var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV: Wraca Ekstraklasa, w weekend Manchester City – Chelsea i Milan – Roma. W tygodniu europejskie puchary

Autor: Łukasz Kościelniak
2019-11-22 10:15:52

Po reprezentacyjnej przerwie wracamy do ligowego grania. W weekend najciekawiej zapowiadają się starcia Manchesteru City z Chelsea FC oraz AC Milan z SSC Napoli. W środku tygodnia czekają nas emocje w europejskich pucharach, w tym takie mecze jak Liverpool FC – SSC Napoli czy Real Madryt – Paris Saint-Germain.

Piątek, 22 listopada:

(18:00) Górnik Zabrze – Wisła Płock (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Cezary Olbrycht – Marcin Baszczyński)

(18:30) FC Erzgebigre Aue – FC St. Pauli (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)

(20:30) Lech Poznań – Piast Gliwice (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki)

(20:30) Borussia Dortmund – SC Paderborn (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Tomasz Ćwiąkała)

(20:45) Fulham FC – Queens Park Rangers (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(21:00) UD Levante – RCD Mallorca (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Jakub Ostrowski)

Sobota, 23 listopada:

(12:45) GKS Bełchatów – Warta Poznań (Polsat Sport)

(13:00) CD Leganes – FC Barcelona (Eleven Sports 1 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

(13:00) Hamburger SV – Dynamo Drezno (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(13:30) West Ham United – Tottenham Hotspur (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)

(15:00) Korona Kielce – Raków Częstochowa (C+ Sport 3, nSport+ ; Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski)

(15:00) Atalanta Bergamo – Juventus FC (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)

(15:30) 1.FC Union Berlin – Borussia Monchengladbach (C+ ; Edward Durda – Tomasz Ćwiąkała)

(15:30) Fortuna Dusseldorf – Bayern Monachium (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)

(15:30) Werder Brema – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(16:00) Crystal Palace – Liverpool FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Michał Gutka)

(16:00) Real Betis – Valencia CF (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut – Łukasz Wiśniowski)

(17:00) Red Bull Salzburg – SK Niederosterreich Sankt Polten (C+ Now ; Michał Kornacki – Grzegorz Kaczmarczyk)

(17:00) Sigma Ołomuniec – Slavia Praga (Polsat Sport News ; Marcin Kalita)

(18:00) Pogoń Szczecin – Legia Warszawa (TVP 1, C+ Sport, C+ Sport 3 ; Szymon Borczuch – Marcin Żewłakow / Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki)

(18:00) AC Milan – SSC Napoli (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(18:30) Manchester City – Chelsea FC (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)

(18:30) RB Lipsk – 1.FC Koln (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)

(18:30) Granada CF – Atletico Madryt (nSport+ ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)

(19:45) AFC Ajax – Heracles Almelo (Polsat Sport News)

(20:00) Lechia Gdańsk – ŁKS Łódź (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Przemysław Pełka – Wojciech Jagoda)

(20:45) Torino FC – Inter Mediolan (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(21:00) Real Madryt – Real Sociedad (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała)

Niedziela, 24 listopada:

(12:00) RCD Espanyol – Getafe CF (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Jakub Ostrowski)

(12:15) FC Groningen – Feyenoord Rottedam (Polsat Sport News)

(12:30) Bologna FC – Parma FC (Eleven Sports 1 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)

(12:45) Stomil Olsztyn – Radomiak Radom (Polsat Sport)

(13:00) Middlesbrough FC – Hull City (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(13:05) Widzew Łódź – Bytovia Bytów (TVP 3 ; Hubert Bugaj)

(14:00) CA Osasuna – Athletic Bilbao (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)

(14:30) PSV Eindhoven – sc Heerenveen (Polsat Sport News)

(15:00) Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia (C+ Sport ; Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn)

(15:00) Hellas Verona – AC Fiorentina (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(15:00) AS Roma – Brescia Calcio (Eleven Sports 3 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(15:00) US Sassuolo – SS Lazio (Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)

(15:30) FC Augsburg – Hertha BSC (Eleven Sports 2 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(16:00) SD Eibar – Deportivo Alaves (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Wojciech Jagoda)

(17:30) Śląsk Wrocław – Wisła Kraków (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki)

(17:30) Sheffield United – Manchester United (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)

(18:00) UC Sampdoria – Udinese Calcio (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(18:00) TSG 1899 Hoffenheim – 1.FSV Mainz (Eleven Sports 2 ; Sebastian Chabiniak – Tomasz Zieliński)

(18:30) Villarreal CF – Celta Vigo (C+ Sport 2 ; Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała)

(20:45) US Lecce – Cagliari Calcio (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Dominik Guziak)

(21:00) Real Valladolid – Sevilla FC (Eleven Sports 1 ; Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda)

Poniedziałek, 25 listopada:

(18:00) Cracovia – KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski)

(18:00) 1.FC Slovacko – FK Jablonec (Polsat Sport Extra ; Marcin Kalita)

(20:30) Hannover 96 – SV Darmstadt (Eleven Sports 3 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)

(20:45) SPAL 2013 – Genoa CFC (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(21:00) Aston Villa – Newcastle United (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki)

Wtorek, 26 listopada:

(14:00) UYL: Juventus FC – Atletico Madryt (Polsat Sport Premium 1)

(16:00) UYL: Real Madryt – Paris Saint-Germain (Polsat Sport Premium 1)

(18:55) Lokomotiw Moskwa – Bayer Leverkusen (Polsat Sport Premium 1)

(18:55) Galatasaray SK – Club Brugge (Polsat Sport Premium 2)

(21:00) Real Madryt – Paris Saint-Germain (Polsat Sport Premium 1 ; Cezary Kowalski – Paweł Golański)

(21:00) FK Crvena Zvezda – Bayern Monachium (Polsat Sport Premium 2)

(21:00) Juventus FC – Atletico Madryt (Polsat Sport Premium 3)

(21:00) Tottenham Hotspur – Olympiakos Pireus (Polsat Sport Premium 4)

(21:00) Manchester City – Szachtar Donieck (Polsat Sport Premium 5)

(21:00) Atalanta Bergamo – GNK Dinamo Zagrzeb (Polsat Sport Premium 6)

Środa, 27 listopada:

(14:00) UYL: FC Barcelona – Borussia Dortmund (Polsat Sport Premium 1)

(16:00) UYL: Liverpool FC – SSC Napoli (Polsat Sport Premium 1)

(18:55) Valencia CF – Chelsea FC (Polsat Sport Premium 1)

(18:55) Zenit Sankt Petersburg – Olympique Lyon (Polsat Sport Premium 2)

(21:00) Liverpool FC – SSC Napoli (TVP 1, Polsat Sport Premium 1 ; Dariusz Szpakowski – Marcin Żewłakow / Marcin Feddek – Roman Kołtoń)

(21:00) FC Barcelona – Borussia Dortmund (Polsat Sport Premium 2)

(21:00) Slavia Praga – Inter Mediolan (Polsat Sport Premium 3)

(21:00) LOSC Lille – AFC Ajax (Polsat Sport Premium 4)

(21:00) RB Lipsk – SL Benfica (Polsat Sport Premium 5)

(21:00) KRC Genk – Red Bull Salzburg (Polsat Sport Premium 6)

Czwartek, 28 listopada:

(16:50) FK Astana – Manchester United (Polsat Sport Premium 2)

(18:55) Feyenoord Rotterdam – Rangers FC (Polsat Sport Premium 1)

(18:55) Wolfsberger AC – Borussia Monchengladbach (Polsat Sport Premium 3)

(18:55) Istanbul Basaksehir – AS Roma (Polsat Sport Premium 4)

(18:55) Young Boys BSC – FC Porto (Polsat Sport Premium 5)

(18:55) CSKA Moskwa – Ludogorec Razgrad (Polsat Sport Premium 6)

(21:00) Arsenal FC – Eintracht Frankfurt (Polsat Sport Premium 1)

(21:00) Celtic FC – Stade Rennes (Polsat Sport Premium 2)

(21:00) Sporting CP – PSV Eindhoven (Polsat Sport Premium 3)

(21:00) Malmo FF – Dynamo Kijów (Polsat Sport Premium 4)

(21:00) Sevilla FC – Qarabag Agdam (Polsat Sport Premium 5)

(21:00) SS Lazio – CFR Cluj (Polsat Sport Premium 6)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się