var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV: Atletico – Barcelona, Bayern – Bayer, w środku tygodnia Premier League i Puchar Polski

Autor: Łukasz Kościelniak
2019-11-29 10:30:59

Przed nami kolejny emocjonujący tydzień z piłką nożną w TV. W weekend najciekawiej zapowiada się starcie w La Liga, gdzie Atletico Madryt podejmie FC Barcelonę. Interesująco powinno być też w meczu Bayernu Monachium z Bayerem Leverkusen. W środku tygodnia czekają nas mecze Premier League oraz Pucharu Polski.

Piątek, 29 listopada:

(18:00) KGHM Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Robert Skrzyński – Maciej Murawski)

(18:30) VfL Osnabruck – Hamburger SV (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)

(20:30) Wisła Płock – Lech Poznań (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Adam Marchliński – Marcin Baszczyński)

(20:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Dominik Guziak)

(20:55) Maldon & Tiptree FC – Newport County (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(21:00) Celta Vigo – Real Valladolid (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

Sobota, 30 listopada:

(12:45) Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport ; Marcin Feddek – Tomasz Łapiński) 

(13:00) Deportivo Alaves – Real Madryt (C+ ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)

(13:00) FC St. Pauli – Hannover 96 (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Tomasz Urban)

(13:30) Newcastle United – Manchester City (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki)

(15:00) Arka Gdynia – Pogoń Szczecin (nSport+ ; Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda)

(15:00) Brescia Calcio – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Mikołaj Kruk)

(15:30) Hertha BSC – Borussia Dortmund (C+ ; Edward Durda – Tomasz Ćwiąkała)

(15:30) TSG 1899 Hoffenheim – Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(15:30) SC Paderborn – RB Lipsk (Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(16:00) Liverpool FC – Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Michał Gutka)

(16:00) Real Sociedad – SD Eibar (C+ Now ; Michał Kornacki – Leszek Orłowski)

(16:00) Derby County – Queens Park Rangers (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut)

(17:00) 1.FK Przybram – Sparta Praga (Polsat Sport News ; Marcin Kalita)

(17:30) Piast Gliwice – Śląsk Wrocław (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Cezary Olbrycht – Tomasz Wieszczycki)

(18:00) Genoa CFC – Torino FC (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(18:30) Southampton FC – Watford FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)

(18:30) Bayern Monachium – Bayer Leverkusen (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)

(18:30) RCD Mallorca – Real Betis (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

(18:30) Eastleigh FC – Crewe Alexandra (Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(20:00) Legia Warszawa – Korona Kielce (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn)

(20:45) AC Fiorentina – US Lecce (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(21:00) Valencia CF – Villarreal CF (C+ Sport 2 ; Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała)

Niedziela, 1 grudnia:

(12:00) Sevilla FC – CD Leganes (Eleven Sports 3 ; Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda)

(12:15) FC Twente – AFC Ajax (Polsat Sport News)

(12:30) Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Przemysław Pełka – Wojciech Jagoda)

(12:30) Juventus FC – US Sassuolo (Eleven Sports 2)

(12:45) Radomiak Radom – GKS Bełchatów (Polsat Sport)

(13:05) Bytovia Bytów – GKS Katowice (TVP 3 ; Patryk Rokicki)

(13:30) SV Sandhausen – VfB Stuttgart (Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(14:00) Athletic Club – Granada CF (nSport+ ; Piotr Domagała – Leszek Orłowski)

(14:30) FC Admira Wacker Modling – Red Bull Salzburg (C+ Now ; Grzegorz Kaczmarczyk)

(14:30) Viktoria Pilzno – Bohemians Praga (Polsat Sport News ; Marcin Kalita)

(15:00) Norwich City – Arsenal FC (C+, C+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)

(15:00) ŁKS Łódź – Cracovia (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Dębiński – Kamil Kosowski)

(15:00) Parma FC – AC Milan (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Dominik Guziak)

(15:00) Inter Mediolan – SPAL 2013 (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)

(15:30) Borussia Monchengladbach – SC Freiburg (C+ Sport 2 ; Bartosz Gleń – Maciej Murawski)

(16:00) RCD Espanyol – CA Osasuna (Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Jakub Ostrowski)

(17:30) Leicester City – Everton FC (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)

(18:00) Wisła Kraków – Lechia Gdańsk (TVP 2, C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Dariusz Szpakowski / Rafał Wolski – Marcin Baszczyński)

(18:00) SSC Napoli – Bologna FC (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(18:00) VfL Wolfsburg – Werder Brema (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(18:30) Getafe CF – Levante UD (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała)

(19:30) Manchester United – Aston Villa (retransmisja) (C+ Sport)

(20:00) FC Emmen – PSV Eindhoven (retransmisja) (Polsat Sport News)

(20:45) Hellas Verona – AS Roma (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski)

(21:00) Atletico Madryt – FC Barcelona (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)

(22:10) Feyenoord – PEC Zwolle (retransmisja) (Polsat Sport News)

Poniedziałek, 2 grudnia:

(20:30) 1.FSV Mainz – Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)

(20:45) Cagliari Calcio – UC Sampdoria (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(20:45) Solihull Moors FC – Rotherham United (Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

Wtorek, 3 grudnia:

(17:45) Legia II Warszawa – Piast Gliwice (Polsat Sport)

(20:30) Crystal Palace – Bournemouth AFC (C+ Sport 2)

(20:30) Górnik Łęczna – Legia Warszawa (Polsat Sport)

(21:00) AC Fiorentina – AS Cittadella (TVP Sport)

(21:15) Burnley FC – Manchester City (C+ Sport)

Środa, 4 grudnia:

(12:15) Stal Stalowa Wola – Lech Poznań (Polsat Sport)

(15:00) US Sassuolo – Perugia Calcio (TVP Sport)

(17:45) Lechia Gdańsk – KGHM Zagłębie Lubin (Polsat Sport)

(18:00) SPAL 2013 – US Lecce (TVP Sport)

(20:30) Manchester United – Tottenham Hotspur (C+ Sport 2)

(20:30) GKS Tychy – ŁKS Łódź (Polsat Sport)

(21:00) Udinese Calcio – Bologna FC (TVP Sport)

(21:15) Liverpool FC – Everton FC (C+, C+ 4K Ultra HD)

Czwartek, 5 grudnia:

(12:15) Błękitni Stargard – Stal Mielec (Polsat Sport)

(17:45) Miedź Legnica – Stomil Olsztyn (Polsat Sport)

(20:30) Sheffield United – Newcastle United (C+ Sport)

(20:30) Cracovia – Raków Częstochowa (Polsat Sport)

(21:00) Cagliari Calcio – UC Sampdoria (TVP Sport)

(21:15) Arsenal FC – Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2)

(23:35) Parma FC – Frosinone Calcio (retransmisja) (TVP Sport)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się