var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Patryk Zajega Images

Klasyfikacja strzelców, asyst i kanadyjska po 11. kolejce Ekstraklasy

Autor: Redakcja
2019-10-07 17:33:58

W ostatniej kolejce Ekstraklasy świetny występ zanotował Rafał Kujawa z ŁKS-u Łódź, który zdobył trzy bramki w spotkaniu z Koroną Kielce. Po za tym na listę strzelców wpisali się Damjan Bohar, Jorge Felix i Christian Gytkjaer, który goni najlepszego w tej klasyfikacji Jesusa Imaza.

GOLE

8 goli:

Jesus Imaz (Jagiellonia Białystok)

7 goli:

Paweł Brożek (Wisła Kraków), Christian Gytkjaer (Lech Poznań).

6 goli:

Jorge Felix (Piast Gliwice), Jarosław Niezgoda (Legia Warszawa).

5 goli:

Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Felicio Brown Forbes (Raków Częstochowa), Sergiu Hanca (Cracovia), Sasa Zivec (Zagłębie Lubin).

4 gole:

Adam Buksa (Pogoń Szczecin), Erik Exposito (Śląsk Wrocław), Dominik Furman (Wisła Płock), Darko Jevtić (Lech Poznań), Rafał Kujawa (ŁKS Łódź), Robert Pich (Śląsk Wrocław), Łukasz Sekulski (ŁKS Łódź), Artur Sobiech (Lechia Gdańsk), David Schirtladze (Arka Gdynia).

3 gole:

Igor Angulo (Górnik Zabrze), Łukasz Broź (Śląsk Wrocław), Dominik Furman (Wisła Płock), Jesus Jimenez (Górnik Zabrze), Kamil Jóźwiak (Lech Poznań), Rafa Lopes (Cracovia), Piotr Parzyszek (Piast Gliwice), Sławomir Peszko (Lechia Gdańsk), Paweł Tomczyk (Lech Poznań).

2 gole:

Bartosz Bida (Jagiellonia Białystok), Juan Camara (Jagiellonia Białystok), Walerian Gwilia (Górnik Zabrze), Patryk Klimala (Jagiellonia Białystok), Adnan Kovacević (Korona Kielce), Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin), Zvonimir Kożulj (Pogoń Szczecin), Damian Michalski (Wisła Płock), Michał Nalepa (Arka Gdynia), Michał Nalepa (Lechia Gdańsk), Tomas Petrasek (Raków Częstochowa, Cornel Rapa (Cracovia), Ricardinho (Wisła Płock), Ivan Runje (Jagiellonia Białystok), Petr Schwarz (Raków Częstochowa), Bartosz Slisz (Zagłębie Lubin), Srdan Spiridonović (Pogoń Szczecin), Dino Stiglec (Śląsk Wrocław), Patryk Szysz (Zagłębie Lubin), Piotr Tomasik (Wisła Płock), Pelle van Amersfoort (Cracovia).

1 gol:

Joao Amaral (Lech Poznań), Błażej Augustyn (Lechia Gdańsk), Gerard Badia (Piast Gliwice), Sasa Balić (Zagłębie Lubin), Felicio Brown Forbes (Raków Częstochowa), Aleksander Buksa (Wisła Kraków), Mateusz Cholewiak (Śląsk Wrocław), Chuca (Wisła Kraków), Alan Czerwiński (Zagłębie Lubin), Adam Deja (Arka Gdynia), Ołeksij Dytiatjew (Cracovia), Adam Frączczak (Pogoń Szczecin), Maciej Gajos (Lechia Gdańsk), Jan Grzesik (ŁKS Łódź), Lukas Haraslin (Lechia Gdańsk), Jarosław Jach (Raków Częstochowa), Maciej Jankowski (Arka Gdynia), Bartosz Kopacz (Zagłębie Lubin), Kamil Kościelny (Raków Częstochowa), Sandro Kulenović (Legia Warszawa), Grzegorz Kuświk (Wisła Płock), Mikołaj Kwietniewski (Wisła Płock), Michał Mak (Wisła Kraków), Filip Marchwiński (Lech Poznań), Szymon Matuszek (Górnik Zabrze), Hubert Matynia (Pogoń Szczecin), Giorgi Merebaszwili (Wisła Płock), Ognjen Mudrinski (Jagiellonia Białystok), Karlo Muhar (Lech Poznań), Dominik Nagy (Legia Warszawa), David Niepsuj (Wisła Kraków), Arvydas Novikovas (Legia Warszawa), Erik Pacinda (Korona Kielce), Dawid Pakulski (Zagłębie Lubin), Michal Papadopulos (Korona Kielce), Tomas Petrasek (Raków Częstochowa), Przemysław Płacheta (Śląsk Wrocław), Łukasz Poręba (Zagłębie Lubin), Tymoteusz Puchacz (Lech Poznań), Piotr Pyrdoł (ŁKS Łódź), Milan Radin (Korona Kielce), Michał Rakoczy (Cracovia), Dani Ramirez (ŁKS Łódź), Cornel Rapa (Cracovia), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Maksymilian Rozwandowicz (ŁKS Łódź), Rubio (Cracovia), Igor Sapała (Raków Częstochowa),  Filip Starzyński (Zagłębie Lubin), Mateusz Szwoch (Wisła Płock), Konstantinos Triantafyllopoulos (Pogoń Szczecin), Zarko Udovicic (Lechia Gdańsk), Marco Vesović Legia Warszawa), Mateusz Wdowiak (Cracovia), Mateusz Wieteska (Legia Warszawa), Kamil Wojtkowski (Wisła Kraków), Rafał Wolski (Lechia Gdańsk), Łukasz Wolsztyński (Górnik Zabrze), Kamil Zapolnik (Górnik Zabrze), Jakub Żubrowski (Korona Kielce).

 

ASYSTY (+ wywalczone karne)

4 asysty:

Darko Jevtić (Lech Poznań), Michał Mak (Wisła Kraków), Filip Mladenović (Lechia Gdańsk), Dani Ramirez (ŁKS Łódź).

3 asysty:

Joao Amaral (Lech Poznań), Alan Czerwiński (Zagłębie Lubin), Guilherme (Jagiellonia Białystok),  Walerian Gwilia (Legia Warszawa), Erik Janža (Górnik Zabrze), Patryk Klimala (Jagiellonia Białystok), Miłosz Szczepański (Raków Częstochowa), Michal Siplak (Cracovia),Filip Starzyński (Zagłębie Lubin), Mateusz Wdowiak (Cracovia).

2 asysty:

Igor Angulo (Górnik Zabrze), Jakub Bartkowski (Pogoń Szczecin), Janusz Gol (Cracovia), Lubomir Guldan (Zagłębie Lubin), Lukas Haraslin (Lechia Gdańsk), Kamil Jóźwiak (Lech Poznań), Michał Karbownik (Legia Warszawa), Martin Kostal (Jagiellonia Białystok), Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin), Jarosław Kubicki (Lechia Gdańsk), Luquinhas (Legia Warszawa), Sebastian Milewski (Piast Gliwice), Tomas Prikryl (Jagiellonia Białystok), Matej Pućko (Korona Kielce), Cornel Rapa (Cracovia), Bartosz Rymaniak (Piast Gliwice), Vukan Savicevic (Wisła Kraków), Petr Schwarz (Raków Częstochowa), Michał Skóraś (Raków Częstochowa), Artur Sobiech (Lechia Gdańsk), Boris Sekulić (Górnik Zabrze), Dino Stiglec (Śląsk Wrocław),  Pedro Tiba (Lech Poznań), Patryk Tuszyński (Piast Gliwice), Pelle van Amersfoort (Cracovia), Sasa Zivec (Zagłębie Lubin).

1 asysta:

Gerard Badia (Piast Gliwice), Sasa Balić (Zagłębie Lubin), Bartosz Bida (Jagiellonia Białystok), Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków), Rafał Boguski (Wisła Kraków), Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Łukasz Broź (Śląsk Wrocław), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Patryk Bryła (ŁKS), Adam Buksa (Pogoń Szczecin), Marcin Budziński (Arka Gdynia), Azer Busuladzic (Arka Gdynia), Mateusz Cholewiak (Śląsk Wrocław), Chuca (Wisła Kraków), Milan Dimun (Cracovia), Ołeksij Dytiatjew (Cracovia), Karol Fila (Lechia Gdańsk), Adam Frączczak (Pogoń Szczecin), Dominik Furman (Wisła Płock), Michael Gardawski (Korona Kielce), Robert Gumny (Lech Poznań), Jan Grzesik (ŁKS Łódź), Sergiu Hanca (Cracovia), Tom Hateley (Piast Gliwice), Santeri Hostikka (Pogoń Szczecin), Jesus Imaz (Jagiellonia Białystok), David Jablonsky (Cracovia), Jose Kante (Legia Warszawa), Mikkel Kirkeskov (Piast Gliwice), Bartosz Kopacz (Zagłębie Lubin), Wołodymyr Kostewycz (Lech Poznań), Zvonimir Kożulj (Pogoń Szczecin), Mikołaj Kwietniewski (Wisła Płock), Rafa Lopes (Cracovia), Adam Marciniak (Arka Gdynia), Krzysztof Mączyński (Śląsk Wrocław), Jakub Moder (Lech Poznań), Lubambo Musonda (Śłąsk Wrocław), Dominik Nagy (Legia Warszawa), Jarosław Niezgoda (Legia Warszawa), Ricardo Nunes (Pogoń Szczecin), Erik Pacinda (Korona Kielce), Flavio Paixao (Lechia Gdańsk), Robert Pich (Śląsk Wrocław), Marko Poletanović (Jagiellonia Białystok), Martin Pospisil (Jagiellonia Białystok), Matej Pućko (Korona Kielce), Israel Puerto (Śląsk Wrocław), Piotr Pyrdoł (ŁKS Łódź), Cornel Rapa (Crracovia), Maciej Sadlok (Wisła Kraków), Igor Sapała (Raków Częstochowa), Bartosz Slisz (Zagłębie Lubin), Cezary Stefańczyk (Wisła Płock), Paweł Stolarski (Legia Warszawa), Mateusz Szwoch (Wisła Płock), Piotr Tomasik (Wisła Płock), Alan Uryga (Wisła Płock), Marko Vesovic (Legia Warszawa), Jakub Wawszczyk (Arka Gdynia), Łukasz Wolsztyński (Górnik Zabrze), Jakub Wójcicki (Jagiellonia Białystok), Maciej Wolski (ŁKS Łódź), Oskar Zawada (Wisła Płock).

 

KLASYFIKACJA KANADYJSKA

9 – Jesus Imaz (8 goli + 1 asysta).

8 – Paweł Brożek (7+1), Darko Jevtić (4+4),.

7 – Christian Gytkjaer (7+0), Jarosław Niezgoda (6+1), Sasa Zivec (5+2).

6 – Jorge Felix (6+0), Sergiu Hanca (5+1), Artur Sobiech (4+2), 

5 – Damjan Bohar (5+0), Felicio Brown Forbes (5+0), Adam Buksa (4+1), Dominik Furman (4+1), Walerian Gwilia (2+3), Kamil Jóźwiak (3+2), Patryk Klimala (2+3), Michał Mak (1+4), Robert Pich (4+1), Dani Ramirez (1+4),David Schirtladze (4+1).

4 – Joao Amaral (1+3), Igor Angulo (3+1), Łukasz Broź (3+1), Alan Czerwiński (1+3), Erik Exposito (4+0), Walerian Gwilia (2+2), Sebastian Kowalczyk (2+2), Rafał Kujawa (4+0), Rafa Lopes (3+1), Filip Mladenović (0+4), Cornel Rapa (2+2), Petr Schwarz (2+2), Łukasz Sekulski (4+0), Filip Starzyński (1+3), Dino Stiglec (2+2),Pelle van Amersfoort (2+2), Mateusz Wdowiak (1+3). 

3 – Joao Amaral (1+2), Bartosz Bida (2+1), Guilherme (0+3), Lukas Haraslin (1+2), Erik Janža (0+3), Jesus Jimenez (2+0), Zvonimir Kozulj (2+1), Piotr Parzyszek (3+0), Sławomir Peszko (3+0), Vukan Savicevic (1+2), Michal Siplak (0+3), Bartosz Slisz (2+1), Miłosz Szczepański (0+3), Piotr Tomasik (2+1), Paweł Tomczyk (3+0).

2 – Gerard Badia (1+1), Sasa Balić (1+1), Jakub Bartkowski (0+2), Juan Camara (2+0),Mateusz Cholewiak (1+1), Chuca (1+1), Ołeksij Dytiatjew (1+1), Adam Frączczak (1+1), Janusz Gol (0+2), Jan Grzesik (1+1), Lubomir Guldan (0+2), Michał Karbownik (0+2), Bartosz Kopacz (1+1), Martin Kostal (0+2), Adnan Kovacević (2+0), Jarosław Kubicki (0+2), Mikołaj Kwietniewski (1+1), Luquinhas (0+2), Damian Michalski (2+0), Sebastian Milewski (0+2), Dominik Nagy (1+1), Michał Nalepa (2+0), Michał Nalepa (2+0), Erik Pacinda (1+1), Tomas Petrasek (2+0), Tomas Prikryl (0+2), Matej Pućko (0+2), Piotr Pyrdoł (1+1), Cornel Rapa (1+1), Ricardinho (2+0), Ivan Runje (2+0), Bartosz Rymaniak (0+2), Igor Sapała (1+1), David Schirtladze (2+0), Boris Sekulić (0+2), Michał Skóraś (0+2), Srdan Spiridonović (2+0),  Mateusz Szwoch (1+1), Patryk Szysz (2+0), Pedro Tiba (0+2), Patryk Tuszyński (0+2), Łukasz Wolsztyński (1+1), Marco Vesović (1+1).

1 – Błażej Augustyn (1+0), Jakub Błaszczykowski (0+1), Rafał Boguski (0+1), Damjan Bohar (0+1), Marcin Budziński (0+1),  Aleksander Buksa (1+0), Azer Busuladzic (0+1), Patryk Bryła (0+1), Adam Deja (1+0), Milan Dimun (0+1), Karol Fila (0+1), Maciej Gajos (1+0), Michael Gardawski (0+1), Robert Gumny (0+1), Tom Hateley (0+1), Santeri Hostikka (0+1), David Jablonsky (0+1), Jarosław Jach (1+0), Jose Kante (0+1), Mikkel Kirkeskov (0+1), Martin Kostal (0+1), Wołodymyr Kostewycz (0+1), Kamil Kościelny (1+0), Sandro Kulenović (1+0), Grzegorz Kuświk (1+0), Adam Marciniak (0+1), Filip Marchwiński (1+0), Szymon Matuszek (1+0), Hubert Matynia (1+0), Krzysztof Mączyński (0+1), Giorgi Merebaszwili (1+0), Jakub Moder (0+1), Ognjen Mudrinski (1+0), Karol Muhar (0+1), Lubambo Musonda (0+1), David Niepsuj (1+0), Arvydas Novikovas (1+0), Ricardo Nunes (0+1), Flavio Paixao  (0+1), Dawid Pakulski (1+0), Michal Papadopulos (1+0), Przemysław Płacheta (1+0), Marko Poletanović (0+1), Łukasz Poręba (1+0), Martin Pospisil (0+1), Tymoteusz Puchacz (1+0), Israel Puerto (0+1), Matej Pućko (0+1), Milan Radin (1+0), Michał Rakoczy (1+0), Taras Romanczuk (1+0), Maksymilian Rozwandowicz (1+0), Bartosz Rymaniak (0+1), Rubio (1+0), Jakub Rzeźniczak (0+1), Ricardinho (1+0), Maciej Sadlok (0+1), Boris Sekulić (0+1), Cezary Stefańczyk (0+1), Paweł Stolarski (0+1), Piotr Tomasik (1+0), Konstantinos Triantafyllopoulos (1+0), Zarko Udovicić (1+0), Alan Uryga (0+1), Jakub Wawszczyk (0+1), Mateusz Wieteska (1+0), Kamil Wojtkowski (1+0), Maciej Wolski (0+1), Rafał Wolski (1+0), Jakub Wójcicki (0+1), Kamil Zapolnik (1+0), Oskar Zawada (0+1), Jakub Żubrowski (1+0).

Źródło: Wyliczenia własne


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się