var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Tu miał być program TV wraz z rozpiską komentatorską, ale z wiadomych przyczyn go nie będzie!

Autor: redakcja
2020-03-13 16:30:40

I bardzo dobrze, bo rozgrywanie jakichkolwiek meczów byłoby teraz skrajnie nieodpowiedzialne.

Od kilku lat, co każdy piątek, prezentowaliśmy rozpiskę transmisji meczów piłkarskich w polskich stacjach telewizyjnych. Tradycji nie łamiemy, choć ten Program TV jest mocno nietypowy – po raz pierwszy bowiem w telewizji nie będzie żadnego meczu piłkarskiego. 

To wszystko oczywiście pokłosie zagrożenia epidemią koronawirusa. Większość lig już wcześniej poinformowała o zawieszeniu rozgrywek, w piątek do tego grona dołączyły także Premier League, Ekstraklasa, I liga i II liga. 

W pełni popieramy tę decyzję. W tym momencie piłka nożna schodzi na zdecydowanie dalszy plan. Najważniejsze jest zdrowie i życie ludzi. Na emocje piłkarskie przyjdzie nam zapewne trochę poczekać. Z naszym cyklem wrócimy więc wtedy, kiedy cała sytuacja się uspokoi i rozgrywki piłkarskie wznowią rywalizację. 

Kiedy to nastąpi? Nikt nie potrafi obecnie odpowiedzieć na to pytanie. Miejmy nadzieję, że jak najszybciej… Póki co dbajcie o siebie, unikajcie zgromadzeń i nawet pomimo braku piłeczki w telewizji zostańcie w domach!


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się