var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: własne

Program TV: Hity w Serie A, derby Górnego Śląska. W środku tygodnia europejskie puchary

Autor: Łukasz Kościelniak
2019-11-01 11:00:49

Roma – Napoli, Torino – Juventus czy Górnik – Piast – między innymi takie spotkania będzie można obejrzeć w najbliższy weekend na antenach kanałów Eleven Sports i CANAL+. W środku tygodnia czekają nas natomiast emocje pucharowe – w decydującą fazę wkraczają bowiem rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Jak mawia Andrzej Twarowski – „zapinamy pasy i startujemy!”.

Piątek, 1 listopada:

(18:30) Hannover 96 – SV Sandhausen (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)
(20:00) PEC Zwolle –AFC Ajax (Polsat Sport News ; Paweł Ślęzak)
(20:30) TSG 1899 Hoffenheim – SC Paderborn (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(20:45) Barnsley FC – Bristol City (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(21:00) Australia U-17 – Nigeria U-17 (TVP Sport)

Sobota, 2 listopada:

(12:45) Miedź Legnica – Radomiak Radom (Polsat Sport ; Szymon Rojek – Janusz Kudyba)
(13:00) RCD Espanyol – Valencia CF (Eleven Sports 1 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(13:00) FC St. Pauli – Karlsruher SC (Eleven Sports 2 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)
(13:30) Bournemouth AFC – Manchester United (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(13:30) Wigan Athletic – Swansea City (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut)
(15:00) Korona Kielce – KGHM Zagłębie Lubin (nSport+, C+ Sport 3 ; Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda)
(15:00) AS Roma – SSC Napoli (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(15:30) Borussia Dortmund – VfL Wolfsburg (C+ ; Edward Durda – Tomasz Ćwiąkała)
(15:30) Eintracht Frankfurt – Bayern Monachium (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Tomasz Zieliński)
(15:30) Bayer Leverkusen – Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Urban)
(16:00) Aston Villa – Liverpool FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(16:00) UD Levante – FC Barcelona (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski)
(17:00) SV Mattersburg – Red Bull Salzburg (nSport+ ; Michał Kornacki – Grzegorz Kaczmarczyk)
(17:30) Cracovia – Lechia Gdańsk (TVP 2, C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Michał Zawacki – Sebastian Mila ; Adam Marchliński – Remigiusz Jezierski)
(18:00) Bologna FC – Inter Mediolan (Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski)
(18:30) Watford FC – Chelsea FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Michał Gutka)
(18:30) 1.FC Union Berlin – Hertha BSC (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(18:30) Sevilla FC – Atletico Madryt (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)
(20:00) Pogoń Szczecin – Lech Poznań (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Bartosz Gleń – Maciej Murawski)
(20:30) Slavia Praga – Banik Ostrawa (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)
(20:45) Torino FC – Juventus FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Dominik Guziak)
(21:00) Real Madryt – Real Betis (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(23:00) Sparta Rotterdam – PSV Eindhoven (retransmisja) (Polsat Sport News)

Niedziela, 3 listopada:

(0:00) Holandia U-17 – USA U-17 (TVP Sport)
(12:00) Real Valladolid – RCD Mallorca (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski)
(12:30) Jagiellonia Białystok – ŁKS Łódź (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda)
(12:30) Atalanta Bergamo – Cagliari Calcio (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski)
(12:45) Podbeskidzie Bielsko-Biała – Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport ; Marcin Feddek – Tomasz Łapiński)
(13:05) Widzew Łódź – Resovia Rzeszów (TVP 3 ; Tomasz Jasina – Arkadiusz Onyszko)
(13:30) VfB Stuttgart – Dynamo Drezno (Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(14:00) Villarreal CF – Athletic Club (C+ Sport 2 ; Adam Marchliński – Tomasz Lipiński)
(14:30) VVV Venlo – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)
(15:00) Górnik Zabrze – Piast Gliwice (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Marcin Baszczyński)
(15:00) Crystal Palace – Leicester City (C+ Sport ; Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny)
(15:00) Hellas Verona – Brescia Calcio (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(15:00) Genoa CFC – Udinese Calcio (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut – Mikołaj Kruk)
(15:30) Fortuna Dusseldorf – 1.FC Koln (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)
(16:00) CA Osasuna – Deportivo Alaves (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Leszek Orłowski)
(17:30) Arka Gdynia – Legia Warszawa (C+, C+ Sport 3 ; Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki)
(17:30) Everton FC – Tottenham Hotspur (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(18:00) FC Augsburg – Schalke 04 Gelsenkirchen (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk)
(18:00) AC Fiorentina – Parma FC (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski)
(18:30) CD Leganes – SD Eibar (nSport+ ; Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała)
(18:30) Celta Vigo – Getafe CF (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(20:45) AC Milan – SS Lazio (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(21:00) Granada CF – Real Sociedad (C+ Sport 2 ; Michał Kornacki – Tomasz Ćwiąkała)
(23:30) SFC Opawa – Sparta Praga (retransmisja) (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)

Poniedziałek, 4 listopada:

(0:00) Włochy U-17 – Paragwaj U-17 (TVP Sport)
(18:00) Śląsk Wrocław – Wisła Płock (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Robert Skrzyński – Maciej Murawski)
(20:30) Raków Częstochowa – Wisła Kraków (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Żelisław Żyżyński – Radosław Majdan)
(20:30) VfL Bochum – 1.FC Nurnberg (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(20:45) SPAL 2013 – UC Sampdoria (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

Wtorek, 5 listopada:

(14:00) UYL: Borussia Dortmund – Inter Mediolan (Polsat Sport Premium 1 ; Paweł Ślęzak)
(16:00) UYL: Olympique Lyon – SL Benfica (Polsat Sport Premium 1 ; Robert Zieliński)
(18:55) FC Barcelona – Slavia Praga (Polsat Sport Premium 1 ; Tomasz Włodarczyk - Paweł Golański)
(18:55) Zenit Sankt Petersburg – RB Lipsk (Polsat Sport Premium 2 ; Andrzej Janisz - Adam Matysek)
(21:00) SSC Napoli – Red Bull Salzburg (Polsat Sport Premium 1 ; Bożydar Iwanow - Artur Wichniarek)
(21:00) Borussia Dortmund – Inter Mediolan (Polsat Sport Premium 2 ; Tomasz Smokowski - Piotr Czachowski)
(21:00) Liverpool FC – KRC Genk (Polsat Sport Premium 3 ; Marcin Feddek - Maciej Żurawski)
(21:00) Chelsea FC – AFC Ajax (Polsat Sport Premium 4 ; Cezary Kowalski - Tomasz Łapiński)
(21:00) Valencia CF – LOSC Lille (Polsat Sport Premium 5 ; Piotr Przybysz - Dariusz Kubicki)
(21:00) Olympique Lyon – SL Benfica (Polsat Sport Premium 6 ; Szymon Rojek - Jacek Ziober)

Środa, 6 listopada:

(0:00) Nigeria U-17 - Holandia U-17 (TVP Sport)
(14:00) UYL: Atalanta Bergamo – Manchester City (Polsat Sport Premium 1 ; Jakub Baranowski)
(16:00) UYL: Real Madryt – Galatasaray SK (Polsat Sport Premium 2 ; Jakub Polkowski)
(18:55) Lokomotiw Moskwa – Juventus FC (Polsat Sport Premium 1 ; Mateusz Borek - Jacek Zieliński)
(18:55) Bayern Monachium – Olympiakos Pireus (Polsat Sport Premium 2 ; Cezary Kowalski - Tomasz Hajto)
(21:00) Real Madryt – Galatasaray SK (TVP 1, Polsat Sport Premium 1 ; Sławomir Kwiatkowski - Robert Podoliński / Tomasz Smokowski - Paweł Golański)
(21:00) Bayer Leverkusen – Atletico Madryt (Polsat Sport Premium 2 ; Andrzej Janisz - Dariusz Kubicki)
(21:00) Paris Saint-Germain – Club Brugge (Polsat Sport Premium 3 ; Tomasz Włodarczyk - Jacek Ziober)
(21:00) Atalanta Bergamo – Manchester City (Polsat Sport Premium 4 ; Marcin Lepa - Piotr Czachowski)
(21:00) FK Crvena Zvezda – Tottenham Hotspur (Polsat Sport Premium 5 ; Mariusz Hawryszczuk - Maciej Żurawski)
(21:00) GNK Dinamo Zagrzeb – Szachtar Donieck (Polsat Sport Premium 6 ; Piotr Przybysz - Piotr Koźmiński)

Czwartek, 7 listopada:

(0:45) Brazylia U-17 - Chile U-17 (TVP Sport)
(18:55) SS Lazio – Celtic FC (Polsat Sport Premium 1 ; Marcin Lepa - Maciej Żurawski)
(18:55) Standard Liege – Eintracht Frankfurt (Polsat Sport Premium 3 ; Robert Zieliński - Marcin Kalita)
(18:55) LASK – PSV Eindhoven (Polsat Sport Premium 4 ; Jakub Polkowski - Piotr Koźmiński)
(18:55) F91 Dudelange – Sevilla FC (Polsat Sport Premium 5 ; Paweł Ślęzak - Bartłomiej Rabij)
(18:55) FC Kopenhaga – Dynamo Kijów (Polsat Sport Premium 6 ; Mariusz Hawryszczuk - Paweł Golański)
(21:00) RCD Espanyol – Ludogorec Razgrad (Polsat Sport Premium 1 ; Cezary Kowalski - Jacek Ziober)
(21:00) Rangers FC – FC Porto (Polsat Sport Premium 2 ; Tomasz Włodarczyk - Piotr Czachowski)
(21:00) Feyenoord Rotterdam – BSC Young Boys (Polsat Sport Premium 3 ; Piotr Przybysz)
(21:00) Manchester United – FK Partizan (Polsat Sport Premium 4 ; Marcin Feddek - Dariusz Kubicki)
(21:00) Borussia Monchengladbach – AS Roma (Polsat Sport Premium 5 ; Andrzej Janisz - Filip Jastrzębski)
(21:00) Sporting Braga – Besiktas JK (Polsat Sport Premium 6 ; Tomasz Lach)

Piątek, 8 listopada:

(0:00) MŚ U-17 – mecz 1/8 finału (TVP Sport)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się