var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV. Ostatnia kolejka Bundesligi, walka o mistrzostwo w La Lidze, emocje w Pucharze Anglii. Legia zapewni sobie tytuł?

Autor: zebrał Łukasz Kościelniak
2020-06-26 14:20:16

Kolejny tydzień znów przyniesie wiele piłkarskich emocji. W europejskich ligach rozgrywki nabierają tempa – końcowe rozstrzygnięcia zapadną jednak już w Bundeslidze. Ciekawie będzie też w naszej ekstraklasie, bowiem przy sprzyjających okolicznościach, może się już rozstrzygnąć walka o mistrzowski tytuł. W środku tygodnia czekają nas pojedynki w lidze angielskiej, hiszpańskiej i włoskiej.

Piątek, 26 czerwca:

(15:00) Chrobry Głogów – Sandecja Nowy Sącz (Ipla)
(16:00) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Puszcza Niepołomice (Ipla)
(17:40) GKS 1962 Jastrzębie – Chojniczanka Chojnice (Polsat Sport)
(18:00) Raków Częstochowa – Arka Gdynia (C+ Sport, C+ Sport 3, nSport+ ; Rafał Dębiński – Remigiusz Jezierski)
(20:10) Zagłębie Sosnowiec – Odra Opole (Polsat Sport)
(20:30) KGHM Zagłębie Lubin – Korona Kielce (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Maciej Murawski)
(21:45) Juventus FC – US Lecce (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(22:00) Sevilla FC – Real Valladolid (Eleven Sports 3 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

Sobota, 27 czerwca:

(12:00) Legionovia Legionowo – Resovia (NoToSport)
(12:00) Lech II Poznań – GKS Katowice (Lech TV)
(12:40) Miedź Legnica – Warta Poznań (Polsat Sport)
(13:30) Aston Villa – Wolverhampton Wanderers (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)
(13:30) Preston North End – Cardiff City (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(14:00) Athletic Club – RCD Mallorca (nSport+ ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(15:10) Olimpia Grudziądz – GKS Tychy (Polsat Sport)
(15:30) Wisła Płock – ŁKS Łódź (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda)
(15:30) Borussia Monchengladbach – Hertha BSC (C+ ; Edward Durda – Tomasz Ćwiąkała)
(15:30) Bayer Leverkusen – 1.FSV Mainz (C+ Now ; Bartosz Gleń – Grzegorz Kaczmarczyk)
(15:30) Borussia Monchengladbach – Hertha BSC / Bayer Leverkusen – 1.FSV Mainz (C+ Sport 2 ; Żelisław Żyżyński)
(15:30) VfL Wolfsburg – Bayern Monachium (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(15:30) Borussia Dortmund – TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 3 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)
(15:30) Werder Brema – 1.FC Koln (Eleven Sports 4 ; Julian Kowalski – Dominik Guziak)
(16:00) Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard (TVCOM)
(17:00) Celta Vigo – FC Barcelona (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(17:00) Pogoń Siedlce – Elana Toruń (TVCOM)
(17:00) Stal Rzeszów – Znicz Pruszków (TVCOM)
(17:00) Stal Stalowa Wola – Garbarnia Kraków (TVCOM)
(17:25) Brescia Calcio – Genoa CFC (Eleven Sports 3 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(17:30) Legia Warszawa – Piast Gliwice (TVP 1, C+ Sport, C+ Sport 3 ; Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński / Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn)
(17:40) Stal Mielec – Radomiak Radom (Polsat Sport) 
(17:40) Górnik Łęczna – Bytovia Bytów (TVP 3 Lublin)
(18:30) Norwich City – Manchester United (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(19:30) Athletic Club – RCD Mallorca (C+ Sport 2)
(19:30) Cagliari Calcio – Torino FC (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(19:30) CA Osasuna – CD Leganes (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Kuba Ostrowski)
(20:00) Górnik Zabrze – Wisła Kraków (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Marcin Rosłoń – Radosław Majdan)
(20:00) Slovan Liberec – Banik Ostrawa (Polsat Sport Extra)
(20:30) Valerenga Fotball – Viking FK (Eurosport 1)
(21:45) SS Lazio – AC Fiorentina (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(22:00) Atletico Madryt – Deportivo Alaves (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Sebastian Chabiniak – Michał Świerżyński)

Niedziela, 28 czerwca:

(12:40) Wigry Suwałki – GKS Bełchatów (Polsat Sport)
(13:05) Górnik Polkowice – Widzew Łódź (TVP 3 ; Szymon Borczuch)
(14:00) Sheffield United – Arsenal FC (Eleven Sports 1 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(14:00) UD Levante – Real Betis (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(15:00) Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Robert Skrzyński – Kamil Kosowski)
(15:10) Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn (Polsat Sport)
(15:30) Arminia Bielefeld – 1.FC Heidenheim (Eleven Sports 3 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Urban)
(15:30) Hamburger SV – SV Sandhausen (Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Michał Świrkula)
(16:30) Viktoria Pilzno – Sparta Praga (Polsat Sport Extra)
(17:00) Villarreal CF – Valencia CF (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(17:00) Red Bull Salzburg – TSV Hartberg (C+ Now ; Piotr Glamowski – Adam Zakrzewski)
(17:00) Leicester City – Chelsea FC (Eleven Sports 2 ; Sebastian Chabiniak – Filip Kapica)
(17:15) AC Milan – AS Roma (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(17:30) Śląsk Wrocław – Lech Poznań (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski)
(17:30) Watford FC – Southampton FC (C+ Sport)
(19:30) Granada CF – SD Eibar (C+ Sport ; Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński)
(19:30) SSC Napoli – SPAL 2013 (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(19:30) Newcastle United – Manchester City (Eleven Sports 2 ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(19:30) Udinese Calcio – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)
(19:30) UC Sampdoria – Bologna FC (Eleven Sports 4 ; Michał Wszołek – Mikołaj Kruk)
(20:30) SK Brann – Rosenborg BK (Eurosport 1)
(21:45) Parma FC – Inter Mediolan (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(22:00) RCD Espanyol – Real Madryt (C+ Sport ; Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała)

Poniedziałek, 29 czerwca:

(18:00) Cracovia – Pogoń Szczecin (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Adam Marchliński – Wojciech Jagoda)
(21:00) Crystal Palace – Burnley FC (C+ Sport)
(22:00) Getafe CF – Real Sociedad (C+ Sport 2)

Wtorek, 30 czerwca:

(15:00) Odra Opole – Chojniczanka Chojnice (Ipla)
(16:00) Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec (Ipla)
(17:40) Warta Poznań – Chrobry Głogów (Polsat Sport)
(19:30) RCD Mallorca – Celta Vigo (C+ Sport)
(19:30) CD Leganes – Sevilla FC (Eleven Sports 1)
(19:30) Torino FC – SS Lazio (Eleven Sports 2)
(20:40) GKS 1962 Jastrzębie – Stal Mielec (Polsat Sport Extra)
(21:15) Brighton & Hove Albion – Manchester United (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD)
(21:45) Genoa CFC – Juventus FC (Eleven Sports 2)
(22:00) FC Barcelona – Atletico Madryt (Eleven Sports 1)

Środa, 1 lipca:

(17:40) Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica (Polsat Sport)
(19:00) Arsenal FC – Norwich City (C+ Sport)
(19:30) Valencia CF – Athletic Club (C+ Sport, nSport+)
(19:30) Inter Mediolan – Brescia Calcio (Eleven Sports 1)
(19:30) Bologna FC – Cagliari Calcio (Eleven Sports 2)
(19:30) Deportivo Alaves – Granada CF (Eleven Sports 3)
(20:00) Widzew Łódź – Elana Toruń (TVP Sport)
(20:30) Red Bull Salzburg – Sturm Graz (C+ Now)
(20:40) GKS Tychy – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Polsat Sport Extra)
(21:15) West Ham United – Chelsea FC (C+ Sport 2)
(21:45) SPAL 2013 – AC Milan (Eleven Sports 1)
(21:45) US Lecce – UC Sampdoria (Eleven Sports 2)
(22:00) Real Betis – Villarreal CF (C+ Sport 2)
(22:00) Real Valladolid – UD Levante (Eleven Sports 3)

Czwartek, 2 lipca:

(15:00) Radomiak Radom – Wigry Suwałki (Ipla)
(18:10) GKS Bełchatów – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport)
(19:00) Sheffield United – Tottenham Hotspur (C+ Sport 2)
(19:30) SD Eibar – CA Osasuna (C+ Sport 2)
(19:30) Atalanta Bergamo – SSC Napoli (Eleven Sports 1)
(19:30) Real Sociedad – RCD Espanyol (Eleven Sports 3)
(20:30) Bundesliga – mecz barażowy (Eleven Sports 2)
(20:40) Stomil Olsztyn – Olimpia Grudziądz (Polsat Sport)
(21:15) Manchester City – Liverpool FC (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD)
(21:45) AS Roma – Udinese Calcio (Eleven Sports 1)
(22:00) Real Madryt – Getafe CF (C+ Sport 2)

 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się