var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV: Derby Londynu, dwa hity w Ekstraklasie i mecz sześć punktów na dole. Real – City w Lidze Mistrzów

Autor: Łukasz Kościelniak
2020-02-21 09:45:01

Najbliższe dni zapowiadają się bardzo interesująco, jeśli chodzi o transmisje telewizyjne z piłkarskich boisk. W Anglii hitem kolejki będą derby Londynu, w których Chelsea FC zagra z Tottenhamem Hotspur. Na polskich boiskach emocji nie powinno zabraknąć w meczu Legii Warszawa z Jagiellonią Białystok oraz Lecha Poznań z Lechią Gdańsk. W środku tygodnia czekają nas natomiast kolejne mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Piątek, 21 lutego:

(18:00) ŁKS Łódź – Pogoń Szczecin (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda)
(18:30) VfL Osnabruck – FC Erzgebirge Aue (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Filip Kapica)
(20:30) Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Robert Skrzyński – Marcin Baszczyński)
(20:30) Bayern Monachium – SC Paderborn (Eleven Sports 1 ; Sebastian Chabiniak – Tomasz Zieliński)
(20:45) Brescia Calcio – SSC Napoli (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(21:00) Real Betis – RCD Mallorca (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda)

Sobota, 22 lutego:

(13:00) Celta Vigo – CD Leganes (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(13:00) Hamburger SV – FC St. Pauli (Eleven Sports 2 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)
(13:30) Chelsea FC – Tottenham Hotspur (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(14:30) Slavia Praga – SFC Opawa (Polsat Sport Premium 1 ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)
(15:00) Arka Gdynia – Raków Częstochowa (nSport+ ; Cezary Olbrycht – Wojceich Jagoda)
(15:00) Bologna FC – Udinese Calcio (Eleven Sports 3 ; Dominik Guziak – Piotr Czachowski)
(15:30) Hertha BSC – 1.FC Koln (C+ ; Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała)
(15:30) Werder Brema – Borussia Dortmund (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(15:30) Borussia Monchengladbach – TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(15:30) SC Freiburg – Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Filip Kapica)
(16:00) FC Barcelona – SD Eibar (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(17:30) Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok (TVP Sport, C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Dariusz Szpakowski – Andrzej Strejlau / Rafał Wolski – Maciej Murawski)
(18:00) SPAL 2013 – Juventus FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Mikołaj Kruk)
(18:30) Real Sociedad – Valencia CF (C+ ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(18:30) Leicester City – Manchester City (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny)
(18:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – RB Lipsk (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(19:45) Feyenoord Rotterdam – Fortuna Sittard (Polsat Sport Premium 1 ; Piotr Przybysz)
(20:00) Piast Gliwice – Cracovia (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Filip Surma – Kazimierz Węgrzyn)
(20:45) AC Fiorentina – AC Milan (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(20:50) Southampton FC – Aston Villa (retransmisja) (C+ Sport 2)
(21:00) UD Levante – Real Madryt (Eleven Sports 1 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

Niedziela, 23 lutego:

(12:00) CA Osasuna – Granada CF (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(12:30) Wisła Płock – KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Żelisław Żyżyński – Kamil Kosowski)
(12:30) Genoa CFC – SS Lazio (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Tomasz Zieliński)
(13:30) Arminia Bielefeld – Hannover 96 (Eleven Sports 3 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)
(14:00) Deportivo Alaves – Athletic Club (C+ Sport 2, nSport+ ; Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński)
(14:30) SBV Vitesse – PSV Eindhoven (Polsat Sport Premium 1 ; Tomasz Włodarczyk)
(15:00) Manchester United – Watford FC (C+ ; Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny)
(15:00) Wisła Kraków – Korona Kielce (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn)
(15:00) Atalanta Bergamo – US Sassuolo (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(15:00) Hellas Verona – Cagliari Calcio (Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Piotr Czachowski)
(15:30) Bayer Leverkusen – FC Augsburg (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Sebastian Chabiniak)
(16:00) Real Valladolid – RCD Espanyol (Eleven Sports 3 ; Patryk Mirosławski – Jakub Ostrowski)
(16:45) Heracles Almelo – AFC Ajax (Polsat Sport Premium 1 ; Cezary Kowalski)
(17:00) Austria Wiedeń – Red Bull Salzburg (C+ Now)
(17:00) Banik Ostrawa – FK Jablonec (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)
(17:30) Lech Poznań – Lechia Gdańsk (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki)
(17:30) Arsenal FC – Everton FC (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Adam Ostrowski)
(18:00) AS Roma – US Lecce (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Tomasz Zieliński)
(18:00) VfL Wolfsburg – 1.FSV Mainz (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)
(18:30) Getafe CF – Sevilla FC (Eleven Sports 1 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(20:45) Inter Mediolan – UC Sampdoria (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Filip Kapica)
(21:00) Atletico Madryt – Villarreal CF (C+ Sport ; Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała)

Poniedziałek, 24 lutego:

(20:30) Eintracht Frankfurt – 1.FC Union Berlin (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk)
(21:00) Liverpool FC – West Ham United (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)

Wtorek, 25 lutego:

(21:00) Chelsea FC – Bayern Monachium (Polsat Sport Premium 1)
(21:00) SSC Napoli – FC Barcelona (Polsat Sport Premium 2 ; Marcin Feddek – Artur Wichniarek)

Środa, 26 lutego:

(18:00) Sporting Braga – Rangers FC (Polsat Sport Premium 2)
(21:00) Real Madryt – Manchester City (TVP 1, Polsat Sport Premium 1 ; Bożydar Iwanow – Tomasz Hajto)
(21:00) Olympique Lyon – Juventus FC (Polsat Sport Premium 2)

Czwartek, 27 lutego:

(18:55) Liga Europy (Polsat Sport Premium 1)
(18:55) Liga Europy (Polsat Sport Premium 2)
(18:55) Liga Europy (Polsat Sport Premium 3)
(18:55) Liga Europy (Polsat Sport Premium 4)
(18:55) Liga Europy (Polsat Sport Premium 5)
(18:55) Liga Europy (Polsat Sport Premium 6)
(21:00) Liga Europy (Polsat Sport Premium 1)
(21:00) Liga Europy (Polsat Sport Premium 2)
(21:00) Liga Europy (Polsat Sport Premium 3)
(21:00) Liga Europy (Polsat Sport Premium 4)
(21:00) Liga Europy (Polsat Sport Premium 5)
(21:00) Liga Europy (Polsat Sport Premium 6)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się