var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV: El Clasico, derby D’Italia i Legia - Cracovia. W środku tygodnia kolejka ekstraklasy

Autor: Łukasz Kościelniak
2020-02-28 10:00:58

W najbliższych dniach szykuje się wiele ciekawych transmisji sportowych. Bez wątpienia najważniejszą będzie niedzielne starcie Realu Madryt z FC Barceloną, a tuż za nim pojedynek o prymat we Włoszech, pomiędzy Juventusem FC, a Interem Mediolan. W polskiej ekstraklasie bardzo ciekawie zapowiadają się mecze Legii Warszawa z Cracovią oraz Zagłębia Lubin ze Śląskiem Wrocław.

Piątek, 28 lutego:

(18:00) Raków Częstochowa – Piast Gliwice (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Filip Surma – Wojciech Jagoda)

(18:30) Karlsruher SC – 1.FC Nurnberg (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

(20:30) Jagiellonia Białystok – Lech Poznań (TVP Sport, C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Sławomir Kwiatkowski – Tomasz Sokołowski / Marcin Rosłoń – Radosław Majdan)

(20:30) Fortuna Dusseldorf – Hertha BSC (C+ ; Edward Durda – Maciej Murawski)

(21:00) Norwich City – Leicester City (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)

(21:00) Real Sociedad – Real Valladolid (C+ Now, nSport+ ; Rafał Wolski – Leszek Orłowski)

Sobota, 29 lutego:

(12:00) Lech II Poznań – Stal Rzeszów (Lech TV)

(12:45) Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport ; Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński)

(13:00) SD Eibar – Levante UD (C+ Now, nSport+ ; Piotr Glamowski – Tomasz Lipiński)

(13:00) FC Erzgebirge Aue – Hamburger SV (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(13:00) Garbarnia Kraków – Legionovia Legionowo (Tvcom.pl)

(13:30) Brighton & Hove Albion – Crystal Palace (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki)

(13:30) Hull City – Leeds United (Eleven Sports 2 ; Michał Mitrut)

(14:00) Resovia Rzeszów – Gryf Wejherowo (Tvcom.pl)

(15:00) Wisła Kraków – Wisła Płock (C+ Sport, C+ Sport 3, nSport+ ; Żelisław Żyżyński – Kazimierz Węgrzyn)

(15:00) SS Lazio – Bologna FC (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Filip Kapica)

(15:30) TSG 1899 Hoffenheim – Bayern Monachium (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Urban)

(15:30) Borussia Dortmund – SC Freiburg (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(16:00) West Ham United – Southampton FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny)

(16:00) Valencia CF – Real Betis (Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

(16:00) Górnik Polkowice – Skra Częstochowa (Tvcom.pl)

(17:00) Sparta Praga – FC Fastav Zlin (Polsat Sport Premium 1 ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)

(17:30) Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski)

(18:00) Udinese Calcio – AC Fiorentina (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)

(18:30) Watford FC – Liverpool FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Michał Gutka)

(18:30) 1.FC Koln – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)

(19:38) Stal Stalowa Wola – Bytovia Bytów (Tvcom.pl)

(19:45) PEC Zwolle – SBV Vitesse (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)

(20:00) Legia Warszawa – Cracovia (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki)

(20:08) Elana Toruń – Górnik Łęczna (Emocje.tv)

(20:45) SSC Napoli – Torino FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(21:00) Granada CF – Celta Vigo (Eleven Sports 2 ; Michał Mitrut – Kuba Ostrowski)

(21:00) Bournemouth AFC – Chelsea FC (retransmisja) (C+ Sport 2 ; Adrian Olek – Michał Gutka)

(21:15) Montreal Impact – New England Revolution (Polsat Sport Extra ; Tomasz Lach)

Niedziela, 1 marca:

(12:00) Sevilla FC – CA Osasuna (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Jakub Ostrowski)

(12:30) Korona Kielce – Lechia Gdańsk (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Żelisław Żyżyński – Kazimierz Węgrzyn)

(12:30) AC Milan – Genoa CFC (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(12:45) Olimpia Grudziądz – Stal Mielec (Polsat Sport)

(13:05) Widzew Łódź – Olimpia Elbląg (TVP 3 ; Maciej Iwański)

(13:30) 1.FC Union Berlin – VfL Wolfsburg (Eleven Sports 3 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Urban)

(14:00) Athletic Club – Villarreal CF (C+ Sport 2 ; Michał Kornacki – Piotr Laboga)

(14:30) PSV Eindhoven – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk)

(14:30) 1.FC Slovacko – Slavia Praga (Polsat Sport Premium 1 ; Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita)

(15:00) Everton FC – Manchester United (C+, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)

(15:00) Arka Gdynia – ŁKS Łódź (C+ Sport ; Rafał Dębiński – Marcin Baszczyński)

(15:00) US Lecce – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski –Filip Kapica)

(15:00) Parma FC – SPAL 2013 (Eleven Sports 2 ; Michał Mitrut – Mikołaj Kruk)

(15:00) US Sassuolo – Brescia Calcio (Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Piotr Czachowski)

(15:30) RB Lipsk – Bayer Leverkusen (C+ Now ; Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk)

(16:00) RCD Espanyol – Atletico Madryt (C+ Sport 2 ; Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński)

(17:00) Sportclub Rheindorf Altach – Red Bull Salzburg (nSport+ ; Piotr Glamowski – Adam Zakrzewski)

(17:30) KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław (C+, C+ 4K Ultra HD ; Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski)

(17:30) Aston Villa – Manchester City (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)

(18:00) Cagliari Calcio – AS Roma (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Filip Kapica)

(18:00) Werder Brema – Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 3 ; Michał Wszołek – Tomasz Urban)

(18:30) RCD Mallorca – Getafe CF (Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut)

(20:00) AFC Ajax – AZ Alkmaar (Polsat Sport Extra ; Cezary Kowalski)

(20:45) Juventus FC – Inter Mediolan (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(21:00) Real Madryt – FC Barcelona (C+, C+ 4K Ultra HD, Eleven Sports 1 ; Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała / Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak)

Poniedziałek, 2 marca:

(2:00) Portland Timbers – Minnesota United (Polsat Sport Extra ; Robert Zieliński)

(18:00) Warta Poznań – Radomiak Radom (Polsat Sport Extra)

(20:45) UC Sampdoria – Hellas Verona (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

(20:45) Portsmouth FC – Arsenal FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Filip Kapica)

(20:45) Hannover 96 – Holstein Kiel (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Marcin Gazda)

Wtorek, 3 marca:

(14:00) Inter Mediolan – Stade Rennes (Polsat Sport Premium 1)

(16:00) SL Benfica – Liverpool FC (Polsat Sport Premium 1)

(18:00) Lech Poznań – Górnik Zabrze (C+ Sport, C+ Sport 3)

(18:00) Wisła Płock – Raków Częstochowa (C+ Sport 2, C+ Sport 4)

(20:30) Cracovia – Wisła Kraków (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD)

(20:30) Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok (C+ Sport 2, C+ Sport 4)

(20:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – Bayern Monachium (Eurosport 1)

(20:45) Chelsea FC – Liverpool FC (Eleven Sports 1)

(21:00) West Bromwich Albion – Newcastle United (Eleven Sports 2)

Środa, 4 marca: 

(14:00) Bayern Monachium – GNK Dinamo Zagrzeb (Polsat Sport Premium 1)

(16:00) Juventus FC – Real Madryt (Polsat Sport Premium 1)

(18:00) Śląsk Wrocław – Korona Kielce (C+ Sport, C+ Sport 3)

(18:00) ŁKS Łódź – KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport 2, C+ Sport 4)

(18:30) Bayer Leverkusen – 1.FC Union Berlin (Eurosport 1)

(20:30) Lechia Gdańsk – Legia Warszawa (TVP Sport, C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD)

(20:30) Piast Gliwice – Arka Gdynia (nSport+, C+ Sport 4)

(20:30) Eintracht Frankfurt – Werder Brema (Eurosport 1)

(20:45) Sheffield Wednesday – Manchester City (Eleven Sports 1)

(20:45) Tottenham Hotspur – Norwich City (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)

(20:45) Leicester City – Birmingham City (Eleven Sports 3)

(21:05) Olympique Lyon – Paris Saint-Germain (Polsat Sport Extra)

(23:25) CD Mirandes – Real Sociedad (retransmisja) (TVP Sport)

Czwartek, 5 marca: 

(1:30) Juventus FC – AC Milan (TVP Sport)

(20:45) Derby County – Manchester United (Eleven Sports 1)

(20:45) SSC Napoli – Inter Mediolan / Granada CF – Athletic Club (TVP Sport)

(20:55) AS Saint-Etienne – Stade Rennes (Polsat Sport)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się