var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Patryk Zajega Images

Ekstraklasa: Fornalik nie pu¶ci zim± Felixa. Soljić na celowniku Wisły Kraków. Kapitan Kairatu Ałmaty ma ofertę z Ekstraklasy

Autor: zebrał Marcin Łopienski
2019-12-05 01:00:49

W ¶rodę od rana najwięcej mówi się o zainteresowaniu Legii Jorge Feliksem z Piasta Gliwice. W najnowszym przegl±dzie Ekstraklasy prezentujemy stanowisko Waldemara Fornalika. Ponadto kolejny zawodnik znalazł się na celowniku Wisły Kraków!

„Fornalik nie pu¶ci zim± Felixa”

W ¶rodkowym przegl±dzie prasy podali¶my informację „Przegl±du Sportowego” o zainteresowaniu Legii Jorge Feliksem. Krzysztof Brommer ze „Sportu” napisał na Twitterze, że Waldemar Fornalik czeka na nowy kontrakt dla Hiszpana, a je¶li ten się nie pojawi lub zawodnik nie dogada się z klubem, trener nie zgodzi się na jego odej¶cie w styczniowym oknie transferowym.

 

 

¬ródło: Twitter

***

„Soljić na celowniku Wisły Kraków”

Według informacji portalu wislakrakow.com, Wisła jest zainteresowana sprowadzeniem do Krakowa chorwackiego pomocnika Josipa Soljica, który jest obecnie zawodnikiem Stali Mielec. Piłkarz bardzo dobrze zna się z Arturem Skowronkiem, obecnym trenerem „Białej Gwiazdy”.

¬ródło: wislakrakow.com

***

„Kapitan Kairatu Ałmaty ma ofertę z Ekstraklasy”

Jak podał na Twitterze Przemysław Gajzler z Onetu, Bauyrżan Isłamchan otrzymał ofertę z klubu z Ekstraklasy. Nie wiadomo z którego konkretnie, ale 26-letni Kazach jest kapitanem swojej drużyny, a uważny kibic może go pamiętać z meczu reprezentacji Polski, która we wrze¶niu zremisowała na wyjeĽdzie z Kazachstanem, a Isłamchan rozegrał wtedy 79 minut.

 

 

¬ródło: Twitter

***

„Żamaletdinow opu¶ci zim± Lecha”

Jak informuj± rosyjskie media, Timur Żamaletdinow opu¶ci zim± Lecha Poznań. Napastnik wraca do CSKA Moskwa, sk±d był wypożyczony. Nie ukrywamy, że jest to logiczny ruch, bo snajper nie do¶ć, że nie ma miejsca w pierwszej drużynie, to nie gra nawet w rezerwach Lecha.

¬ródło: Sport24.ru

***

„Puchacz: To nie s± rozgrywki o Puchar Wójta”

Po ¶rodowym spotkaniu w Pucharze Polski, w którym Lech wygrał Stal± Stalowa Wola na antenie „Polsatu Sport” mocno o murawie wypowiedział się Tymoteusz Puchacz: - To jest dramat. Na tym boisku nie dało się grać w piłkę. Za małolata grałem na lepszych boiskach, ale najważniejsze, że wywozimy st±d zwycięstwo. Tylko to nas interesowało, bo praktycznie do pierwszego gwizdka sędziego nie było wiadomo, czy na takiej murawie mecz się odbędzie. To jest skandal. To nie s± przecież rozgrywki o Puchar Wójta. Nawet u siebie na wsi nie mam takiego boiska. 

¬ródło: Polsat Sport

***

„Coraz większy szpital w Lubinie”

 

 

¬ródło: Twitter

***

„Trener i piłkarze Górnika zjechali pod ziemię”

 

 

 

 

¬ródło: Twitter

***

„Prętnik w kadrze Korony”

18-letni pomocnik Bartosz Prętnik został zgłoszony do rozgrywek PKO Ekstraklasy przez Koronę Kielce.

¬ródło: 90minut.pl

***

„Arka ukarana przez Komisję Ligi”

Komisja Ligi Ekstraklasy SA ukarała Arkę Gdynia kar± w wysoko¶ci 20 tysięcy złotych. Ma to zwi±zek ze zdarzeniami podczas ostatniego meczu z Pogoni±. Komisji Ligi nie spodobała się również oprawa Pogoni, która została wyceniona na 15 tysięcy złotych kary i zakaz wyjazdu zorganizowanej grupy fanów Dumy Pomorza do Krakowa na mecz z Wisł±.

¬ródło: Arka Gdynia/pogonsportnet.pl


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się