var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Youtube - Górnik Zabrze

Klubowe TV: Barbówkowe wydanie "Jadymy durś". Bileciki do kontroli i chorwacko-serbska rywalizacja

Autor: Paweł Łopienski
2019-12-05 20:00:24

Czwartkowy wieczór to idealna pora, aby sprawdzić co ciekawego działo się w klubowych telewizjach ekstraklasowych klubów. Jak zwykle zresztą mamy kilka interesujących materiałów do obejrzenia, jak chociażby najnowszy odcinek „Jadymy durś” czy filmiki od Piasta Gliwice czy Lecha Poznań. Zapraszamy!

Na kanale Górnika pojawił się najnowszy odcinek miniserialu „Jadymy durś”, w którym głównym tematem jest zbliżająca się rywalizacja z Wisłą Kraków. Mecz z „Białą Gwiazdą” odbędzie się kilka dni po święcie Barbórki. 

Po zeszłotygodniowej rozmowie z Christianem Gytkjaerem, Lech przygotował spory materiał, tym razem z Kamilem Jóźwiakiem, który dzieli się wyjątkowymi wspomnieniami z ostatniego zgrupowania reprezentacji Polski oraz opowiada o planach na przyszłość. 

Klub z Wielkopolski wrócił również do wyzwań, które mogliśmy wielokrotnie obejrzeć w ostatnich miesiącach. Do studia „Kolejorz” zaprosił Djordje Crnomarkovicia oraz Karlo Muhara, na których czekał tajemniczy list z zadaniem. Bałkańscy zawodnicy Kolejorza musieli wymienić składy z dość wyjątkowego meczu…

Z kolei Piast przygotował kolejny odcinek „Angielskiego z Tomem”, w którym Hateley opowiada między innymi o jego ulubiony akcent i dlaczego mieszkańców Liverpoolu tak trudno jest zrozumieć. 

Lecz to nie wszystko, co kibice mogą obejrzeć na kanale mistrza Polski. Bartosz Rymaniak razem z synem sprawdził się w roli kontrolera biletów, przy okazji przypominając, że w dniu meczowym kibice jeżdżą komunikacją za darmo, o ile mają wejściówkę na mecz. 

Damian Rasak przedłużył kontrakt z Wisłą Płock. Co defensywny pomocnik miał do powiedzenia i jakie plany na przyszłość ma podstawowy zawodnik w ekipie Radosława Sobolewskiego? 

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się