var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV z rozpiską komentatorską. Bitwa o Anglię, derby Sewilli, Juve vs Milan, Borussia vs Bayern, klasyk w Ekstraklasie

Autor: Łukasz Kościelniak
2019-11-08 13:00:18

To ostatni ligowy weekend przed reprezentacyjną przerwą. Trzeba jednak przyznać, że nudy na pewno nie będzie. W Anglii Liverpool zagra z Manchesterem City, w Niemczech Borussia Dortmund podejmie Bayern Monachium, a we Włoszech Juventus zmierzy się z Milanem. Na deser klasyk ekstraklasy, czyli Legia – Górnik oraz emocjonujące derby Sewilli w Hiszpanii.

Piątek, 8 listopada:

(18:00) ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Tomasz Ćwiąkała – Radosław Majdan)
(18:30) FC St. Pauli – VfL Bochum (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(20:30) Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok (C+ Sport, , C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski)
(20:30) 1.FC Koln – TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(20:45) US Sassuolo – Bologna FC (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(20:55) Dulwich Hamlet FC – Carlisle United (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut)
(21:00) Norwich City – Watford FC (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)
(21:00) Real Sociedad – CD Leganes (nSport+ ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)

Sobota, 9 listopada:

(12:45) Stomil Olsztyn – Warta Poznań (Polsat Sport ; Szymon Rojek – Tomasz Łapiński)
(13:00) Deportivo Alaves – Real Valladolid (Eleven Sports 1 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(13:00) Holstein Kiel – Hamburger SV (Eleven Sports 3 ; Patryk Mirosławski)
(13:30) Chelsea FC – Crystal Palace (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(13:30) Nottingham Forest – Derby County (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut)
(15:00) Wisła Płock – Cracovia (C+ Sport, C+ Sport 3, nSport+ ; Piotr Laboga – Wojciech Jagoda)
(15:00) Brescia Calcio – Torino FC (Eleven Sports 3 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(15:30) Hertha BSC – RB Lipsk (C+ ; Edward Durda – Leszek Orłowski)
(15:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(15:30) 1.FSV Mainz – 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)
(16:00) Southampton FC – Everton FC (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Grzegorz Kaczmarczyk)
(16:00) Valencia CF – Granada CF (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Jakub Ostrowski)
(17:00) FK Jablonec – Sparta Praga (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)
(18:00) Legia Warszawa – Górnik Zabrze (TVP 2, C+ Sport, , C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Maciej Murawski)
(18:00) Inter Mediolan – Hellas Verona (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)
(18:30) SD Eibar – Real Madryt (C+ ; Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała)
(18:30) Leicester City – Arsenal FC (C+ Sport 2 ; Rafał Dębiński – Rafał Nahorny)
(18:30) Bayern Monachium – Borussia Dortmund (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(20:00) Wisła Kraków – Arka Gdynia (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski)
(20:45) SSC Napoli – Genoa CFC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(21:00) Tottenham Hotspur – Sheffield United (retransmisja) (C+ Sport 2 ; Piotr Glamowski – Adam Zakrzewski)
(21:00) FC Barcelona – Celta Vigo (Eleven Sports 1 ; Sebastian Chabiniak – Łukasz Wiśniowski)

Niedziela, 10 listopada:

(12:00) RCD Mallorca – Villarreal CF (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(12:15) AFC Ajax – FC Utrecht (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)
(12:30) KGHM Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda)
(12:30) Cagliari Calcio – AC Fiorentina (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)
(12:45) Chrobry Głogów – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport ; Marcin Feddek – Janusz Kudyba)
(13:00) Dover Athletic FC – Southend United (Eleven Sports 3 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)
(13:05) Znicz Pruszków – Widzew Łódź (TVP 3 ; Hubert Bugaj)
(13:30) Borussia Monchengladbach – Werder Brema (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(14:00) Athletic Club – Levante UD (nSport+ ; Michał Kornacki – Tomasz Lipiński)
(14:30) Willem II Tilburg – PSV Eindhoven (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk)
(15:00) Wolverhampton Wanderers – Aston Villa (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(15:00) Lech Poznań – Korona Kielce (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Dębiński – Maciej Murawski)
(15:00) UC Sampdoria – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Tomasz Zieliński)
(15:00) SS Lazio – US Lecce (Eleven Sports 3 ; Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski)
(15:00) Udinese Calcio – SPAL 2013 (Eleven Sports 4 ; Dominik Guziak – Mikołaj Kruk)
(15:30) VfL Wolfsburg – Bayer Leverkusen (C+ Sport 2 ; Bartosz Gleń – Grzegorz Kaczmarczyk)
(16:00) Atletico Madryt – RCD Espanyol (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(16:45) Feyenoord Rotterdam – RKC Waalwijk (Polsat Sport News ; Paweł Ślęzak)
(17:00) Wolfsberger AC – Red Bull Salzburg (C+ Now)
(17:30) Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin (C+, C+ Sport 3 ; Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn)
(17:30) Liverpool FC – Manchester City (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(18:00) SC Freiburg – Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(18:00) Parma FC – AS Roma (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(18:30) Getafe CF – CA Osasuna (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Łukasz Wiśniowski)
(20:00) Manchester United – Brighton & Hove Albion (retransmisja) (C+ Sport ; Piotr Glamowski – Michał Gutka)
(20:45) Juventus FC – AC Milan (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(21:00) Real Betis – Sevilla FC (C+ Sport 2 ; Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała)
(23:10) Seattle Sounders – Toronto FC (retransmisja) (Polsat Sport News)

Poniedziałek, 11 listopada:

(0:00) MŚ U-17 – mecz ćwierćfinałowy (TVP Sport)
(0:30) Slavia Praga – FK Teplice (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)
(20:30) Karlsruher SC – FC Erzgebirge Aue (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Mateusz Majak)
(20:45) Harrogate Town AFC – Portsmouth FC (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

Wtorek, 12 listopada:

(0:00) MŚ U-17 – mecz ćwierćfinałowy (TVP Sport)

Środa, 13 listopada:

Brak spotkań. 

Czwartek, 14 listopada:

(16:00) Polska U-20 – Szwajcaria U-20 (TVP Sport)
(18:00) Turcja – Islandia (Polsat Sport)
(20:45) Anglia – Czarnogóra (TVP Sport, Polsat Sport)
(20:45) Francja – Mołdawia (Polsat Sport News)
(20:45) Portugalia – Litwa (Polsat Sport Premium 1)

 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się