var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Lech TV

Klubowe TV: W Aucie z Badią. 20 pytań do Rzeźniczaka. Q&A z Ramirezem. Jeden na jeden z Kajzerem i Bargielem

Autor: zebrał Paweł Łopienski
2020-02-20 19:30:31

Jak co tydzień, w czwartkowy wieczór zamiast Netfliksa czy HBO polecamy mały seansik przed jutrzejszą Ekstraklasą. Klubowe telewizje jak zwykle oferują nam kilka ciekawych materiałów, które polecamy poniżej.

Program „Wiara Pyta” od wielu lat pozwala kibicom zadawać pytania wybranym piłkarzom „Kolejorza”. Teraz odpowiedział na nie Dani Ramirez, hiszpański zawodnik Lecha Poznań, który zadebiutował w jego barwach w niedzielnym meczu z Cracovią.

„W Aucie” to cykl doskonale znany kibicom mistrza Polski. Tym razem do samochodu wsiadł kapitan drużyny, Gerard Badia, który przez godzinę wypowiedział się na kilka interesujących tematów.

Wisła Płock powróciła z cyklem „20 pytań”. W najnowszym odcinku wystąpił Jakub Rzeźniczak, który opowiedział o swojej ulubionej drużynie, piłkarskim idolu z dzieciństwa oraz innych kwestiach niekoniecznie związanych z futbolem.

Daniel Kajzer i Przemysław Bargiel wystąpili w czwartym odcinku serii "Jeden na jeden". Nie zabrakło uśmiechu i trudnych odpowiedzi.

Jorge Felix i Uros Korun złożyli wizytę na treningu Reprezentacji Polski w Koszykówce

Co kibice krzyczeli do Piechny, gdy strzelał gole Wiśle? Przed wami najnowszy odcinek programu "Na Koronie".

Wieści z pierwszej drużyny oraz akademii, ciekawostki, rozmowy ze specjalnymi gośćmi, ankieta „z przymrużeniem oka” z udziałem piłkarzy Górnika, konkursy, czy informacje z życia Klubu. To wszystko znajdziecie w nowym programie „Wszystko o Górniku", którego pierwszy odcinek znajdziecie poniżej.

W Białymstoku przed meczem z Koroną otwarto Galerię Sław Jagiellonii. Pierwszą osobą, która została w niej przedstawiona został Ryszard Karalus.

Legenda białostockiego klubu, a obecnie trener koordynator Akademii Piłkarskiej wystąpił w najnowszym odcinku Jagiellońskich opowieści.

Pozytywne wiadomości dla fanów „Kolejorza”. Do zdrowia pomału wraca Robert Gumny, a jego ostatnie dni przedstawiono w poniższym materiale.

Bohdan Butko został nowym piłkarzem Lecha Poznań. Prawy obrońca został wypożyczony do klubu z Wielkopolski do końca obecnego sezonu.

Z kolei Filip Marchwiński przedłużył kontrakt z Lechem. 

A w Śląsku zameldował się Mark Tamas. Co powiedział po podpisaniu kontraktu?

Zobaczcie pierwszą odsłonę projektu #PoRobocie, którego bohaterami są zwykli-niezwykli ludzie. 

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się