var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV: Derby Manchesteru, zaległy hit Juventus – Inter i Wisła – Lech. W środku tygodnia europejskie puchary

Autor: zebrał Łukasz Kościelniak
2020-03-06 11:30:45

W ten weekend piłkarscy kibice mogą mieć duże problemy z wyborem spotkania, które chcą obejrzeć. I to nie z powodu braku transmisji czy też kiepskiego zestawu par, wręcz przeciwnie, bo ciekawych meczów w ramówkach naszych stacji sportowych nie brakuje. W Anglii derby Manchesteru, we Włoszech zaległy hit Juventus – Inter, w Polsce Wisła Kraków –Lech, a także Legia – Piast. W środku tygodnia natomiast Liga Mistrzów i Liga Europy, a także Puchar Polski. Sami widzicie, że nie warto odchodzić od telewizora.

Piątek, 6 marca:

(18:30) 1.FC Nurnberg – Hannover 96 (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(20:00) SC Paderborn – 1.FC Koln (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(20:30) Górnik Zabrze – Cracovia (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Tomasz Ćwiąkała – Marcin Baszczyński)
(21:00) Deportivo Alaves – Valencia CF (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Dominik Guziak)

Sobota, 7 marca:

(12:45) Chrobry Głogów – GKS Tychy (Polsat Sport ; Mariusz Hawryszczuk – Janusz Kudyba)
(13:00) SD Eibar – RCD Mallorca (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Łukasz WIśniowski)
(13:00) Hamburger SV – SSV Jahn Regensburg (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Mateusz Majak)
(13:00) Błękitni Stargard – Stal Stalowa Wola (Tvcom.pl)
(13:30) Liverpool FC – Bournemouth AFC (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD ; Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki)
(14:00) Stal Rzeszów – Górnik Polkowice (Tvcom.pl)
(15:00) Arka Gdynia – Wisła Płock (nSport+, C+ Sport 3 ; Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda)
(15:30) VfL Wolfsburg – RB Lipsk (C+ Sport ; Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk)
(15:30) Hertha BSC – Werder Brema (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(15:30) Bayer Leverkusen – Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Dominik Guziak)
(16:00) Atletico Madryt – Sevilla FC (C+ ; Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała)
(16:00) Arsenal FC – West Ham United (C+ Sport 2 ; Piotr Glamowski – Przemysław Rudzki)
(16:00) Swansea City – West Bromwich Albion (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(16:00) Bytovia Bytów – Resovia Rzeszów (Tvcom.pl)
(17:00) Viktoria Pilzno – SK Dynamo Czeskie Budziejowice (Polsat Sport Premium 1 ; Grzegorz Michalewski – Marcin
Kalita)
(17:00) Olimpia Elbląg – GKS Katowice (Tvcom.pl)
(17:30) KGHM Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Robert Skrzyński – Remigiusz
Jezierski)
(18:30) Borussia Monchengladbach – Borussia Dortmund (C+ ; Bartosz Gleń – Maciej Murawski)
(18:30) Burnley FC – Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Filip Surma)
(18:30) FC Barcelona – Real Sociedad (nSport+ ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(19:30) New England Revolution – Chicago Fire (Polsat Sport News ; Paweł Ślęzak)
(19:45) Red Bull Salzburg – Sturm Graz (C+ Now)
(20:00) Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn)
(20:45) SC Heerenveen – AFC Ajax (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk)
(21:00) Getafe CF – Celta Vigo (C+ Sport 2 ; Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński)

Niedziela, 8 marca:

(12:00) CA Osasuna – RCD Espanyol (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Kuba Ostrowski)
(12:30) Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Bartosz Gleń – Maciej Murawski)
(12:30) Parma FC – SPAL 2013 (Eleven Sports 1)
(12:45) Stal Mielec – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Polsat Sport)
(13:05) Górnik Łęczna – Widzew Łódź (TVP 3, Widzew TV ; Tomasz Jasina)
(14:00) Real Valladolid – Athletic Club (C+ Sport 2, nSport+ ; Adam Marchliński – Leszek Orłowski)
(14:30) Feyenoord Rotterdam – Willem II Tilburg (Polsat Sport Premium 1)
(15:00) Wisła Kraków – Lech Poznań (TVP Sport, C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski)
(15:00) AC Milan – Genoa CFC (Eleven Sports 2)
(15:00) UC Sampdoria – Hellas Verona (Eleven Sports 3)
(15:00) Chelsea FC – Everton FC (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(15:30) Bayern Monachium – FC Augsburg (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(16:00) UD Levante – Granada CF (Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski)
(16:45) FC Groningen – PSV Eindhoven (Polsat Sport Premium 1)
(17:00) Slavia Praga – Sparta Praga (Polsat Sport News)
(17:30) Legia Warszawa – Piast Gliwice (C+, C+ Sport 3 ; Rafał Dębiński – Radosław Majdan)
(17:30) Manchester United – Manchester City (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(18:00) Udinese Calcio – AC Fiorentina (Eleven Sports 1)
(18:00) 1.FSV Mainz – Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(18:30) Villarreal CF – CD Leganes (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) Juventus FC – Inter Mediolan (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)
(21:00) Real Betis – Real Madryt (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Łukasz Wiśniowski)

Poniedziałek, 9 marca:

(1:00) Portland Timbers – Nashville SC (Polsat Sport Extra)
(18:00) Korona Kielce – ŁKS Łódź (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Żelisław Żyżyński – Kazimierz Węgrzyn)
(18:00) Podbeskidzie Bielsko-Biała – Warta Poznań (Polsat Sport)
(18:30) US Sassuolo – Brescia Calcio (Eleven Sports 1)
(20:30) VfB Stuttgart – Arminia Bielefeld (Eleven Sports 3 ; Sebastian Chabiniak – Mateusz Majak)
(21:00) Leicester City – Aston Villa (C+ Sport ; Piotr Domagała – Przemysław Rudzki)

Wtorek, 10 marca:

(18:00) GKS Tychy – Cracovia (Polsat Sport)
(20:00) SD Eibar – Real Sociedad (Eleven Sports 1)
(21:00) RB Lipsk – Tottenham Hotspur (Polsat Sport Premium 1)
(21:00) Valencia CF – Atalanta Bergamo (Polsat Sport Premium 2)

Środa, 11 marca:

(16:00) UYL: Juventus FC – Real Madryt (Polsat Sport Premium 1)
(18:00) Lechia Gdańsk – Piast Gliwice (Polsat Sport Extra)
(18:30) Borussia Monchengladbach – 1.FC Koln (Eleven Sports 1)
(21:00) Liverpool FC – Atletico Madryt (Polsat Sport Premium 1, TVP 1)
(21:00) Paris Saint-Germain – Borussia Dortmund (Polsat Sport Premium 2)

Czwartek, 12 marca:

(18:55) Sevilla FC – AS Roma (Polsat Sport Premium 1)
(18:55) LASK – Manchester United (Polsat Sport Premium 2)
(18:55) Eintracht Frankfurt – FC Basel (Polsat Sport Premium 3)
(18:55) Istanbul Basaksehir – FC Kopenhaga (Polsat Sport Premium 4)
(21:00) Rangers FC – Bayer 04 Leverkusen (Polsat Sport Premium 1)
(21:00) Inter Mediolan – Getafe CF (Polsat Sport Premium 2)
(21:00) VfL Wolfsburg – Szachtar Donieck (Polsat Sport Premium 3)
(21:00) Olympiakos SFP – Wolverhampton Wanderers (Polsat Sport Premium 4)

 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się