var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV: Wraca Ekstraklasa i Premier League, derby Mediolanu i starcie Lipska z Bayernem

Autor: zebrał Łukasz Kościelniak
2020-02-07 12:30:25

Najbliższe dni spokojnie można w całości spędzić przed telewizorem. W piątek po zimowej przerwie do gry wraca polska ekstraklasa, wraca też Premier League. W Serie A hitem bez wątpienia będzie pojedynek Interu Mediolan z AC Milan, a w Niemczech bardzo interesująco zapowiada się starcie na szczycie, w którym Bayern Monachium zagra z RB Lipsk.

Piątek, 7 lutego:

(18:00) Arka Gdynia – Cracovia (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Wolski – Wojciech Jagoda)
(18:30) SV Sandhausen – 1.FC Heidenheim (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(20:30) Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk (TVP Sport, C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Maciej Iwański – Robert Podoliński / Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski)
(20:30) Eintracht Frankfurt – FC Augsburg (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)
(20:45) AS Roma – Bologna FC (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(20:45) Bristol City – Birmingham City (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz – Sebastian Chabiniak)
(21:00) Deportivo Alaves – SD Eibar (C+ Sport 2, nSport+ ; Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała)

Sobota, 8 lutego:

(13:00) UD Levante – CD Leganes (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(13:00) VfB Stuttgart – FC Erzgebirge Aue (Eleven Sports 2 ; Michał Mitrut)
(13:30) Everton FC – Crystal Palace (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(15:00) Korona Kielce – Górnik Zabrze (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Dębiński – Kamil Kosowski)
(15:00) AC Fiorentina – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(15:30) Werder Brema – 1.FC Union Berlin (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Wojciech Jagoda)
(15:30) Hertha BSC – 1.FSV Mainz (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński)
(15:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – SC Paderborn (Julian Kowalski ; Sebastian Chabiński)
(15:30) VfL Wolfsburg – Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek)
(16:00) Getafe CF – Valencia CF (C+ Sport 2, C+ Family ; Piotr Laboga – Tomasz Lipiński)
(17:30) Lech Poznań – Raków Częstochowa (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Maciej Murawski)
(18:00) Torino FC – UC Sampdoria (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)
(18:30) Brighton & Hove Albion – Watford FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(18:30) Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund (C+ Family ; Bartosz Gleń – Grzegorz Kaczmarczyk)
(18:30) Nottingham Forest – Leeds United (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz)
(18:30) Real Valladolid – Villarreal CF (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(19:45) PSV Eindhoven – Willem II Tilburg (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)
(20:00) Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Tomasz Ćwiąkała – Grzegorz Mielcarski)
(20:45) Hellas Verona – Juventus FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(21:00) Atletico Madryt – Granada CF (C+ Sport 2 ; Cezary Olbrycht – Leszek Orłowski)

Niedziela, 9 lutego:

(12:00) RCD Espanyol – RCD Mallorca (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(12:15) FC Utrecht – AFC Ajax (Polsat Sport News ; Cezary Kowalski)
(12:30) Wisła Płock – Pogoń Szczecin (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Dębiński – Maciej Murawski)
(12:30) SPAL 2013 – US Sassuolo (Eleven Sports 1 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)
(13:30) Arminia Bielefeld – SSV Jahn Regensburg (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski – Mateusz Majak)
(14:00) Real Sociedad – Athletic Club (Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski)
(14:30) Millwall FC – West Bromwich Albion (Eleven Sports 3 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(14:30) AZ Alkmaar – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk)
(15:00) Piast Gliwice – KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski)
(15:00) Sheffield United – Bournemouth AFC (C+ ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(15:00) SSC Napoli – US Lecce (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(15:30) Borussia Monchengladbach – 1.FC Koln (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski – Marcin Gazda)
(16:00) CA Osasuna – Real Madryt (C+ Sport 2 ; Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała)
(17:30) Legia Warszawa – ŁKS Łódź (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn)
(17:30) Manchester City – West Ham United (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(18:00) Bayern Monachium – RB Lipsk (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(18:00) Parma FC – SS Lazio (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(18:30) Celta Vigo – Sevilla FC (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski – Jakub Ostrowski)
(20:45) Inter Mediolan – AC Milan (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(21:00) Real Betis – FC Barcelona (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)

Poniedziałek, 10 lutego:

(20:30) Holstein Kiel – FC St. Pauli (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Mateusz Majak)

Wtorek, 11 lutego:

(14:00) UYL: Derby County – Borussia Dortmund (Polsat Sport Premium 1)
(21:00) ASM Belfort – Stade Rennes (Polsat Sport)
(21:00) Puchar Hiszpanii (TVP Sport)

Środa, 12 lutego:

(14:00) UYL: Rangers FC – Atletico Madryt (Polsat Sport Premium 1)
(16:00) UYL: FC Porto – Red Bull Salzburg (Polsat Sport Premium 2)
(18:00) UYL: Real Saragossa – Olympique Lyon (Polsat Sport Premium 1)
(18:30) Dijon FCO – Paris Saint-Germain (Polsat Sport News)
(20:45) Inter Mediolan – SSC Napoli (TVP Sport ; Szymon Borczuch – Andrzej Strejlau)
(21:05) Olympique Lyon – Olympique Marsylia (Polsat Sport News)

Czwartek, 13 lutego:

(20:45) AC Milan – Juventus FC (TVP Sport)
(21:00) SAS Epinal – AS Saint-Etienne (Polsat Sport Premium 1)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się