var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV: Wraca Puchar Włoch, kolejne starcia w Niemczech i Hiszpanii. Gramy codziennie!

Autor: zebrał Łukasz Kościelniak
2020-06-12 11:40:24

Najbliższe dni w całości będzie można spędzić przed telewizorem. Nie ma w tym żadnej przesady, bo praktycznie codziennie będziemy mieli do wyboru kilkanaście różnych transmisji. To prawdopodobnie nasz najobszerniejszy Program TV w historii jego tworzenia, więc warto się z nim dokładnie zapoznać, żeby niczego nie przegapić!

Piątek, 12 czerwca:

(15:10) Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Olimpia Grudziądz (Ipla)
(15:30) Puszcza Niepołomice – Wigry Suwałki (Ipla)
(17:00) Elana Toruń – Garbarnia Kraków (TVCOM)
(17:40) GKS 1962 Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport)
(18:30) SV Sandhausen – Arminia Bielefeld (Eleven Sports 3)
(18:30) Dynamo Drezno – Hamburger SV (Eleven Sports 4)
(19:30) Granada CF – Getafe CF (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(20:10) Miedź Legnica – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport)
(20:30) TSG 1899 Hoffenheim – RB Lipsk (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4)
(21:00) Juventus FC – AC Milan (TVP Sport)
(22:00) Valencia CF – Levante UD (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Łukasz Wiśniowski)

Sobota, 13 czerwca:

(12:40) Radomiak Radom – Chrobry Głogów (Polsat Sport)
(13:00) 1.FC Heidenheim – SSV Jahn Regensburg (Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)
(14:00) RCD Espanyol – Deportivo Alaves (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski)
(15:00) Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg (TVCOM)
(15:10) Odra Opole – Warta Poznań (Polsat Sport)
(15:30) Fortuna Dusseldorf – Borussia Dortmund (C+ ; Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała)
(15:30) Hertha BSC – Eintracht Frankfurt (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk)
(15:30) Fortuna Dusseldorf – Borussia Dortmund / Hertha BSC – Eintracht Frankfurt (C+ Sport ; Żelisław Żyżyński)
(15:30) 1.FC Koln – 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 1)
(15:30) VfL Wolfsburg – SC Freiburg (Eleven Sports 2)
(15:30) SC Paderborn – Werder Brema (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4)
(17:00) Celta Vigo – Villarreal CF (nSport+, C+ Now ; Rafał Wolski – Leszek Orłowski)
(17:00) Stomil Olsztyn – Chojniczanka Chojnice (Ipla)
(17:00) Górnik Polkowice – Lech II Poznań (TVCOM)
(17:00) Stal Stalowa Wola – Skra Częstochowa (TVCOM)
(17:40) GKS Bełchatów – Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport)
(18:30) Bayern Monachium – Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 1)
(19:10) Widzew Łódź – Legionovia Legionowo (Widzew TV)
(19:30) CD Leganes – Real Valladolid (C+ Sport ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(21:00) SSC Napoli – Inter Mediolan (TVP 2)
(22:00) RCD Mallorca – FC Barcelona (Eleven Sports 1 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

Niedziela, 14 czerwca:

(13:00) Athletic Club – Atletico Madryt (C+ Sport ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(13:05) Resovia – Górnik Łęczna (TVP 3)
(13:30) Karlsruher SC – VfB Stuttgart (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)
(13:30) FC St. Pauli – Erzgebirge Aue (Eleven Sports 2)
(13:30) SV Darmstadt – Hannover 96 (Eleven Sports 3)
(15:10) GKS Tychy – Stal Mielec (Polsat Sport)
(15:30) 1.FSV Mainz – FC Augsburg (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)
(17:00) 1.FC Slovacko – Sparta Praga (Polsat Sport Extra)
(18:00) Multiliga+ (C+ Sport, C+ Sport 3)
(18:00) Górnik Zabrze – Legia Warszawa (C+, C+ Sport 4)
(18:00) Korona Kielce – Lech Poznań (C+ Sport 2)
(18:00) Arka Gdynia – Wisła Kraków (C+ Family)
(18:00) Schalke 04 Gelsenkirchen – Bayer Leverkusen (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)
(19:30) Real Madryt – SD Eibar (C+ Film ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(22:00) Real Sociedad – CA Osasuna (C+ Sport 2 ; Adam Marchliński – Wojciech Jagoda)

Poniedziałek, 15 czerwca:

(19:30) UD Levante – Sevilla FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)
(20:30) Arminia Bielefeld – Dynamo Drezno (Eleven Sports 3)
(22:00) Real Betis – Granada CF (C+ Sport)

Wtorek, 16 czerwca:

(16:00) Chrobry Głogów – GKS Jastrzębie (Ipla)
(18:00) Aalesunds FK – Molde FK (Eurosport 1)
(18:10) Podbeskidzie Bielsko-Biała – Puszcza Niepołomice (Polsat Sport)
(18:30) Borussia Monchengladbach – VfL Wolfsburg (C+ Sport)
(18:30) Hamburger SV – VfL Osnabruck (Eleven Sports 1)
(18:30) SpVgg Greuther Furth – 1.FC Heidenheim (Eleven Sports 2)
(19:30) Getafe CF – RCD Espanyol (Eleven Sports 3)
(19:30) Villarreal CF – RCD Mallorca (Eleven Sports 4)
(20:30) Werder Brema – Bayern Monachium (Eleven Sports 1)
(20:30) SC Freiburg – Hertha BSC (Eleven Sports 2)
(20:30) Sarpsborg 08 – Valerenga (Eurosport 1)
(20:40) Sandecja Nowy Sącz – Odra Opole (Polsat Sport)
(22:00) FC Barcelona – CD Leganes (C+ Sport)

Środa, 17 czerwca:

(16:00) Zagłębie Sosnowiec – Radomiak Radom (Ipla)
(17:05) Garbarnia Kraków – Widzew Łódź (TVP Sport)
(17:40) Górnik Łęczna – Znicz Pruszków (TVP 3 Lublin)
(18:00) IK Start – Stromsgodset IF (Eurosport 1)
(18:00) GKS Bełchatów – Chojniczanka Chojnice (Ipla)
(18:10) Warta Poznań – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Polsat Sport)
(18:30) Eintracht Frankfurt – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 1)
(18:30) VfB Stuttgart – SV Sandhausen (Eleven Sports 2)
(18:30) Hannover 96 – FC St. Pauli (Eleven Sports 4)
(19:30) SD Eibar – Athletic Club (C+ Sport 2)
(19:30) Real Valladolid – Celta Vigo (nSport+)
(20:30) Borussia Dortmund – 1.FSV Mainz (C+ Sport)
(20:30) RB Lipsk – Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 1)
(20:30) Bayer Leverkusen – 1.FC Koln (Eleven Sports 2)
(20:30) FC Augsburg – TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 4)
(20:30) FK Haugesund – SK Brann (Eurosport 1)
(20:40) Olimpia Grudziądz – Miedź Legnica (Polsat Sport)
(21:30) Wolfsberger AC – Red Bull Salzburg (retransmisja) (nSport+)
(22:00) CA Osasuna – Atletico Madryt (C+ Sport 2)

Czwartek, 18 czerwca:

(18:10) Stal Mielec – Stomil Olsztyn (Polsat Sport)
(18:30) Holstein Kiel – Dynamo Drezno (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)
(20:30) Arminia Bielefeld – SV Darmstadt (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)
(20:30) Wigry Suwałki – GKS Tychy (Polsat Sport)
(22:00) Real Madryt – Valencia CF (Eleven Sports 1)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się