września:
(14:00) UYL: SSC Napoli – Liverpool FC (Polsat Sport Premium 1 ; Robert Zieliński)
(16:00) UYL: Borussia Dortmund – FC Barcelona (Polsat Sport Premium 2 ; Paweł Ślęzak)
(18:55) Inter Mediolan – Slavia Praga (Polsat Sport Premium 1 ; Grzegorz Michalewski - Marcin Kalita)
(18:55) Olympique Lyon – Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport Premium 2 ; Mariusz Hawryszczuk - Piotr Koźmiński)
(21:00) SSC Napoli – Liverpool FC (Polsat Sport Premium 1 ; Bożydar Iwanow - Paweł Golański)
(21:00) Borussia Dortmund – FC Barcelona (Polsat Sport Premium 2 ; Tomasz Smokowski - Tomasz Hajto)
(21:00) Chelsea – Valencia CF (Polsat Sport Premium 3 ; Cezary Kowalski - Dariusz Kubicki)
(21:00) Benfica Lizbona – RB Lipsk (Polsat Sport Premium 4 ; Szymon Rojek - Adam Matysek)
(21:00) Ajax Amsterdam – LOSC Lille (Polsat Sport Premium 5 ; Tomasz Włodarczyk - Jacek Ziober)
(21:00) Red Bull Salzburg – KRC Genk (Polsat Sport Premium 6 ; Piotr Przybysz - Maciej Żurawski)

Środa, 18 września:
(14:00) UYL: Atletico Madryt – Juventus (Polsat Sport Premium 1 ; Jakub Baranowski - Maciej Turski)
(16:00) UYL: Paris Saint-Germain – Real Madryt (Polsat Sport Premium 1 ; Marcin Kalita)
(18:00) Wisła Płock – Legia Warszawa (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Marcin Rosłoń - Tomasz Wieszczycki)
(18:55) Olympiakos Pireus – Tottenham Hotspur (Polsat Sport Premium 1 ; Mariusz Hawryszczuk - Dariusz Kubicki)
(18:55) Club Brugge – Galatasaray Stambuł (Polsat Sport Premium 2 ; Grzegorz Michalewski - Piotr Koźmiński)
(20:00) Warta Poznań – Odra Opole (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek - Janusz Kudyba)
(21:00) Paris Saint-Germain – Real Madryt (TVP 1, Polsat Sport Premium 2 ; Dariusz Szpakowski - Jacek Magiera / Cezary Kowalski - Jacek Ziober)
(21:00) Bayern Monachium – Crvena Zvezda (Polsat Sport Premium 1 ; Marcin Feddek - Artur Wichniarek)
(21:00) Atletico Madryt – Juventus (Polsat Sport Premium 3 ; Mateusz Borek - Tomasz Hajto)
(21:00) Bayer Leverkusen – Lokomotiw Moskwa (Polsat Sport Premium 4 ; Andrzej Janisz - Filip Jastrzębski)
(21:00) Szachtar Donieck – Manchester City (Polsat Sport Premium 5 ; Tomasz Włodarczyk - Maciej Żurawski)
(21:00) Dinamo Zagrzeb – Atalanta Bergamo (Polsat Sport Premium 6 ; Paweł Ślęzak - Robert Zieliński)

Czwartek, 19 września:
(18:55) Eintracht Frankfurt – Arsenal (Polsat Sport Premium 1 ; Mateusz Borek - Roman Kołtoń)
(18:55) PSV Eindhoven – Sporting (Polsat Sport Premium 2 ; Tomasz Włodarczyk - Bartłomiej Rabij)
(18:55) FC Basel – FK Krasnodar (Polsat Sport Premium 3 ; Grzegorz Michalewski)
(18:55) Dynamo Kijów – Malmo FF (Polsat Sport Premium 4 ; Tomasz Lach - Marcin Kalita)
(18:55) CFR Cluj – Lazio Rzym (Polsat Sport Premium 5 ; Robert Zieliński - Piotr Koźmiński)
(18:55) Stade Rennes – Celtic (Polsat Sport Premium 6 ; Tomasz Smokowski - Jacek Ziober)
(21:00) Rangers FC – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Premium 1 ; Bożydar Iwanow - Paweł Golański)
(21:00) FC Porto – Young Boys Berno (Polsat Sport Premium 2 ; Cezary Kowalski - Dariusz Kubicki)
(21:00) AS Roma – Istanbul Basaksehir (Polsat Sport Premium 3 ; Mariusz Hawryszczuk - Piotr Czachowski)
(21:00) Manchester United – FK Astana (Polsat Sport Premium 4 ; Marcin Feddek - Jakub Baranowski)
(21:00) Wolverhampton Wanderers – Sporting Braga (Polsat Sport Premium 5 ; Paweł Ślęzak - Bartłomiej Rabij)
(21:00) Borussia Monchengladbach – Wolfsberger AC (Polsat Sport Premium 6 ; Andrzej Janisz - Filip Jastrzębski)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się