var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Football Team

Pieniądze to nie wszystko! Przekonacie się o tym, grając w Football Team!

Autor: Artykuł Sponsorowany
2020-05-18 22:00:33

Wiele osób twierdzi, że to pieniądze są głównym powodem, dla którego piłkarze, i sportowcy w ogóle, gonią za karierą. W FootballTeam, dla odmiany, pieniądze nie są celem kariery, lecz środkiem.

Wykorzystujemy Euro, żeby trenować, ulepszać przedmioty i w jakikolwiek inny sposób podnosić statystyki, ponieważ to statystyki grają. 

Jest kilka sposobów na zdobycie Euro. 

Podstawowa metoda zbierania funduszy, której nie uznaje bardzo wiele osób w naszym społeczeństwie, to praca. W zakładce “Miasto” możemy wybrać jedno z dziewięciu zajęć. Część z nich kosztuje mało energii i dają dyle samo pieniędzy, inne wymagają dużo i tyleż dostarczają.

Kolejnym sposobem jest członkostwo w klubie. Na początku kwoty kontraktu nie będą wysokie, gdyż wpływ na nie ma wasze OVR, ale wraz z jego wzrostem, przyrastać powinna suma na umowie. Warto renegocjować kontrakt, kiedy tylko wasze umiejętności będą większe. 

Kiedy podciągniemy umiejętności naszego zawodnika, możemy otrzymać kontrakt sponsorski. Skontaktuje się z nami firma, która zapragnie wykorzystać popularność do promocji marki. Umowę można przyjąć lub odrzucić w oczekiwaniu na lepszy. 

Możecie wzorem gwiazdy NBA poczuć się urażeni wysokością kontraktu, ale jest też ryzyko, że kolejne propozycje będą gorsze. 

Za zajmowanie wysokich lokat w różnych rozgrywkach, możecie dostać Euro w ramach nagrody. Pieniądze są też jedną z dostępnych premii w pojedynku na tricki. Niepotrzebne przedmioty mogą być sprzedane, choć to akurat średnio opłacalna opcja. Najlepsze z nich albo się sprzedaje na rynku za kredyty, albo wymienia na złote piłki służące ulepszaniu innych przedmiotów.

To nie wszystko. Gracze z OVR minimum 40, co miesiąc otrzymują Starter, który zawiera Energię, Euro oraz darmowe klucze. 

A jeżeli oprócz emocji na boisku lubicie innego rodzaju dreszczyk, gra oferuje wam system bukmacherski. Zakłady to rewelacyjny sposób na zdobycie wirtualnych pieniędzy, ale chyba nie musimy mówić o ryzyku. Wszyscy wiemy, że bukmacherka to ciężki kawałek chleba i stawianie pieniędzy na przypadkowe mecze niepoparte wiedzą i researchem to proszenie się o klęskę.


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się