var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV: W weekend Chelsea – Manchester United, Lazio – Inter i Cracovia – Lech, wracają europejkie puchary

Autor: zebrał Łukasz Kościelniak
2020-02-14 09:30:19

Zbliżający się weekend nie przyniesie zbyt dużej ilości ligowych hitów. Nie znaczy to jednak, że nie będzie ciekawych spotkań. W Premier League starcie Chelsea FC z Manchesterem United, w Serie A SS Lazio zagra z Interem Mediolan, a w polskiej ekstraklasie Cracovia zmierzy się z Lechem Poznań. Po zimowej przerwie wracają europejskie puchary – w środku tygodnia będzie można oglądać mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Piątek, 14 lutego:

(18:00) Górnik Zabrze – Arka Gdynia (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Piotr Laboga – Remigiusz Jezierski)
(18:30) FC St. Pauli – Dynamo Drezno (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(19:00) Red Bull Salzburg – LASK (nSport+ ; Piotr Glamowski – Adam Zakrzewski)
(20:30) Lechia Gdańsk – Piast Gliwice (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Tomasz Ćwiąkała – Radosław Majdan)
(20:30) Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt (C+ Now ; Bartosz Gleń – Maciej Murawski)
(20:45) Hull City – Swansea City (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(21:00) Wolverhampton Wanderers – Leicester City (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)
(21:00) Valencia CF – Atletico Madryt (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)

Sobota, 15 lutego:

(13:00) RCD Mallorca – Deportivo Alaves (C+ Now ; Michał Kornacki – Leszek Orłowski)
(13:00) Hannover 96 – Hamburger SV (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Mateusz Majak)
(13:30) Southampton FC – Burnley FC (C+ Sport 2 ; Krzysztof Marciniak – Rafał Nahorny)
(13:30) West Bromwich Albion – Nottingham Forest (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(15:00) ŁKS Łódź – Wisła Płock (nSport+, C+ Sport 3 ; Adam Marchliński – Marcin Baszczyński)
(15:00) US Lecce – SPAL 2013 (Eleven Sports 3 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(15:30) 1.FC Union Berlin – Bayer Leverkusen (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Grzegorz Kaczmarczyk)
(15:30) SC Paderborn – Hertha BSC (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(15:30) RB Lipsk – Werder Brema (Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)
(16:00) FC Barcelona – Getafe CF (Eleven Sports 1 ; Sebastian Chabiniak – Łukasz Wiśniowski)
(17:00) Sparta Praga – Slovan Liberec (Polsat Sport News ; Marcin Kalita)
(17:30) Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda)
(18:00) Bologna FC – Genoa CFC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)
(18:30) Norwich City – Liverpool FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny)
(18:30) Villarreal CF – Levante UD (nSport+ ; Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała)
(18:30) Fortuna Dusseldorf – Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Urban)
(19:45) ADO Den Haag – PSV Eindhoven (Polsat Sport Premium 1 ; Cezary Kowalski)
(20:00) Raków Częstochowa – Legia Warszawa (TVP Sport, C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Jacek Laskowski –Robert Podoliński / Marcin Rosłoń – Tomasz Wieszczycki)
(20:45) Atalanta Bergamo – AS Roma (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(21:00) Granada CF – Real Valladolid (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

Niedziela, 16 lutego:

(12:00) Sevilla FC – RCD Espanyol (C+ Sport 2 ; Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała)
(12:30) Jagiellonia Białystok – Korona Kielce (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki)
(12:30) Udinese Calcio – Hellas Verona (Eleven Sports 1 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)
(14:00) CD Leganes – Real Betis (Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Jakub Ostrowski)
(14:30) AFC Ajax – RKC Waalwijk (Polsat Sport Premium 1 ; Tomasz Włodarczyk)
(15:00) Aston Villa – Tottenham Hotspur (C+ ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(15:00) KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Kraków (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Robert Skrzyński – Kamil Kosowski)
(15:00) Juventus FC – Brescia Calcio (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(15:00) UC Sampdoria – AC Fiorentina (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Mikołaj Kruk)
(15:30) 1.FC Koln – Bayern Monachium (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(16:00) SD Eibar – Real Sociedad (Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)
(16:45) PEC Zwolle – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Premium 1 ; Piotr Przybysz)
(17:00) Bohemians Praga – Slavia Praga (Polsat Sport Premium 2 ; Marcin Kalita)
(17:30) Cracovia – Lech Poznań (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski)
(17:30) Arsenal FC – Newcastle United (C+ Sport ; Przemysław Rudzki – Michał Gutka)
(18:00) Cagliari Calcio – SSC Napoli (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(18:00) 1.FSV Mainz – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Sebastian Chabiniak – Tomasz Urban)
(18:30) Athletic Club – CA Osasuna (C+ Sport 2 ; Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński)
(20:45) SS Lazio – Inter Mediolan (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(21:00) Real Madryt – Celta Vigo (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała)

Poniedziałek, 17 lutego:

(20:30) VfL Bochum – VfB Stuttgart (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski – Mateusz Majak)
(20:45) AC Milan – Torino FC (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(21:00) Chelsea FC – Manchester United (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny)

Wtorek, 18 lutego:

(21:00) Atletico Madryt – Liverpool FC (Polsat Sport Premium 1 ; Bożydar Iwanow – Andrzej Niedzielan)
(21:00) Borussia Dortmund – Paris Saint-Germain (Polsat Sport Premium 2 ; Marcin Feddek – Roman Kołtoń)

Środa, 19 lutego:

(20:30) Manchester City – West Ham United (C+)
(21:00) Tottenham Hotspur – RB Lipsk (TVP 1, Polsat Sport Premium 1 ; Michał Zawacki – Jacek Magiera / Cezary Kowalski – Artur Wichniarek)
(21:00) Atalanta Bergamo – Valencia CF (Polsat Sport Premium 2 ; Tomasz Włodarczyk – Paweł Golański)

Czwartek, 20 lutego:

(18:55) Club Brugge – Manchester United (Polsat Sport Premium 1 ; Marcin Feddek – Hieronim Wrona)
(18:55) FC Kopenhaga – Celtic FC (Polsat Sport Premium 2)
(18:55) Ludogorec Razgrad – Inter Mediolan (Polsat Sport Premium 3)
(18:55) Getafe CF – AFC Ajax (Polsat Sport Premium 4 ; Mariusz Hawryszczuk – Paweł Golański)
(18:55) Eintracht Frankfurt – Red Bull Salzburg (Polsat Sport Premium 5)
(18:55) Szachtar Donieck – SL Benfica (Polsat Sport Premium 6)
(21:00) Olympiakos SFP – Arsenal FC (Polsat Sport Premium 1)
(21:00) Bayer Leverkusen – FC Porto (Polsat Sport Premium 2)
(21:00) Rangers FC – Sporting Braga (Polsat Sport Premium 3)
(21:00) AS Roma – KAA Gent (Polsat Sport Premium 4)
(21:00) VfL Wolfsburg – Malmo FF (Polsat Sport Premium 5)
(21:00) Wolverhampton Wanderers – RCD Espanyol (Polsat Sport Premium 6)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się