var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV: W weekend Premier League i Serie A oraz derby Madrytu, w środku tygodnia Puchar Anglii i Puchar Włoch

Autor: Łukasz Kościelniak
2020-01-10 10:00:30

Piłkarski weekend w tym tygodniu zostanie zdominowany przez Premier League i Serie A. Kibice będą mogli zobaczyć między innymi takie starcia jak Tottenham – Liverpool czy Roma – Juventus. Stacja Eleven Sports zaprasza również na derby Madrytu w finale Superpucharu Hiszpanii. W środku tygodnia czeka nas natomiast kolejna runda Pucharu Włoch, a także powtórzone mecze Pucharu Anglii.

Piątek, 10 stycznia:

(21:00) Sheffield United – West Ham United (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)

Sobota, 11 stycznia:

(13:30) Crystal Palace – Arsenal FC (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Michał Gutka)
(13:30) Brentford FC – Queens Park Rangers (Eleven Sports 2 ; Michał Mitrut)
(15:00) Cagliari Calcio – AC Milan (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(16:00) Manchester United – Norwich City (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(18:00) SS Lazio – SSC Napoli (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Tomasz Zieliński)
(18:30) Tottenham Hotspur – Liverpool FC (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(19:00) Sestao River Club - Athletic Club (TVP Sport ; Michał Zawacki - Dawid Król)
(20:45) Inter Mediolan – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(21:00) Leicester City – Southampton FC (retransmisja) (C+ Sport ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)
(21:00) Marbella FC - Real Valladolid (TVP Sport ; Sławomir Kwiatkowski - Dominik Piechota)

Niedziela, 12 stycznia:

(12:30) Udinese Calcio – US Sassuolo (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Sebastian Chabiniak – Mikołaj Kruk)
(13:05) Cardiff City – Swansea City (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(15:00) Bournemouth AFC – Watford FC (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(15:00) AC Fiorentina – SPAL 2013 (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Dominik Guziak)
(15:00) UC Sampdoria – Brescia Calcio (Eleven Sports 2 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)
(15:00) Torino FC – Bologna FC (Eleven Sports 3 ; Piotr Dumanowski – Filip Kapica)
(17:30) Aston Villa – Manchester City (C+ Sport ; Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki)
(18:00) Hellas Verona – Genoa CFC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Filip Kapica)
(19:00) Real Madryt – Atletico Madryt (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Łukasz Wiśniowski)
(20:45) AS Roma – Juventus FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

Poniedziałek, 13 stycznia:

(20:45) Parma FC – US Lecce (Eleven Sports 1 ; Tomasz Zieliński – Filip Kapica)

Wtorek, 14 stycznia:

(15:00) SSC Napoli – Perugia Calcio (TVP Sport)
(18:00) SS Lazio – US Cremonese (TVP Sport)
(20:45) Inter Mediolan – Cagliari Calcio (TVP Sport)
(21:05) Tottenham Hotspur – Middlesbrough FC (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

Środa, 15 stycznia:

(15:00) AC Fiorentina – Atalanta Bergamo (TVP Sport ; Maciej Iwański – Marcin Żewłakow)
(18:00) AC Milan – SPAL 2013 (TVP Sport ; Jacek Laskowski – Robert Podoliński)
(20:45) Manchester United – Wolverhampton Wanderers (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(20:45) Juventus FC – Udinese Calcio (TVP Sport ; Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak)

Czwartek, 16 stycznia:

(20:45) Parma FC – AS Roma (TVP Sport ; Michał Zawacki)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się