var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV: Arsenal – Manchester City, Real – Valencia, Genoa – Sampdoria. W środku tygodnia El Clasico

Autor: zebrał Łukasz Kościelniak
2019-12-13 14:40:18

Najbliższe dni warto spędzić przed ekranami telewizorów, bo ciekawych spotkań nie zabraknie. W weekend czekają nas między innymi pojedynki Arsenalu FC z Manchesterem City, Realu Madryt z Valencią CF czy derby Genui. W środku tygodnia klasyk, czyli starcie FC Barcelony z Realem Madryt.

Piątek, 13 grudnia:

(18;00) Arka Gdynia – KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Piotr Laboga – Wojciech Jagoda)
(18:30) VfL Bochum – Hannover 96 (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Mateusz Majak)
(20:30) Wisła Kraków – Pogoń Szczecin (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn)
(20:30) TSG 1899 Hoffenheim – FC Augsburg (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(20:45) Charlton Athletic – Hull City (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(21:00) Deportivo Alaves – CD Leganes (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

Sobota, 14 grudnia:

(13:00) Granada CF – UD Levante (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(13:00) FC St. Pauli – SV Wehen Wiesbaden (Eleven Sports 3 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Urban)
(13:30) Liverpool FC – Watford FC (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(13:30) Birmingham City – West Bromwich Albion (Eleven Sports 2 ; Dominik Guziak)
(15:00) Raków Częstochowa Górnik Zabrze (nSport+, C+ Sport, C+ Sport 3 ; Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski)
(15:00) Brescia Calcio US Lecce (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)
(15:30) Bayern Monachium Werder Brema (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(15:30) 1.FSV Mainz Borussia Dortmund (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(15:30) SC Paderborn – 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Mateusz Majak)
(16:00) Real Sociedad FC Barcelona (C+, C+ 4K Ultra HD ; Adam Marchliński – Leszek Orłowski)
(16:00) Chelsea FC Bournemouth AFC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Michał Gutka)
(17:00) TSV Hartberg Red Bull Salzburg (C+ Now ; Michał Kornacki – Grzegorz Kaczmarczyk)
(17:30) Śląsk Wrocław Lech Poznań (TVP 2, C+ Sport, C+ Sport 3 ; Maciej Iwański – Marcin Żewłakow / Bartosz Gleń – Maciej Murawski)
(18:00) SSC Napoli Parma FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Filip Kapica)
(18:30) Southampton FC West Ham United (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(18:30) Fortuna Dusseldorf RB Lipsk (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz – Sebastian Chabiniak)
(18:30) Athletic Club SD Eibar (nSport+ ; Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda)
(20:00) Legia Warszawa Wisła Płock (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn)
(20:45) Genoa CFC UC Sampdoria (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Dominik Guziak – Filip Kapica)
(21:00) Atletico Madryt CA Osasuna (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała)
(23:00) Banik Ostrawa Sparta Praga (retransmisja) (Polsat Sport News)

Niedziela, 15 grudnia:

(1:00) FC Twente SBV VItesse (retransmisja) (Polsat Sport News)
(12:00) Getafe CF Real Valladolid (Eleven Sports 2 ; Sebastian Chabiniak - Jakub Ostrowski)
(12:30) Piast Gliwice ŁKS Łódź (C+ Sport ; Cezary Olbrycht - Kamil Kosowski)
(12:30) Hellas Verona Torino FC (Eleven Sports 1 ; Michał Mitrut - Piotr Czachowski)
(13:30) SV Sandhausen Hamburger SV (Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski - Tomasz Urban)
(14:00) Celta Vigo RCD Mallorca (nSport+, C+ Now ; Piotr Laboga - Leszek Orłowski)
(14:30) Feyenoord PSV Eindhoven (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk)
(15:00) Manchester United Everton FC (C+ ; Marcin Rosłoń - Rafał Nahorny)
(15:00) Korona Kielce Cracovia (C+ Sport ; Tomasz Ćwiąkała - Grzegorz Mielcarski)
(15:00) AC Milan US Sassuolo (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(15:00) Juventus FC Udinese Calcio (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski - Filip Kapica)
(15:00) Bologna FC Atalanta Bergamo (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut - Piotr Czachowski)
(15:30) VfL Wolfsburg Borussia Monchengladbach (C+ Sport 2 ; Bartosz Gleń - Grzegorz Kaczmarczyk)
(16:00) RCD Espanyol – Real Betis (nSport+, C+ Now ; Rafał Wolski - Tomasz Lipiński)
(17:30) Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk (C+, C+ 4K Ultra HD ; Adam Marchliński - Wojciech Jagoda)
(17:30) Arsenal FC – Manchester City (C+ Sport ; Przemysław Pełka - Przemysław Rudzki)
(18:00) Schalke 04 Gelsenkirchen – Eintracht Frankfurt (C+ Sport 2 ; Edward Durda - Maciej Murawski)
(18:00) AS Roma – SPAL 2013 (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski - Filip Kapica)
(18:30) Sevilla FC – Villarreal CF (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(20:30) Slavia Praga – Dynamo Czeskie Budziejowice (retransmisja) (Polsat Sport News ; Marcin Kalita)
(20:45) AC Fiorentina – Inter Mediolan (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(21:00) Valencia CF – Real Madryt (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki - Łukasz Wiśniowski)
(22:30) AZ Alkmaar – AFC Ajax (retransmisja) (Polsat Sport News)

Poniedziałek, 16 grudnia:
(20:30) SV Darmstadt – VfB Stuttgart (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski - Sebastian Chabiniak)
(20:30) Boston United FC – Rochdale AFC (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(20:45) Cagliari Calcio – SS Lazio (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski - Dominik Guziak)
(21:00) Crystal Palace – Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny)

Wtorek, 17 grudnia:

(15:30) Klubowe Mistrzostwa Świata – mecz o 5. miejsce (TVP Sport)
(18:30) Werder Brema – 1.FSV Mainz (C+ Sport 2)
(18:30) Klubowe Mistrzostwa Świata – mecz półfinałowy (TVP Sport)
(20:30) Borussia Dortmund – RB Lipsk (Eleven Sports 1)
(20:30) 1.FC Union Berlin – TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 3)
(20:30) FC Augsburg – Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 4)
(20:45) Aston Villa – Liverpool FC (Eleven Sports 2)

Środa, 18 grudnia:

(18:30) Bayer Leverkusen – Hertha BSC (C+ Sport)
(18:30) Klubowe Mistrzostwa Świata – mecz półfinałowy (TVP Sport)
(18:55) UC Sampdoria – Juventus FC (Eleven Sports 2)
(20:00) FC Barcelona – Real Madryt (C+, C+ 4K Ultra HD, Eleven Sports 1 ; Rafał Wolski - Tomasz Ćwiąkała / Mateusz Święcicki - Łukasz Wiśniowski)
(20:30) SC Freiburg Bayern Monachium (C+ Sport)
(20:30) VfL Wolfsburg – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 3)
(20:45) Brescia Calcio US Sassuolo (Eleven Sports 4)
(21:00) Manchester United Colchester United (Eleven Sports 2)

Czwartek, 19 grudnia: 

(18:00) ŁKS Łódź – Wisła Kraków (C+ Sport, C+ Sport 3))
(20:30) Lech Poznań – Arka Gdynia (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się