var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: @Marciniak_k

Wiedzieliście, że Anthony Hopkins gra w Wiśle Płock? Skrajna głupota Grzegorza Kuświka

Autor: Mariusz Bielski
2020-05-31 16:45:20

Na jednej z ostatnich konferencji premier Morawiecki ogłosił – od 30 maja zdejmujemy maseczki! Ale, ale! Tylko na świeżym powietrzu. Podczas wszelakich zgromadzeń oraz na zamkniętych przestrzeniach wciąż obowiązuje nakaz ich noszenia. Mecz piłki nożnej bezwzględnie zalicza się do takich kategorii. Szkoda tylko, że nie wszystkich to obchodzi.

Oglądamy sobie mecz, hit tej kolejki – no dobra, to było naprawdę fajne spotkanie – i jak to zazwyczaj bywa, podczas jednej z przerw w grze realizator postanowił rzucić okiem kamery na ławkę rezerwowych Wisły Płock. A tam… Kto by pomyślał, Anthony Hopkins!

 

 

Eee, sorry, pomyliliśmy się, chodzi oczywiście o Grzegorza Kuświka, który ewidentnie musiał inspirować się legendarną postacią amerykańskiej kinematografii. A przynajmniej chcielibyśmy w to wierzyć, że głównym powodem stworzenia tej kreacji nie była przede wszystkim głupota samego zawodnika. No ale niestety właśnie ten scenariusz zdaje się znacznie bardziej prawdopodobny.

Od zakończenia meczu minęły już ponad dwie godziny, a my nadal głowimy się, co właściwie napastnik chciał w ten sposób osiągnąć. Trudno mu się oddychało? Okej, w takim razie mógł na chwilę zdjąć maseczkę, aby odetchnąć. Chociaż jeżeli ma kłopoty tego typu, uprawienie sportu w sposób zawodowy raczej odradzamy…

No cóż, wygląda na to, że chłop ma po prostu gdzieś cały ten ambaras, w którym przede wszystkim chodzi o zapewnienie zdrowia i bezpieczeństwa wszystkim piłkarzom. Taka jest zresztą idea maseczek, by podczas noszenia ich chronić nie tyle siebie, co innych, gdybyśmy byli zarażeni, lecz chorobę przechodzili bezobjawowo. Kuświk więc wpadł na genialny pomysł, że w maseczce do zakrywania ust, zrobi sobie otwór właśnie na usta. 

IQ 2000.

Zastanawiamy się też, czy wobec napastnika nie powinno się wyciągnąć teraz jakichś konsekwencji? Nie po to czekaliśmy prawie 3 miesiące na wznowienie rozgrywek, nie po to w każdym klubie robiono badania, nie po to Boniek, Morawiecki i inne tęgie głowy pracowały tygodniami nad planem powrotu do gry, by ktoś teraz w tak głupi sposób miał łamać wszystkie przyjęte reguły i narażać innych. Okej, Kuświk w gruncie rzeczy może być zdrowy, lecz nie ma wątpliwości, iż pogwałcił zasady, dzięki którym w ogóle może teraz zwyczajnie wykonywać swój zawód.

Albo bardziej obrazowo – na tej samej zasadzie włamanie wciąż pozostaje przestępstwem, nawet jeśli przy okazji niczego nie skradziono.

Ech, naprawdę, ręce opadają. Dorosły chłop, 33 wiosny na karku, głowa rodziny, a taki bezmyślny… Niech się cieszy, jeśli maksymalną karę będzie dla niego srogi opierdziel od przełożonych lub jakaś grzywna.


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się