var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Monika Wantoła

ESA: Dani Ramirez na celowniku Lecha Poznań. Skuletić zainteresowany transferem do Legii. Nie Lipski, a Wolski do Piasta?

Autor: zebrał Sebastian Czarnecki
2020-01-20 02:30:50

Niedziela w Ekstraklasie przebiegła wyjątkowo spokojnie. Może i nie działo się jakoś wiele, a większość newsów to recykling informacji, które już się kiedyś przewijały w mediach, ale otrzymaliśmy za to bombę w postaci oferty Lecha Poznań za Daniego Ramireza. To jednak nie wszystko, bo udało nam się znaleźć dla was kilka ciekawostek transferowych.

„Lech Poznań z ofertą za Daniego Ramireza”

Jak donosi Piotr Koźmiński z „Super Expressu”, Lech Poznań złożył ofertę za Daniego Ramireza. Nie wiadomo jeszcze jak zachowa się ŁKS, który z jednej strony walczy o utrzymanie, ale z drugiej nie jest w stanie zachować swoich najlepszych zawodników. Dziennikarze „Gazety Wyborczej” dodają, że „Kolejorz” zaoferował 300 tysięcy €, co według Macieja Iwańskiego jest zbyt małą kwotą.

Źródło: Piotr Koźmiński

***

„Bartłomiej Wdowik na celowniku klubów z Ekstraklasy”

Lewy obrońca Odry Opole wzbudził duże zainteresowanie Ekstraklasowiczów i jest bardzo prawdopodobne, że jeszcze w zimowym oknie transferowym zmieni klub. O młodzieżowca powalczą Jagiellonia, Pogoń, Raków, a także Lechia, która według Piotra Wołosika złożyła już nawet ofertę.

Źródło: Piotr Wołosik

***

„Skuletić zainteresowany transferem do Legii...”

Kolejne newsy ma dla nas Piotr Koźmiński z „Super Expressu”. Według jego informacji, Petar Skuletić jest bardzo zainteresowany transferem do Legii, a Montpellier jest otwarte na przystąpienie do negocjacji. 29-letni napastnik rozegrał w tym sezonie zaledwie pięć meczów w Ligue 1, a po przyjściu nowego napastnika z Korei Południowej ma iluzoryczne szanse na grę w MHSC.

Źródło: Piotr Koźmiński

***

„… z kolei Świerczok już nie bardzo”

Dziennikarz „Super Expressu” odpowiedział także na komentarz jednego z internautów odnośnie Jakuba Świerczoka. Transfer napastnika Łudogorca upadł nie tylko ze względu na wysoką cenę. Między wierszami można łatwo wyczytać, że zawodnik po prostu nie jest zainteresowany powrotem do Ekstraklasy.

Źródło: Piotr Koźmiński

***

„Tomczyk na wypożyczenie, ale tylko z opcją wykupu”

Dzisiejszy przegląd Ekstraklasy powinien się raczej nazywać „przegląd tweetów Piotra Koźmińskiego”, ponieważ to właśnie dziennikarz „Super Expressu” dostarczył dzisiaj najwięcej konkretnych informacji. Pojawiły się nowe szczegóły transferu Pawła Tomczyka, którym oprócz Wisły interesuje się kilka innych klubów z Ekstraklasy. Lech Poznań jest skłonny wypożyczyć swojego napastnika, ale tylko wtedy, kiedy w umowie zostanie wpisana klauzula wykupu po zakończeniu sezonu.

Źródło: Piotr Koźmiński

***

„Piast niedługo z nowymi transferami?”

Może mało konkretów, ale za to ciekawa informacja. Piast Gliwice prowadzi negocjacje z jednym lub dwoma nowymi zawodnikami, którzy już niedługo mogą dołączyć do drużyny na zgrupowanie w Turcji. 

Źródło: Krzysztof Brommer

***

„Czy chodzi o Rafała Wolskiego?”

Informacja podana przez Krzysztofa Brommera pokrywa się z tym, co wyczytaliśmy na portalu Lechia.net. Tomasz Galiński uważa, że do drużyny mistrza Polski może dołączyć Rafał Wolski, który jest na wylocie z gdańskiego klubu. Nie udało się z Lipskim, to może chociaż z Wolskim?

Źródło: Lechia.net

***

„100 tysięcy za Guilherme”

Już wczoraj podawaliśmy informację, że lewy obrońca Jagiellonii jest bliski odejścia do tureckiego Konyasporu. I choć nic w tej sprawie się nie zmieniło, to w „Przeglądzie Sportowym” padła kwota, jaką mogą otrzymać białostoczanie za swojego zawodnika. Mowa o stu tysiącach euro – dość sporo, zwłaszcza że Brazylijczyk ma kontrakt tylko do końca sezonu.

Źródło: Przegląd Sportowy

***

„Nowy-stary herb Jagiellonii”

Kibice Jagiellonii zadecydowali i na stulecie klubu białostocki klub będzie posługiwał się herbem, który obowiązywał do 2006 roku i nazywany jest „Starą Jotką”. Zmiany zaczną być wprowadzane na początku sezonu 2020/2021.

Źródło: Jagiellonia


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się