var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV: Hit Lech – Wisła, klasyk Inter – Juventus, mecz na szczycie w La Lidze. A potem reprezentacje!

Autor: zebrał Łukasz Kościelniak
2019-10-04 09:07:13

Nadchodzący weekend przed ekranami telewizorów zapowiada się bardzo interesująco. W Polsce Lech Poznań zagra z Wisłą Kraków, we Włoszech Inter Mediolan zmierzy się z Juventusem, a w La Lidze FC Barcelona zagra z Sevillą FC. Potem do gry wkroczą reprezentacje, które rozegrają kolejną serię gier w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy. Nasza kadra w czwartek zagra z Łotwą.

Piątek, 4 października:
(18:00) Wisła Płock – Arka Gdynia (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Tomasz Ćwiąkała – Wojciech Jagoda)
(18:30) VfB Stuttgart – SV Wehen Wiesbaden (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski - Mateusz Majak)
(20:30) Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Robert Skrzyński – Kamil Kosowski)
(20:30) Hertha Berlin – Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak)
(20:45) Brescia Calcio – US Sassuolo (Eleven Sports 2 ; Dominik Guziak - Piotr Czachowski)
(20:45) Stal Mielec – GKS Jastrzębie (Polsat Sport Extra ; Cezary Kowalski - Tomasz Łapiński)
(21:00) Real Betis – SD Eibar (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut - Marcin Gazda)

Sobota, 5 października:
(13:00) CD Leganes - Levante UD (nSport+ ; Adam Marchliński - Leszek Orłowski)
(13:00) Hamburger SV – SpVgg Greuther Furth (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek - Michał Świrkula)
(13:30) Brighton & Hove Albion – Tottenham Hotspur (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(13:30) Fulham FC – Charlton Athletic (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(15:00) Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa (C+ Sport, C+ Sport 3, nSport+ ; Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda)
(15:00) SPAL 2013 – Parma FC (Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(15:30) SC Freiburg – Borussia Dortmund (C+ ; Edward Durda – Maciej Murawski)
(15:30) Bayern Monachium – TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski - Sebastian Chabiniak)
(15:30) Bayer Leverkusen – RB Lipsk (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski - Mateusz Majak)
(16:00) Liverpool FC – Leicester City (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Michał Gutka)
(16:00) Real Madryt – Granada CF (Eleven Sports 2 ; Michał Mitrut - Marcin Gazda)
(17:30) Lech Poznań – Wisła Kraków (TVP 2, C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki)
(17:45) Chrobry Głogów – Warta Poznań (Polsat Sport ; Marcin Feddek - Janusz Kudyba)
(18:00) Hellas Verona – Sampdoria Genua (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(18:30) West Ham United – Crystal Palace (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(18:30) Valencia CF – Deportivo Alaves (C+ Now, nSport+ ; Piotr Laboga - Tomasz Ćwiąkała)
(18:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – 1.FC Koln (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(19:00) Sparta Praga – MFK Karwina (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski - Marcin Kalita)
(20:00) Lechia Gdańsk – KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski)
(20:30) Red Bull Salzburg – Sporclub Rheindorf Altach (retransmisja) (nSport+)
(20:45) Genoa CFC – AC Milan (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(21:00) CA Osasuna – Villarreal CF (C+ Sport 2 ; Cezary Olbrycht - Leszek Orłowski)

Niedziela, 6 października:
(12:00) RCD Mallorca – RCD Espanyol (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut - Marcin Gazda)
(12:15) ADO Den Haag – AFC Ajax (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk)
(12:30) ŁKS Łódź – Korona Kielce (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski)
(12:30) AC Fiorentina – Udinese Calcio (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(13:05) Górnik Łęczna – Błękitni Stargard (TVP 3 ; Tomasz Jasina)
(13:30) Borussia Monchengladbach – FC Augsburg (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Urban)
(14:00) Celta Vigo – Athletic FC (Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek - Michał Świrkula)
(14:30) Fortuna Sittard – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)
(15:00) Southampton FC - Chelsea FC (C+ ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)
(15:00) Cracovia – Górnik Zabrze (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn)
(15:00) Bologna FC – SS Lazio (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski - Tomasz Zieliński)
(15:00) AS Roma – Cagliari Calcio (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut - Piotr Czachowski)
(15:30) VfL Wolfsburg – 1.FC Union Berlin (C+ Sport 2 ; Bartosz Gleń – Grzegorz Kaczmarczyk)
(16:00) Real Valladolid – Atletico Madryt (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(16:45) PSV Eindhoven – VVV-Venlo (Polsat Sport Extra ; Cezary Kowalski)
(17:30) Piast Gliwice – Legia Warszawa (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki)
(17:30) Newcastle United – Manchester United (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(18:00) Torino FC – SSC Napoli (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(18:00) Eintracht Frankfurt – Werder Brema (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski - Sebastian Chabiniak)
(18:00) FK Jablonec – Slavia Praga (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski - Marcin Kalita)
(18:30) Real Sociedad – Getafe CF (C+ Sport ; Tomasz Ćwiąkała - Leszek Orłowski)
(20:45) Inter Mediolan – Juventus FC (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(21:00) FC Barcelona – Sevilla FC (C+ Sport 2 ; Rafał Wolski - Tomasz Ćwiąkała)
(22:30) Portland Timbers – San Jose Earthquakes (Polsat Sport News ; Robert Zieliński)

Poniedziałek, 7 października:
(0:30) FC Dallas – Sporting Kansas City (retransmisja) (Polsat Sport News)
(20:30) VfL Osnabruck – Arminia Bielefeld (Eleven Sports 2 ; Sebastian Chabiniak - Mateusz Majak)

Wtorek, 8 października:
Brak spotkań.

Środa, 9 października:
(20:45) Niemcy – Argentyna (Polsat Sport News)

Czwartek, 10 października:
(16:00) Kazachstan – Cypr (Polsat Sport)
(20:45) Łotwa – Polska (TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport ; Mateusz Borek - Tomasz Hajto)
(20:45) Holandia – Irlandia Północna (Polsat Sport Extra)
(20:45) Austria – Izrael (Polsat Sport News)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się