var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV wraz z rozpiską komentatorską. Klasyk ligi polskiej i bitwa o Anglię. W środku tygodnia Liga Mistrzów i Liga Europy!

Autor: Łukasz Kościelniak
2019-10-18 10:01:40

Przed nami kolejny emocjonujący weekend z piłką nożną przed ekranami telewizorów. Gwarantujemy – będzie co oglądać! W sobotę klasyk ligi polskiej, Legia – Lech, a w niedzielę bitwa o Anglię, czyli starcie Manchesteru United z Liverpoolem. W środku tygodnia będziemy emocjonować się meczami europejskich pucharów.

Piątek, 18 października:

(18:00) KGHM Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Cezary Olbrycht – Tomasz Wieszczycki)

(18:30) FC Erzgebirge Aue – 1.FC Nurnber (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Mateusz Majak)

(20:30) Wisła Kraków – Piast Gliwice (C+ Sport, , C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Radosław Majdan)

(20:30) Eintracht Frankfurt – Bayer Leverkusen (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)

(20:45) Cardiff City – Sheffield Wednesday (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(20:45) Miedź Legnica – Stomil Olsztyn (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek – Janusz Kudyba)

(21:00) Granada CF – CA Osasuna (C+ Sport 2, nSport+ ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)

Sobota, 19 października:

(13:00) SD Eibar – FC Barcelona (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak)

(13:00) FC St. Pauli – SV Darmstadt (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Mateusz Majak)

(13:30) Everton FC – West Ham United (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)

(13:30) Blackburn Rovers – Huddersfield Town (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz)

(15:00) Korona Kielce – Wisła Płock (C+ Sport, , C+ Sport 3, nSport+ ; Piotr Laboga – Wojciech Jagoda)

(15:00) SS Lazio – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski)

(15:30) FC Augsburg – Bayern Monachium (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński)

(15:30) 1.FC Union Berlin – SC Freiburg (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Marcin Gazda)

(15:30) Fortuna Dusseldorf – 1.FSV Mainz (Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(16:00) Atletico Madryt – Valencia CF (C+ ; Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała)

(16:00) Chelsea FC – Newcastle United (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)

(17:30) Legia Warszawa – Lech Poznań (TVP 1, C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Dariusz Szpakowski – Andrzej Strejlau / Marcin Rosłoń – Grzegorz Mielcarski)

(17:45) Warta Poznań – Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport ; Marcin Feddek – Tomasz Łapiński)

(18:30) Borussia Dortmund – Borussia Monchengladbach (C+ ; Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk)

(18:30) Crystal Palace – Manchester City (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Michał Gutka)

(18:30) SSC Napoli – Hellas Verona (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski)

(18:30) Getafe CF – CD Leganes (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski)

(18:30) RKC Waalwijk – AFC Ajax (Polsat Sport News ; Cezary Kowalski)

(18:45) Sturm Graz – Red Bull Salzburg (retransmisja) (C+ Now)

(20:00) Jagiellonia Białystok – Cracovia (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Bartosz Gleń – Maciej Murawski)

(20:45) Juventus FC – Bologna FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(20:45) FC Utrecht – PSV Eindhoven (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk)

(21:00) RCD Mallorca – Real Madryt (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Adam Marchliński – Leszek Orłowski)

(23:00) Slavia Praga – 1.FK Przybram (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)

Niedziela, 20 października:

(12:00) Deportivo Alaves – Celta Vigo (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski)

(12:30) US Sassuolo – Inter Mediolan (Eleven Sports 1 ; Dominik Guziak – Piotr Czachowski)

(13:05) Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna (TVP 3 ; Szymon Borczuch)

(13:30) VfB Stuttgart – Holstein Kiel (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Urban)

(14:00) Real Sociedad – Real Betis (C+ Sport ; Piotr Glamowski – Tomasz Ćwiąkała)

(15:00) Arka Gdynia – Lechia Gdańsk (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki)

(15:00) UC Sampdoria – AS Roma (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(15:00) Cagliari Calcio – SPAL 2013 (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Tomasz Zieliński)

(15:30) 1.FC Koln – SC Paderborn (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(16:00) RCD Espanyol – Villarreal CF (nSport+ ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)

(16:45) Feyenoord Rotterdam – Heracles Almelo (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)

(17:30) Górnik Zabrze – ŁKS Łódź (C+, C+ Sport 3 ; Adam Marchliński – Wojciech Jagoda)

(17:30) Manchester United – Liverpool FC (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)

(18:00) TSG 1899 Hoffenheim – Schalke 04 Gelsenkirchen (C+ Sport 2 ; Bartosz Gleń – Grzegorz Kaczmarczyk)

(18:00) Parma FC – Genoa CFC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(18:30) Athletic Club – Real Valladolid (Eleven Sports 2 ; Michał Mitrut)

(20:45) AC Milan – US Lecce (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(21:00) Sevilla FC – UD Levante (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Sebastian Chabiniak)

(21:30) Philadelphia Union – New York Red Bulls (Polsat Sport Extra ; Paweł Ślęzak)

(23:30) FK Teplice – Sparta Praga (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)

Poniedziałek, 21 października:

(2:50) Minnesota United – Los Angeles Galaxy (Polsat Sport Extra ; Robert Zieliński)

(18:00) Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda)

(20:30) Arminia Bielefeld – Hamburger SV (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)

(20:45) Brescia Calcio – AC Fiorentina (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(21:00) Sheffield United – Arsenal FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)

Wtorek, 22 października:

(14:00) UYL: Atletico Madryt – Bayer Leverkusen (Polsat Sport Premium 1)

(16:00) UYL: Club Brugge – Paris Saint-Germain (Polsat Sport Premium 1)

(18:55) Atletico Madryt – Bayer Leverkusen (Polsat Sport Premium 1)

(18:55) Szachtar Donieck – Dinamo Zagrzeb (Polsat Sport Premium 2)

(21:00) Juventus FC – Lokomotiw Moskwa (Polsat Sport Premium 1 ; Mateusz Borek – Roman Kołtoń)

(21:00) Olympiakos Pireus – Bayern Monachium (Polsat Sport Premium 2)

(21:00) Club Brugge – Paris Saint-Germain (Polsat Sport Premium 3)

(21:00) Tottenham Hotspur – FK Crvena Zvezda (Polsat Sport Premium 4)

(21:00) Galatasaray SK – Real Madryt (Polsat Sport Premium 5)

(21:00) Manchester City – Atalanta Bergamo (Polsat Sport Premium 6)

Środa, 23 października:

(14:00) UYL: AFC Ajax – Chelsea FC (Polsat Sport Premium 1)

(16:00) UYL: Korona Kielce – Real Saragossa (Polsat Sport Premium 1)

(16:00) UYL: Inter Mediolan – Borussia Dortmund (Polsat Sport Premium 2)

(18:55) AFC Ajax – Chelsea FC (Polsat Sport Premium 1)

(18:55) RB Lipsk – Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport Premium 2)

(21:00) Slavia Praga – FC Barcelona (Polsat Sport Premium 1 ; Bożydar Iwanow – Libor Pala)

(21:00) Inter Mediolan – Borussia Dortmund (TVP 1, Polsat Sport Premium 2 ; Mateusz Borek – Roman Kołtoń)

(21:00) SL Benfica – Olympique Lyon (Polsat Sport Premium 3)

(21:00) Red Bull Salzburg – SSC Napoli (Polsat Sport Premium 4)

(21:00) KRC Genk – Liverpool FC (Polsat Sport Premium 5)

(21:00) LOSC Lille – Valencia CF (Polsat Sport Premium 6)

Czwartek, 24 października:

(17:30) Odra Opole – Stal Mielec (Polsat Sport)

(18:55) FC Porto – Rangers FC (Polsat Sport Premium 1)

(18:55) FK Partizan Belgrad – Manchester United (Polsat Sport Premium 2)

(18:55) Young Boys Berno – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Premium 3)

(18:55) AS Roma – Borussia Monchengladbach (Polsat Sport Premium 4)

(18:55) Besiktas SK – SC Braga (Polsat Sport Premium 5)

(18:55) Slovan Bratysława – Wolverhampton Wanderers (Polsat Sport Premium 6)

(21:00) Arsenal FC – Vitoria Guimaraes (Polsat Sport Premium 1)

(21:00) Celtic FC – SS Lazio (Polsat Sport Premium 2)

(21:00) Dynamo Kijów – FC Kopenhaga (Polsat Sport Premium 3)

(21:00) PSV Eindoven – LASK (Polsat Sport Premium 4)

(21:00) Eintracht Frankfurt – Standard Liege (Polsat Sport Premium 5)

(21:00) Sporting CP – Rosenborg Trondheim (Polsat Sport Premium 6)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się