var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV wraz z rozpiską komentatorską. Piłkarskie ostatki w weekend, w święta Boxing Day

Autor: zebrał Łukasz Kościelniak
2019-12-20 13:45:53

To ostatni piłkarski weekend w tym roku. Emocji na pewno nie zabraknie, bo czekają nas chociażby starcia Realu Madryt z Athletic Club, Tottenhamu Hotspur z Chelsea, Manchesteru City z Leicester City czy Lazio z Juventusem Do tego ostatnia kolejka ekstraklasy czy też finał Klubowych Mistrzostw Świata. Tradycyjnie w drugi dzień świąt czeka nas ogromna dawka angielskiej piłki – gra Premier League (aż pięć transmisji!) oraz Championship.

Piątek, 20 grudnia:

(18:00) Cracovia – Śląsk Wrocław (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Robert Skrzyński – Kazimierz Węgrzyn)
(18:00) Pogoń Szczecin – Korona Kielce (C+ Sport 2, C+ Sport 4 ; Bartosz Gleń – Maciej Murawski)
(18:30) 1.FC Nurnberg – Dynamo Drezno (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(20:30) KGHM Zagłębie Lubin – Legia Warszawa (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Kamil Kosowski)
(20:30) TSG 1899 Hoffenheim – Borussia Dortmund (C+ Sport 2 ; Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) AC Fiorentina – AS Roma (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(20:45) Middlesbrough FC – Stoke City (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Tomasz Zieliński)
(21:00) SD Eibar – Granada CF (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

Sobota, 21 grudnia:

(13:00) RCD Mallorca – Sevilla FC (C+ Sport ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(13:00) Hannover 96 – VfB Stuttgart (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Mateusz Majak)
(13:30) Everton FC – Arsenal FC (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(13:30) Cardiff City – Preston North End (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(15:00) Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa (C+ Sport, C+ Sport 3, nSport+ ; Adam Marchliński – Wojciech Jagoda)
(15:00) Udinese Calcio – Cagliari Calcio (Eleven Sports 3 ; Dominik Guziak – Piotr Czachowski)
(15:30) Bayern Monachium – VfL Wolfsburg (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(15:30) RB Lipsk – FC Augsburg (Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)
(16:00) Aston Villa – Southampton FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Tomasz Ćwiąkała)
(16:00) FC Barcelona – Deportivo Alaves (Eleven Sports 2 ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)
(17:30) Wisła Płock – Piast Gliwice (TVP 2, C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki)
(18:00) Inter Mediolan – Genoa CFC (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(18:30) Hertha BSC – Borussia Monchengladbach (C+ ; Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk)
(18:30) Manchester City – Leicester City (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(18:30) Villarreal CF – Getafe CF (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Łukasz Wiśniowski – Jakub Ostrowski)
(18:30) Liverpool FC – CR Flamengo (TVP Sport ; Dariusz Szpakowski)
(19:45) PSV Eindhoven – PEC Zwolle (Polsat Sport Premium 1 ; Szymon Rojek)
(20:00) Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn)
(20:45) Torino FC – SPAL 2013 (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(21:00) Real Valladolid – Valencia CF (Eleven Sports 1 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

Niedziela, 22 grudnia:

(12:00) CD Leganes – RCD Espanyol (C+ Sport ; Piotr Domagała – Tomasz Lipiński)
(12:15) AFC Ajax – ADO Den Haag (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk)
(12:30) Atalanta Bergamo – AC Milan (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(13:30) 1.FC Heidenheim – VfL Osnabruck (Eleven Sports 2 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)
(14:00) CA Osasuna – Real Sociedad (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(14:30) FC Utrecht – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)
(15:00) Watford FC – Manchester United (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(15:00) US Lecce – Bologna FC (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)
(15:00) Parma FC – Brescia Calcio (Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut)
(15:30) Fortuna Dusseldorf – 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(16:00) Real Betis – Atletico Madryt (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski)
(17:30) Tottenham Hotspur – Chelsea FC (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki)
(18:00) SC Paderborn – Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(18:00) Juventus FC – SS Lazio (TVP Sport)
(18:30) Levante UD – Celta Vigo (C+ Sport 2, nSport+ ; Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) US Sassuolo – SSC Napoli (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(21:00) Real Madryt – Athletic Club (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Tomasz Ćwiąkała – Leszek Orłowski)

Poniedziałek, 23 grudnia:

Brak spotkań. 

Wtorek, 24 grudnia:

Brak spotkań.

Środa, 25 grudnia:

Brak spotkań. 

Czwartek, 26 grudnia:

(13:30) Tottenham Hotspur – Brighton & Hove Albion (C+ Sport ; Piotr Domagała – Michał Gutka)
(16:00) Chelsea FC – Southampton FC (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(16:00) Bournemouth AFC – Arsenal FC (C+ Sport 2 ; Piotr Glamowski – Rafał Nahorny)
(16:00) Brentford FC – Swansea City (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)
(18:15) Leeds United – Preston North End (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)
(18:30) Manchester United – Newcastle United (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(20:30) Reading FC – Queens Park Rangers (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)
(21:00) Leicester City – Liverpool FC (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki)

 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się