var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV: Dwa hity w Anglii, starcie o drugie miejsce w Bundeslidze. Ekstraklasa zagra też w środku tygodnia!

Autor: zebrał Mariusz Bielski
2020-06-19 11:15:57

Najbliższe dni przed ekranami telewizorów to prawdziwa uczta dla piłkarskich kibiców. Po przerwie wracają rozgrywki ligi angielskiej i włoskiej, do tego kolejne starcia w Hiszpanii oraz Niemczech, a także początek finałowych zmagań w polskiej ekstraklasie. W środku tygodnia też nie odpoczniemy. Jedno jest pewne: już teraz warto poprosić żonę/dziewczynę/znajomych/rodzinę o dużo wyrozumiałości i zrozumienia.

Piątek, 19 czerwca:

(18:00) KGHM Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Tomasz Ćwiąkała – Wojciech Jagoda)
(19:00) Norwich City – Southampton FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(19:30) Granada CF – Villarreal CF (C+ Now, nSport+ ; Cezary Olbrycht – Leszek Orłowski)
(19:30) RCD Mallorca – CD Leganes (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(20:10) Odra Opole – Chrobry Głogów (Polsat Sport)
(20:30) Górnik Zabrze – Korona Kielce (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Robert Skrzyński – Radosław Majdan)
(21:15) Tottenham Hotspur – Manchester United (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki)
(22:00) Sevilla FC – FC Barcelona (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak)

Sobota, 20 czerwca:

(12:40) Miedź Legnica – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Polsat Sport)
(13:30) Watford FC – Leicester City (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)
(13:30) Fulham FC – Brentford FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(14:00) RCD Espanyol – Levante UD (nSport+ ; Piotr Laboga – Tomasz Lipiński)
(15:00) Wisła Płock – Arka Gdynia (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Żelisław Żyżyński – Grzegorz Mielcarski)
(15:10) Puszcza Niepołomice – Olimpia Grudziądz (Polsat Sport)
(15:30) RB Lipsk – Borussia Dortmund (C+ ; Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała)
(15:30) TSG 1899 Hoffenheim  -1.FC Union Berlin (C+ Now ; Edward Durda – Maciej Murawski)
(15:30) Bayern Monachium – SC Freiburg (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(15:30) Hertha BSC – Bayer Leverkusen (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(15:30) 1.FSV Mainz – Werder Brema (Eleven Sports 3 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)
(15:30) SC Paderborn – Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Mateusz Majak)
(16:00) Brighton & Hove Albion – Arsenal FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(17:00) Athletic Club – Real Betis (nSport+ ; Adam Marchliński – Leszek Orłowski)
(17:00) Stal Stalowa Wola – Legionovia Legionowo (TVCOM)
(17:30) Piast Gliwice – Lech Poznań (TVP 1, C+ Sport, C+ Sport 3 ; Jacek Laskowski / Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki)
(17:40) Radomiak Radom – Chojniczanka Chojnice (Polsat Sport)
(17:40) GKS 1962 Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec (Ipla)
(18:30) West Ham United – Wolverhampton Wanderers (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(19:30) Torino FC – Parma FC (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(19:30) Getafe CF – SD Eibar (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Kuba Ostrowski)
(20:00) Raków Częstochowa – Wisła Kraków (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Cezary Olbrycht – Marcin Baszczyński)
(20:00) Banik Ostrawa – Slavia Praga (Polsat Sport Extra)
(20:30) Molde FK – Rosenborg BK (Eurosport 1)
(20:45) Bournemouth AFC – Crystal Palace (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Michał Gutka)
(21:45) Hellas Verona – Cagliari Calcio (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(22:00) Atletico Madryt – Real Valladolid (Eleven Sports 1 ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)

Niedziela, 21 czerwca:

(12:30) Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Dębiński – Kamil Kosowski)
(12:40) GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport)
(13:00) Cardiff City – Leeds United (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(13:05) Resovia – Stal Rzeszów (TVP 3)
(14:00) Celta Vigo – Deportivo Alaves (Eleven Sports 1 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(15:00) Cracovia – Jagiellonia Białystok (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki)
(15:00) Newcastle United – Sheffield United (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(15:00) GKS Bełchatów – Stal Mielec (Ipla)
(15:10) Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki (Polsat Sport)
(15:30) 1.FC Heidenheim – Hamburger SV (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Urban)
(15:30) 1.FC Nurnberg – VfB Stuttgart (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(15:30) Karlsruher SC – Arminia Bielefeld (Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)
(16:00) Błękitni Stargard – Pogoń Siedlce (TVCOM)
(17:00) Red Bull Salzburg – Wolfsberger AC (C+ Sport, C+ Now)
(17:00) Elana Toruń – Górnik Polkowice (TVCOM)
(17:15) Aston Villa – Chelsea FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Michał Gutka)
(17:30) Legia Warszawa – Śląsk Wrocław (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski)
(17:40) Warta Poznań – Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport)
(18:00) Bytovia Bytów – Olimpia Elbląg (TVCOM)
(19:00) Viktoria Pilzno – FK Jablonec (Polsat Sport News)
(19:10) Widzew Łódź – Lech II Poznań (Widzew TV)
(19:30) Valencia CF – CA Osasuna (C+ Sport ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(19:30) Atalanta Bergamo – US Sassuolo (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(20:00) Everton FC – Liverpool FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(20:30) SK Brann – Viking FK (Eurosport 1)
(21:45) Inter Mediolan – UC Sampdoria (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(22:00) Real Sociedad – Real Madryt (C+ Sport ; Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała)

Poniedziałek, 22 czerwca:

(19:30) CD Leganes – Granada CF (nSport+)
(19:30) US Lecce – AC Milan (Eleven Sports 1)
(19:30) AC Fiorentina – Brescia Calcio (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4)
(21:00) Manchester City – Burnley FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Michał Gutka)
(21:45) Bologna FC – Juventus FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)
(22:00) Villarreal CF – Sevilla FC (C+ Sport)

Wtorek, 23 czerwca:

(18:00) Arka Gdynia – KGHM Zagłębie Lubin (C+, C+ Sport 3)
(18:00) Korona Kielce – Raków Częstochowa (C+ Sport, C+ Sport 4)
(19:00) Leicester City – Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2)
(19:30) Levante UD – Atletico Madryt (C+ Now, nSport+)
(19:30) Hellas Verona – SSC Napoli (Eleven Sports 1)
(19:30) Real Valladolid – Getafe CF (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)
(19:30) SPAL 2013 – Cagliari Calcio (Eleven Sports 3)
(20:00) Sparta Praga – Banik Ostrawa (Polsat Sport Extra)
(20:30) Wisła Kraków – Wisła Płock (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD)
(20:30) ŁKS Łódź – Górnik Zabrze (C+ Sport, C+ Sport 4)
(21:15) Tottenham Hotspur – West Ham United (C+ Sport 2)
(21:45) Genoa CFC – Parma Calcio (Eleven Sports 2)
(21:45) Torino FC – Udinese Calcio (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4)
(22:00) FC Barcelona – Athletic Club (Eleven Sports 1)

Środa, 24 czerwca:

(18:00) Lechia Gdańsk – Piast Gliwice (C+ Sport, C+ Sport 3)
(18:00) IK Start – Molde FK (Eurosport 1)
(19:00) Manchester United – Sheffield United (C+ Sport 2)
(19:30) Real Sociedad – Celta Vigo (C+ Now, nSport+)
(19:30) Inter Mediolan – US Sassuolo (Eleven Sports 1)
(19:30) Deportivo Alaves – CA Osasuna (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)
(20:00) Slavia Praga – Viktoria Pilzno (Polsat Sport Extra)
(20:30) Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD)
(20:30) Lech Poznań – Pogoń Szczecin (TVP 2, C+ Sport, C+ Sport 4)
(20:30) Odds BK – Valerenga Football (Eurosport 1)
(21:15) Liverpool FC – Crystal Palace (C+ Sport 2)
(21:45) Atalanta Bergamo – SS Lazio (Eleven Sports 1)
(21:45) AS Roma – UC Sampdoria (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)
(22:00) Real Madryt – RCD Mallorca (C+ Now, nSport+)

Czwartek, 25 czerwca:

(18:00) Sarpsborg 08 FF – Stromsgodset IF (Eurosport 1)
(19:00) Śląsk Wrocław – Cracovia (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD)
(19:00) Southampton FC – Arsenal FC (C+ Sport 2)
(19:30) SD Eibar – Valencia CF (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)
(20:30) Rosenborg BK – FK Bodo/Glimt (Eurosport 1)
(21:15) Chelsea FC – Manchester City (C+ Sport 2)
(22:00) Real Betis – RCD Espanyol (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się