var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Cezary Koluch

ESA: Niezgoda może zostać sprzedany do Rosji. Starzyński odejdzie do Lechii? Jorge Felix ma oferty Hiszpanii, Włoch i Cypru

Autor: zebrał Mariusz Bielski
2019-12-06 01:00:20

Z każdym kolejnym dniem zbliżamy się do zimowego okienka transferowego. Kto wie, czy jednym z jego bohaterów nie zostanie Jarosław Niezgoda? Legia miałaby wówczas wyjątkowo twardy orzech do zgryzienia z obsadą pozycji dziewiątki. Poza tym dowiecie się też jaka przyszłość może czekać Starzyńskiego czy Felixa. Aha, mamy jeszcze ważne finansowe info z Kielc!

Jarosław Niezgoda odejdzie do Rosji? Niewykluczone, że chodzi o Dynamo Moskwa, gdzie gra również Sebastian Szymański

 

 

„Sport.tvp.pl donosi, że chodzi o Dinamo Moskwa, w którym gra inny Polak i były kolega snajpera z Legii Warszawa Sebastian Szymański. Cena za zawodnika może przekroczyć cztery miliony euro. – Jest zainteresowanie kilku klubów. Nikt nie powinien się dziwić, że wiele drużyn obserwuje Niezgodę. Wrócił do formy, jest bardzo skuteczny i to normalne. Pozostaje nam czekać na rozwój sytuacji. Rosja, Belgia, Niemcy, Włochy, USA - to kierunki, z których kluby kontaktują się z nami. Czy odejdzie z Legii? Każdy piłkarz jest na sprzedaż. Wszystko jest kwestią oferty – przyznaje Marek Citko, były gracz stołecznego klubu, a obecnie menedżer Niezgody.”

Źródło: Janekx89/Sport.tvp.pl

***

„Filip Starzyński w Lechii Gdańsk? Negocjuje nowy kontrakt w Zagłębiu Lubin”

„Starzyński już latem znalazł się na celowniku Lechii. Wówczas Zagłębie za jego transfer życzyło sobie około 2 miliony złotych. Do transakcji nie doszło. Obecnie cena spada, gdyż kontrakt 28-letniego pomocnika z dotychczasowym klubem jest ważny tylko do 30 czerwca przyszłego roku. To oznacza, że od 1 stycznia piłkarz będzie mógł nie tylko negocjować nowy kontrakt z innym klubem niż dotychczasowy, ale także zawrzeć z nim kontrakt, obowiązujący od 1 lipca 2020 roku. Po tym terminie barwy klubowe mógłby zmienić bezpłatnie. Dla Lechii to wielka szansa na pozyskanie czołowego asystenta ekstraklasy. Jednak na razie pomocnik pytany o nowy kontrakt, odpowiada na temat tego w... Lubinie. - Jestem zawodnikiem Zagłębia. Rozmowy trwają, ale z dotychczasowym klubem. Rozmawiamy o przedłużeniu umowy - uciął Starzyński szybko sprawy transferowe.”

Źródło: Trójmiasto.pl

***

Nie było kontaktu w sprawie pozyskania Jorge Felixa przez Legię z Piasta

„Nikt nie kontaktował się z Piastem w kwestii wykupienia Felixa. Jedyna oferta, o której wiemy, to nasza propozycja nowego kontraktu. Nic nie wiem na temat tego, by Hiszpan miał odejść - twierdzi Bogdan Wilk. Dyrektor sportowy mistrza Polski przyznaje, że o zainteresowaniu ze strony Legii dowiedział się z ”Przeglądu Sportowego”. – Zdziwiłem się gdy to przeczytałem. Nie jesteśmy umówieni z przedstawicielami Legii. Powiem więcej, z Łazienkowskiej nie odebrałem ostatnio nawet pół telefonu – zarzeka się Wilk.

Do menedżera piłkarza docierają sygnały o zainteresowaniu. – Kontaktowały się ze mną kluby z Hiszpanii, Włoch oraz Cypru. Pytano wstępnie o sytuację piłkarza. Nie wykluczamy, że zostanie w Polsce, ale możliwe, że zdecyduje się na inny kierunek. Legia? Z jej przedstawicielami nie było żadnego kontaktu – wyjaśnia agent piłkarza”

Źródło: Legia.net

***

Damian Rasak na dłużej w Wiśle Płock! Nowy kontrakt niebawem ma podpisać także Ricardinho

 

 

 

 

Źródło: Wisła Płock/Maciej Wąsowski

***

„Korona z pieniędzmi! Kielecki klub podnosi swój kapitał, radni dali zgodę”

„To oznacza, że miasto Kielce, jako właściciel 28 proc. akcji piłkarskiego klubu, wypłaci Koronie ok. 1,43 mln zł, zaś jego niemieccy właściciele – 3,7 mln zł. Kwota pozyskana od miasta zostanie przeznaczona na spłatę zaległych opłat do MOSiRu oraz podatku od nieruchomości. Decyzja ta pozwala kieleckiemu klubowi spokojnie zamknąć rok budżetowy. Bez tych pieniędzy Koronie groziło nawet nieotrzymanie licencji na grę w PKO Ekstraklasie oraz postawienie spółki w stan likwidacji.”

Więcej TUTAJ

***

Prezydent Wrocławia, Jacek Sutryk, udzielił wywiadu, w którym odniósł się do wielu kwestii dotyczących Śląska Wrocław

 

 

Źródło: Marcin Torz

***

„Oskar Koprowski: Ostatnie miesiące zrobiły ze mnsie twardego gościa”

„Trudno było się przestawić na drugoligowe granie?
Nie, nie był to dla mnie duży problem, ponieważ już w Łodzi miałem przyjemność rywalizować z dużo lepszymi zawodnikami niż ci, którzy są w drugiej lidze. Choć wiadomo, że ta liga nie jest łatwa i każda drużyna ma w swoim zespole jakaś „perełkę”. Wpłynęło to na mnie jednak tylko motywująco i wiedziałem, że mam już do czynienia z prawdziwymi mężczyznami. Wiedziałem, że muszę im pokazać, że jestem twardym gościem z ŁKS-u.

A jak radziłeś będąc pierwszy raz tak daleko od domu?
Akurat z tym nie było jakiegoś wielkiego problemu, choć wiadomo, że na samym początku telefonowałem do taty i pytałem: „tatuś, jak wstawić sportowe rzeczy, jak ręczniki, jak pościel..?”. Tato szybko wytłumaczył i wszystko wiedziałem. Jeżeli chodzi o gotowanie, to oczywiście telefon do dziewczyny lub teściowej, które szybko wytłumaczyły mi co i jak zrobić, chociaż nie ukrywam, że nie raz przypaliłem garnek… Sprzątania natomiast nie było za dużo, bo miałem małą kawalerkę, więc dawałem sobie z tym świetnie radę.”

Więcej TUTAJ

***

Atak Rakowa coraz bardziej zdziesiątkowany...

„Do grona kontuzjowanych zawodników dołączył Bryan Nouvier. Niestety Francuz podczas jednego z treningów poprzedzających mecz z Jagiellonią Białystok, uszkodził łąkotkę. W najbliższych dniach Bryan przejdzie zabieg kontuzjowanego kolana. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do treningów z drużyną będzie mógł wrócić na początku stycznia.”

Źródło: Raków


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się