var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV: Derby Manchesteru, Borussia Monchengladbach – Bayern i Inter – Roma. W środku tygodnia puchary

Autor: Łukasz Kościelniak
2019-12-06 13:00:14

Nadchodzący tydzień zapowiada się bardzo interesująco. W weekend hitem będzie starcie w Premier League, gdzie w derbach Manchester City podejmie Manchester United. W Niemczech Borussia Monchengladbach zagra z Bayernem Monachium, a we Włoszech Inter zmierzy się z Romą. W środku tygodnia rozegrane zostaną ostatnie mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Piątek, 6 grudnia:

(18:00) Korona Kielce – Arka Gdynia (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Żelisław Żyżyński – Grzegorz Mielcarski)

(18:30) Hamburger SV – 1.FC Heidenheim (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(20:30) Górnik Zabrze – Wisła Kraków (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Tomasz Ćwiąkała – Marcin Baszczyński)

(20:30) Eintracht Frankfurt – Hertha BSC (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk)

(20:45) Inter Mediolan – AS Roma (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(21:00) Villarreal CF – Atletico Madryt (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

(22:40) Slovan Liberec – Slavia Praga (retransmisja) (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)

(23:00) AFC Ajax – Willem II Tilburg (retransmisja) (Polsat Sport Extra)

 

Sobota, 7 grudnia:

(13:00) Real Madryt – RCD Espanyol (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Łukasz Wiśniowski)

(13:00) Hannover 96 – FC Erzgebirge Aue (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut)

(13:30) Everton FC – Chelsea FC (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski – Michał Gutka)

(13:30) Huddersfield Town – Leeds United (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(15:00) Jagiellonia Białystok – KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport, C+ Sport 3, nSport+ ; Rafał Wolski – Wojciech Jagoda)

(15:00) Atalanta Bergamo – Hellas Verona (Eleven Sports 2 ; Dominik Guziak – Piotr Czachowski)

(15:30) Borussia Dortmund – Fortuna Dusseldorf (C+ ; Bartosz Gleń – Leszek Orłowski)

(15:30) Borussia Monchengladbach – Bayern Monachium (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)

(15:30) RB Lipsk – TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Marcin Gazda)

(16:00) Bournemouth AFC – Liverpool FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)

(16:00) Granada CF – Deportivo Alaves (Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Michał Świerżyński)

(17:00) Red Bull Salzburg – WSG Swarovski Tirol (nSport+ ; Szymon Ratajczak – Grzegorz Kaczmarczyk)

(17:30) Lech Poznań – ŁKS Łódź (TVP 2, C+ Sport, C+ Sport 3 ; Jacek Laskowski – Robert Podoliński / Rafał Dębiński – Maciej Murawski)

(18:00) Udinese Calcio – SSC Napoli (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(18:30) Manchester City – Manchester United (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)

(18:30) Bayer Leverkusen – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(18:30) UD Levante – Valencia CF (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski – Jakub Ostrowski)

(19:45) PSV Eindhoven – Fortuna Sittard (Polsat Sport News ; Mariusz Hawryszczuk)

(20:00) Lechia Gdańsk – Wisła Płock (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki)

(20:45) SS Lazio – Juventus FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(21:00) FC Barcelona – RCD Mallorca (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała)

 

Niedziela, 8 grudnia:

(12:00) SD Eibar – Getafe CF (C+ Sport 2, nSport+ ; Michał Kornacki – Leszek Orłowski)

(12:15) SBV VItesse – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News)

(12:30) Cracovia – Raków Częstochowa (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda)

(12:30) US Lecce – Genoa CFC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(13:00) West Bromwich Albion – Swansea City (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(14:00) Real Betis – Athletic Club (C+ Sport 2 ; Tomasz Ćwiąkała – Tomasz Lipiński)

(15:00) Aston Villa – Leicester City (C+ ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)

(15:00) Pogoń Szczecin – Piast Gliwice (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Dębiński – Maciej Murawski)

(15:00) Torino FC – AC Fiorentina (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(15:00) SPAL 2013 – Brescia Calcio (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)

(15:00) US Sassuolo – Cagliari Calcio (Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Mikołaj Kruk)

(15:30) 1.FC Union Berlin – 1.FC Koln (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)

(16:00) Real Valladolid – Real Sociedad (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)

(17:30) Śląsk Wrocław – Legia Warszawa (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski)

(17:30) Brighton & Hove Albion – Wolverhampton Wanderers (C+ Sport ; Piotr Domagała – Kamil Kosowski)

(18:00) UC Sampdoria – Parma FC (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(18:00) Werder Brema – SC Paderborn (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Tomasz Zieliński)

(18:30) CD Leganes – Celta Vigo (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

(20:45) Bologna FC – AC Milan (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(21:00) CA Osasuna – Sevilla FC (nSport+ ; Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała)

(23:00) Sparta Praga – Mlada Boleslav (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Marcin Kalita)

 

Poniedziałek, 9 grudnia:

(20:30) VfB Stuttgart – 1.FC Nurnberg (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Mateusz Majak)

(21:00) West Ham United – Arsenal FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Łukasz Fabiański)

 

Wtorek, 10 grudnia:

(14:00) UYL: Chelsea FC – LOSC Lille (Polsat Sport Premium 1 ; Jakub Baranowski)

(16:00) UYL: Inter Mediolan – FC Barcelona (Polsat Sport Premium 1 ; Paweł Ślęzak)

(18:55) Red Bull Salzburg – Liverpool FC (Polsat Sport Premium 1 ; Tomasz Smokowski - Paweł Golański)

(18:55) SSC Napoli – KRC Genk (Polsat Sport Premium 2 ; Marcin Feddek - Dariusz Kubicki)

(21:00) Inter Mediolan – FC Barcelona (Polsat Sport Premium 1 ; Bożydar Iwanow - Piotr Czachowski)

(21:00) Borussia Dortmund – Slavia Praga (Polsat Sport Premium 2 ; Andrzej Janisz - Tomasz Hajto)

(21:00) AFC Ajax – Valencia CF (Polsat Sport Premium 3 ; Cezary Kowalski - Andrzej Niedzielan)

(21:00) Chelsea FC – LOSC Lille (Polsat Sport Premium 4 ; Tomasz Włodarczyk - Maciej Żurawski)

(21:00) SL Benfica – Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport Premium 5 ; Tomasz Lach - Bartłomiej Rabij)

(21:00) Olympique Lyon – RB Lipsk (Polsat Sport Premium 6 ; Mariusz Hawryszczuk - Adam Matysek)

 

Środa, 11 grudnia:

(14:00) UYL: Club Brugge – Real Madryt (Polsat Sport Premium 1)

(16:00) UYL: Bayern Monachium – Tottenham Hotspur (Polsat Sport Premium 1)

(18:55) Dinamo Zagrzeb – Manchester City (Polsat Sport Premium 1)

(18:55) Szachtar Donieck – Atalanta Bergamo (Polsat Sport Premium 2)

(21:00) Bayern Monachium – Tottenham Hotspur (TVP 1, Polsat Sport Premium 1 ; Jacek Laskowski - Robert Podoliński)

(21:00) Bayer Leverkusen – Juventus FC (Polsat Sport Premium 2)

(21:00) Atletico Madryt – Lokomotiw Moskwa (Polsat Sport Premium 3)

(21:00) Club Brugge – Real Madryt (Polsat Sport Premium 4)

(21:00) Paris Saint-Germain – Galatasaray Stambuł (Polsat Sport Premium 5)

(21:00) Olympiakos Pireus – FK Crvena Zvezda (Polsat Sport Premium 6)

(21:05) Al-Sadd SC – Hienghene Sport (retransmisja) (TVP Sport)

 

Czwartek, 12 grudnia:

(18:55) Eintracht Frankfurt – Vitoria SC (Polsat Sport Premium 1)

(18:55) FC Basel – Trabzonspor SK (Polsat Sport Premium 2)

(18:55) Dynamo Kijów – FC Lugano (Polsat Sport Premium 3)

(18:55) FC Kopenhaga – Malmo FF (Polsat Sport Premium 4)

(18:55) Getafe CF – FK Krasnodar (Polsat Sport Premium 5)

(18:55) Standard Liege – Arsenal FC (Polsat Sport Premium 6)

(21:00) Borussia Monchengladbach – Istanbul Basaksehir (Polsat Sport Premium 1)

(21:00) FC Porto – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Premium 2)

(21:00) Rangers FC – Young Boys BSC (Polsat Sport Premium 3)

(21:00) Ludogorec Razgrad – Ferencvaros Budapeszt (Polsat Sport Premium 4)

(21:00) VfL Wolfsburg – AS Saint-Etienne (Polsat Sport Premium 5)

(21:00) Manchester United – AZ Alkmaar (Polsat Sport Premium 6)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się