var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Piast Gliwice Youtube

Klubowe TV: Siadłby taki mecz Piasta z Jagiellonią... Lechici zmierzyli się z tabliczką mnożenia

Autor: Paweł Łopienski
2019-11-07 20:00:22

W minionych dniach sporo działo się w klubowych telewizjach Lecha Poznań oraz Legii Warszawa. Możemy obejrzeć kilka ciekawych materiałów, na które serdecznie zapraszamy. Nie zabrakło kulis spotkań, na które złożyły się również rywalizacje w Pucharze Polski.

Dyrektor szkolenia Akademii Lecha Poznań oraz trener drugiej drużyny Kolejorza w rozmowie z Lech TV opowiada o swojej pracy w rezerwach, ale nie tylko.

Przy okazji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia Tomasz Cywka, Filip Marchwiński oraz Wołodymyr Kostewycz stanęli do kilku matematycznych równań, które przygotowali dla nich młodzi uczniowie. Jak wypadli? Przekonajcie się sami!

W nowym odcinku "Kartki z historii" zobaczycie wyjątkową pamiątkę, jaką Kazimierz Deyna otrzymał od jednego z kibiców podczas mundialu w 1978 roku w Argentynie.

Jarosław Niezgoda opowiedział o swoim ulubionym miejscu w Warszawie.

Nowy członek sztabu pierwszej drużyny, Michał Dąbski trener przygotowania mentalnego, odpowiedział na kilka pytań dotyczących jego pracy.

Siadłby taki mecz z Jagiellonią... Tomasz Jodłowiec z Jakubem Szmatułą wspominają rywalizację mistrza Polski z białostoczanami z zeszłego sezonu.

Zamiast standardowych kulis meczu Wisły Kraków z Legią Warszawa, otrzymaliśmy materiał zatytułowany "Nigdy nie jesteś sam!".

Sprawdźcie jak z wyzwaniem R-GOL.com poradzili sobie zawodnicy ŁKS-u.

"Jestem łącznikiem, który musi spełnić oczekiwania i piłkarzy, i kibiców - mówi Izabela Kruk, rzeczniczka Legii Warszawa w filmie opublikowanym na kanale stołecznych. Klub przygotował również materiał o fotografie wicemistrza Polski, Mateuszu Kostrzewie. Dzięki poniższym filmom możecie sprawdzić, jak wygląda ich praca.

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się