var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV: Derby Rzymu i Napoli – Juventus, Bayern gra z Schalke, a Valencia z Barceloną. W środku tygodnia puchary

Autor: Łukasz Kościelniak
2020-01-24 13:00:16

W ten weekend najciekawsze pojedynki odbędą się we włoskiej Serie A. W niedzielę czekają nas derby Rzymu, a tuż po nich hit Napoli – Juventus. W Hiszpanii ciekawie zapowiada się spotkanie Valencii CF z FC Barceloną. W Bundeslidze Bayern Monachium zagra z Schalke 04 Gelsenkirchen.

Piątek, 24 stycznia:

(20:30) Borussia Dortmund – 1.FC Koln (C+ Sport 2 ; Adam Marchliński – Maciej Murawski)

(20:45) Brescia Calcio – AC Milan (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(21:00) CA Osasuna – UD Levante (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Marcin Gazda)

(21:00) Queens Park Rangers – Sheffield Wednesday (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

 

Sobota, 25 stycznia:

(13:00) RCD Espanyol – Athletic Club (C+ Sport ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)

(13:45) Brentford FC – Leicester City (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(15:00) SPAL 2013 – Bologna FC (Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Mikołaj Kruk)

(15:30) Borussia Monchengladbach – 1.FSV Mainz (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Maciej Murawski)

(15:30) Eintracht Frankfurt – RB Lipsk (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Urban)

(16:00) Valencia CF – FC Barcelona (Eleven Sports 1 ; Łukasz Wiśniowski – Sebastian Chabiniak)

(16:00) Southampton FC – Tottenham Hotspur (Eleven Sports 3 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(18:00) AC Fiorentina – Genoa CFC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Mikołaj Kruk)

(18:30) Deportivo Alaves – Villarreal CF (C+ Sport, nSport+ ; Adam Marchliński – Tomasz Lipiński)

(18:30) Bayern Monachium – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(18:30) Hull City – Chelsea Londyn (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski – Filip Kapica

(20:45) Torino FC – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)

(21:00) Sevilla FC – Granada CF (C+ Sport ; Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała)

(19:45) Heracles Almelo – Feyenoord Rotterdam (retransmisja) (Polsat Sport Premium 1 ; Tomasz Włodarczyk)

 

Niedziela, 26 stycznia:

(12:00) Atletico Madryt – CD Leganes (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Marcin Gazda)

(12:30) Inter Mediolan – Cagliari Calcio (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(14:00) Manchester City – Fulham FC (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(14:00) Celta Vigo – SD Eibar (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński)

(14:30) FC Groningen – AFC Ajax (Polsat Sport Premium 1 ; Cezary Kowalski)

(15:00) UC Sampdoria – US Sassuolo (Eleven Sports 2 ; Michał Mitrut – Mikołaj Kruk)

(15:30) Werder Brema – TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Tomasz Urban)

(16:00) Tranmere Rovers – Manchester United (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Mateusz Majak)

(16:00) Getafe CF – Real Betis (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

(16:45) PSV Eindhoven – FC Twente Enschede (Polsat Sport Premium 1 ; Piotr Przybysz)

(18:00) AS Roma – SS Lazio (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)

(18:00) Shrewsbury Town - Liverpool FC (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)

(18:00) Bayer Leverkusen – Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Urban)

(18:30) Real Sociedad – RCD Mallorca (C+ Sport ; Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała)

(20:45) SSC Napoli – Juventus FC (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(21:00) Real Valladolid – Real Madryt (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Leszek Orłowski)

 

Poniedziałek, 27 stycznia:

(21:00) Bournemouth AFC – Arsenal FC (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

 

Wtorek, 28 stycznia:

(18:30) Arminia Bielefeld – VfL Bochum (Eleven Sports 1)

(18:30) Angers SCO – Stade Rennes (Polsat Sport)

(19:00) Puchar Hiszpanii (TVP Sport)

(20:30) SpVgg Greuther Furth – FC St. Pauli (Eleven Sports 2)

(20:45) Aston Villa – Leicester City (Eleven Sports 1)

(20:45) AC Milan – Torino FC (TVP Sport ; Aleksander Roj – Andrzej Strejlau)

(21:00) AS Monaco – AS Saint-Etienne (Polsat Sport)

 

Środa, 29 stycznia:

(18:30) VfB Stuttgart – 1.FC Heidenheim (Eleven Sports 1)

(18:30) Pau FC – Paris Saint-Germain (Polsat Sport News)

(19:00) Puchar Hiszpanii (TVP Sport)

(20:30) VfL Osnabruck – SV Sandhausen (Eleven Sports 2)

(20:45) West Ham United – Liverpool FC (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)

(20:45) Manchester City – Manchester United (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(20:45) Inter Mediolan – AC Fiorentina (TVP Sport ; Szymon Borczuch – Marcin Żewłakow)

(21:00) Olympique Marsylia – Racing Strasbourg (Polsat Sport News)

 

Czwartek, 30 stycznia:

(19:00) Puchar Hiszpanii (TVP Sport)

(20:30) Hamburger SV – 1.FC Nurnberg (Eleven Sports 1)

(21:00) OGC Nice – Olympique Lyon (Polsat Sport)

(21:00) Puchar Hiszpanii (TVP Sport)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się