var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV: Liverpool gra z Manchesterem United, Arsenal z Chelsea. Wracają Bundesliga i La Liga

Autor: zebrał Łukasz Kościelniak
2020-01-17 09:52:42

Najbliższe dni przed ekranami telewizorów upłyną nam pod znakiem dużych emocji. W Anglii czekają nas hitowe starcia Liverpoolu z Manchesterem United oraz derby Arsenalu z Chelsea. Po zimowej przerwie wraca Bundesliga. W środku tygodnia czekają nas natomiast pojedynki w Pucharze Włoch i Pucharze Hiszpanii.

Piątek, 17 stycznia:

(20:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – Borussia Monchengladbach (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) Fulham FC – Middlesbrough FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(21:00) CD Leganes – Getafe CF (C+ Sport 2, nSport+ ; Adam Marchliński – Leszek Orłowski)
(21:05) US Granvillaise – Olympique Marsylia (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz – Marcin Kalita)

Sobota, 18 stycznia:

(13:00) UD Levante – Deportivo Alaves (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Jakub Ostrowski)
(13:30) Watford FC – Tottenham Hotspur (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Tomasz Ćwiąkała)
(13:30) Queens Park Rangers – Leeds United (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz)
(15:00) SS Lazio – UC Sampdoria (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(15:30) FC Augsburg – Borussia Dortmund (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Tomasz Zieliński)
(15:30) Fortuna Dusseldorf – Werder Brema (Eleven Sports 3 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)
(15:30) TSG 1899 Hoffenheim – Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Mateusz Majak)
(16:00) Manchester City – Crystal Palace (C+ Sport ; Krzysztof Marciniak – Michał Gutka)
(16:00) Real Madryt – Sevilla FC (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Tomasz Lipiński)
(18:00) US Sassuolo – Torino FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(18:30) Newcastle United – Chelsea FC (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Michał Gutka)
(18:30) RB Lipsk – 1.FC Union Berlin (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Leszek Orłowski)
(18:30) CA Osasuna – Real Valladolid (C+ Now ; Piotr Laboga – Wojciech Jagoda)
(19:45) Feyenoord Rotterdam – sc Heerenveen (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)
(20:45) SSC Napoli – AC Fiorentina (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(21:00) Arsenal FC – Sheffield United (retransmisja) (C+ Sport ; Adrian Olek – Adam Zakrzewski)
(21:00) SD Eibar – Atletico Madryt (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(21:00) FC Nantes – Olympique Lyon (Polsat Sport Premium 1 ; Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński)

Niedziela, 19 stycznia:

(12:00) RCD Mallorca – Valencia CF (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(12:15) VVV-Venlo – PSV Eindhoven (Polsat Sport News)
(12:30) AC Milan – Udinese Calcio (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(14:00) Real Betis – Real Sociedad (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(14:30) AFC Ajax – Sparta Rotterdam (Polsat Sport News)
(15:00) Burnley FC – Leicester City (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Tomasz Ćwiąkała)
(15:00) US Lecce – Inter Mediolan (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(15:00) Bologna FC – Hellas Verona (Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)
(15:30) Hertha BSC – Bayern Monachium (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(16:00) Villarreal CF – RCD Espanyol (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)
(17:30) Liverpool FC – Manchester United (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(18:00) Genoa CFC – AS Roma (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)
(18:00) SC Paderborn – Bayer Leverkusen (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(18:30) Athletic Club – Celta Vigo (C+ Sport 2 ; Rafał Wolski – Wojciech Jagoda)
(20:45) Juventus FC – Parma FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(21:00) FC Barcelona – Granada CF (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Łukasz Wiśniowski)

Poniedziałek, 20 stycznia:

(20:45) Atalanta Bergamo – SPAL 2013 (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(21:00) Saint-Pryve Saint-Hilaire FC – AS Monaco (Polsat Sport Extra)

Wtorek, 21 stycznia:

(19:00) Real Saragossa – RCD Mallorca (TVP Sport)
(20:30) Sheffield United – Manchester City (C+ Sport 2)
(20:45) SSC Napoli – SS Lazio (TVP Sport)
(21:15) Chelsea FC – Arsenal FC (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD)

Środa, 22 stycznia:

(19:00) UD Ibiza – FC Barcelona (TVP Sport)
(20:30) Leicester City – West Ham United (C+ Sport 2)
(21:00) Unionistas de Salamanca – Real Madryt (TVP Sport)
(21:15) Manchester United – Burnley FC (C+ Sport)

Czwartek, 23 stycznia:

(19:00) CD Mirandes – Celta Vigo (TVP Sport)
(21:00) Wolverhampton Wanderers – Liverpool FC (C+ Sport 2)
(21:00) Cultural Leonesa – Atletico Madryt (TVP Sport)

 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się