var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV: Derby Zagłębia Ruhry, Liverpool – Tottenham i Roma – Milan. W środku tygodnia krajowe puchary!

Autor: Łukasz Kościelniak
2019-10-25 09:45:58

Kilka najbliższych dni pod względem transmisji telewizyjnych zapowiada się bardzo interesująco. W weekend dużym wydarzeniem będzie starcie w Bundeslidze, gdzie Schalke 04 Gelsenkirchen zagra z Borussią Dortmund. Emocji nie zabraknie też w Anglii (Liverpool – Tottenham) czy we Włoszech (Roma – Milan). W środku tygodnia również czeka nas duża dawka piłkarskich emocji.

Piątek, 25 października:

(18:00) Cracovia – Pogoń Szczecin (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski)

(18:30) Holstein Kiel – VfL Bochum (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)

(20:30) Lech Poznań – KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Maciej Murawski)

(20:30) 1.FSV Mainz – 1.FC Koln (Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(20:45) Hellas Verona – US Sassuolo (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)

(20:45) PGE GKS Bełchatów – Miedź Legnica (Polsat Sport)

(21:00) Southampton FC – Leicester City (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)

(21:00) Villarreal CF – Deportivo Alaves (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut)

Sobota, 26 października:

(13:00) Hamburger SV – VfB Stuttgart (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)

(13:30) Manchester City – Aston Villa (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)

(13:30) Sheffield Wednesday – Leeds United (Eleven Sports 2)

(15:00) ŁKS Łódź – Raków Częstochowa (C+ Sport, C+ Sport 3, nSport+ ; Żelisław Żyżyński – Grzegorz Mielcarski)

(15:00) US Lecce – Juventus FC (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)

(15:30) Bayern Monachium – 1.FC Union Berlin (C+ Sport 2 ; Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała)

(15:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – Borussia Dortmund (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(16:00) CD Leganes – RCD Mallorca (Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

(17:30) Piast Gliwice – Korona Kielce (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn)

(18:00) Inter Mediolan – Parma FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Mikołaj Kruk)

(18:30) Bayer Leverkusen – Werder Brema (C+ ; Adam Marchliński – Maciej Murawski)

(18:30) Burnley FC – Chelsea FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)

(18:30) Real Valladolid – SD Eibar (nSport+ ; Piotr Domagała – Tomasz Lipiński)

(20:00) Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda)

(20:45) Genoa CFC – Brescia Calcio (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Tomasz Zieliński)

(21:00) Atletico Madryt – Athletic Club (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)

(22:30) SBV Vitesse – ADO Den Haag (retransmisja) (Polsat Sport News)

Niedziela, 27 października:

(0:50) Ekwador U-17 – Australia U-17 (TVP Sport)

(8:07) Sparta Praga – Bohemians Praga (retransmisja) (Polsat Sport News)

(12:00) Celta Vigo – Real Sociedad (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Tomasz Lipiński)

(12:30) Wisła Płock – Jagiellonia Białystok (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda)

(12:30) Bologna FC – UC Sampdoria (Eleven Sports 1 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)

(12:45) Chrobry Głogów – Stal Mielec (Polsat Sport)

(13:00) Swansea City – Cardiff City (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4)

(13:05) Olimpia Elbląg – Stal Rzeszów (TVP 3 ; Michał Zawacki – Tomasz Sokołowski)

(13:30) 1.FC Heidenheim – FC St. Pauli (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski)

(14:00) Granada CF – Real Betis (C+ Sport 2 ; Rafał Wolski – Leszek Orłowski)

(15:00) Newcastle United – Wolverhampton Wanderers (C+ ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)

(15:00) Śląsk Wrocław – Arka Gdynia (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Robert Skrzyński – Kazimierz Węgrzyn)

(15:00) SPAL 2013 – SSC Napoli (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(15:00) Atalanta Bergamo – Udinese Calcio (Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski)

(15:30) VfL Wolfsburg – FC Augsburg (Eleven Sports 2 ; Michał Mitrut – Tomasz Urban)

(16:00) UD Levante – RCD Espanyol (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

(16:45) AFC Ajax – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News)

(17:00) Red Bull Salzburg – Rapid Wiedeń (nSport+)

(17:30) Legia Warszawa – Wisła Kraków (TVP 2, C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski)

(17:30) Liverpool FC – Tottenham Hotspur (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Adam Ostrowski)

(18:00) AS Roma – AC Milan (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Tomasz Zieliński)

(18:00) Borussia Monchengladbach – Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 3 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Urban)

(18:30) Sevilla FC – Getafe CF (Eleven Sports 4 ; Sebastian Chabiniak – Łukasz Wiśniowski)

(19:00) Viktoria Pilzno – Slavia Praga (retransmisja) (Polsat Sport News)

(20:45) AC Fiorentina – SS Lazio (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)

(21:00) CA Osasuna – Valencia CF (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

(22:30) PSV Eindhoven – AZ Alkmaar (retransmisja) (Polsat Sport Extra)

Poniedziałek, 28 października:

(20:30) SV Sandhausen – SV Wehen Wiesbaden (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski – Mateusz Majak)

Wtorek, 29 października:

(13:00) Resovia Rzeszów – Lech Poznań (Polsat Sport)

(17:30) Bytovia Bytów – Cracovia (Polsat Sport)

(18:30) Hamburger SV – VfB Stuttgart (Eurosport 2)

(19:00) Deportivo Alaves – Atletico Madryt (Eleven Sports 1)

(19:00) Parma FC – Hellas Verona (Eleven Sports 2)

(20:00) VfL Bochum – Bayern Monachium (Eurosport 2)

(20:30) ŁKS Łódź – Górnik Zabrze (Polsat Sport)

(20:45) Manchester City – Southampton FC (Eleven Sports 3)

(20:45) Everton FC – Watford FC (Eleven Sports 4)

(21:00) Brescia Calcio – Inter Mediolan (Eleven Sports 2)

(21:15) FC Barcelona – Real Valladolid (Eleven Sports 2)

Środa, 30 października:

(17:30) Stal Mielec – Pogoń Szczecin (Polsat Sport)

(18:30) VfL Wolfsburg – RB Lipsk (Eurosport 1)

(19:00) Valencia CF – Sevilla FC (C+ Sport 2)

(19:00) Real Sociedad – UD Levante (C+ Now)

(19:00) SSC Napoli – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)

(20:30) Liverpool FC – Arsenal FC (Eleven Sports 1)

(20:30) Widzew Łódź – Legia Warszawa (Polsat Sport)

(20:45) Borussia Dotmund – Borussia Monchengladbach (Eurosport 1)

(21:00) Juventus FC – Genoa CFC (Eleven Sports 2)

(21:00) Chelsea FC – Manchester United (Eleven Sports 3)

(21:00) Real Betis – Celta Vigo (Eleven Sports 4)

(21:00) Korea Południowa U-17 – Francja U-17 (TVP Sport)

(21:15) Real Madryt – CD Leganes (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD)

Czwartek, 31 października:

(17:30) Stomil Olsztyn – Wisła Płock (Polsat Sport)

(19:00) SD Eibar – Villarreal CF (C+ Sport 2, nSport+)

(21:00) RCD Mallorca – CA Osasuna (C+ Sport, nSport+)

(21:00) AC Milan – SPAL 2013 (Eleven Sports 1)

(21:00) Hiszpania U-17 – Tadżykistan U-17 (TVP Sport)

(21:15) Getafe CF – Granada CF (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4)

Piątek, 1 listopada:

(0:00) Kamerun U-17 – Argentyna U-17 (TVP Sport)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się