var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Tomasz Folta / PressFocus

Kolejny popis Zwolińskiego, Duńczyk i Hiszpan z golami. Klasyfikacja strzelców, asyst i kanadyjska po 33. kolejce Ekstraklasy

Autor: Marcin Łopienski
2020-06-30 13:30:17

W 33. kolejce Ekstraklasy na brak bramek nie mogliśmy narzekać, w każdym meczu oglądaliśmy przynajmniej jedno trafienie. Zdecydowanie najciekawiej było w Bełchatowie i we Wrocławiu, ale najważniejszą wiadomością minionego weekendu są trafienia Christiana Gytkjaera i Jorge Feliksa – na ten moment najlepszych strzelców w lidze.

GOLE

21 goli:

Christian Gytkjaer (Lech Poznań). 

15 goli:

Jorge Felix (Piast Gliwice), 

14 goli:

Igor Angulo (Górnik Zabrze), Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Jarosław Niezgoda (Legia Warszawa), Flavio Paixao (Lechia Gdańsk).

11 goli:

Jesus Imaz (Jagiellonia Białystok), Jesus Jimenez (Górnik Zabrze), Rafa Lopes (Cracovia),.

10 goli:

Jose Kante (Legia Warszawa), Piotr Parzyszek (Piast Gliwice), 

9 goli:

Felicio Brown Forbes (Raków Częstochowa), Dani Ramirez (ŁKS Łódź/Lech Poznań).

8 goli:

Bartosz Białek (Zagłębie Lubin), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Erik Exposito (Śląsk Wrocław), Sergiu Hanca (Cracovia), Pelle van Amersfoort (Cracovia), Marko Vejinović (Arka Gdynia), Sasa Zivec (Zagłębie Lubin).

7 goli:

Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków), Adam Buksa (Pogoń Szczecin), Dominik Furman (Wisła Płock), Walerian Gwilia (Legia Warszawa), Patryk Klimala (Jagiellonia Białystok), Robert Pich (Śląsk Wrocław), Przemysław Płacheta (Śląsk Wrocław), Petr Schwarz (Raków Częstochowa), Łukasz Zwoliński (Lechia Gdańsk)

6 goli:

Maciej Jankowski (Arka Gdynia), Darko Jevtić (Lech Poznań), Kamil Jóźwiak (Lech Poznań), Tomas Petrasek (Raków Częstochowa), Artur Sobiech (Lechia Gdańsk), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin),  Paweł Wszołek (Legia Warszawa).

5 goli:

Bartosz Bida (Jagiellonia Białystok), Michał Chrapek (Śląsk Wrocław), Adnan Kovacević (Korona Kielce), Luquinhas (Legia Warszawa), Jakub Moder (Lech Poznań), Sebastian Musiolik (Raków Częstochowa), Michał Nalepa (Arka Gdynia), Srdan Spiridonović (Pogoń Szczecin).

4 gole:

Gerard Badia (Piast Gliwice), Aleksander Buksa (Wisła Kraków), Mateusz Cholewiak (Śląsk Wrocław/Legia Warszawa), Petteri Forsell (Korona Kielce), Erik Jirka (Górnik Zabrze), Rafał Kujawa (ŁKS Łódź), Giorgi Merebaszwili (Wisła Płock), Damian Michalski (Wisła Płock), Arvydas Novikovas (Legia Warszawa), Erik Pacinda (Korona Kielce), Tomas Pekhart (Legia Warszawa),  Ricardinho (Wisła Płock), Vukan Savicevic (Wisła Kraków), Łukasz Sekulski (ŁKS Łódź), Davit Schirtladze (Arka Gdynia), Dino Stiglec (Śląsk Wrocław).

3 gole:

Joao Amaral (Lech Poznań), Domagoj Antolić (Legia Warszawa), Łukasz Broź (Śląsk Wrocław), Paweł Cibicki (Pogoń Szczecin), Maciej Gajos (Lechia Gdańsk), Giorgos Giakoumakis (Górnik Zabrze), Kamil Kościelny (Raków Częstochowa), Zvonimir Kożulj (Pogoń Szczecin), Krzysztof Mączyński (Śląsk Wrocław), Michal Papadopulos (Korona Kielce), Sławomir Peszko (Lechia Gdańsk), Tymoteusz Puchacz (Lech Poznań), Jakov Puljić (Jagiellonia Białystok), Cornel Rapa (Cracovia), Maciej Rosołek (Legia Warszawa), Ivan Runje (Jagiellonia Białystok), Mateusz Szwoch (Wisła Płock), Patryk Szysz (Zagłębie Lubin), Piotr Tomasik (Wisła Płock), Paweł Tomczyk (Lech Poznań), Alan Uryga (Wisła Płock).

2 gole:

Sasa Balić (Zagłębie Lubin), Daniel Bartl (Raków Częstochowa), Jewgienij Baszkirow (Zagłębie Lubin),Juan Camara (Jagiellonia Białystok), Marcin Cebula (Korona Kielce), Chuca (Wisła Kraków), Adam Danch (Arka Gdynia), Dejan Drazić (Zagłębie Lubin), Torgil Gjertsen (Wisła Płock), Guima (ŁKS Łódź), Lukas Haraslin (Lechia Gdańsk), Jarosław Jach (Raków Częstochowa), Jakub Kamiński (Lech Poznań), Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin), Jakub Łabojko (Śląsk Wrocław), Piotr Malinowski (Raków Częstochowa), Filip Marchwiński (Lech Poznań), Szymon Matuszek (Górnik Zabrze), Hubert Matynia (Pogoń Szczecin), Jarosław Mihalik (Lechia Gdańsk), Sebastian Milewski (Piast Gliwice), Mateusz Młyński (Arka Gdynia), Carlos Moros (ŁKS Łódź), Michał Nalepa (Lechia Gdańsk), David Niepsuj (Wisła Kraków),  Kamil Pestka (Cracovia), Martin Pospisil (Jagiellonia Białystok), Taras Romanczuk (Jagiellonia BIałystok), Jakub Rzeźniczak (Wisła Płock), Igor Sapała (Raków Częstochowa), Cillian Sheridan (Wisła Płock), Bartosz Slisz (Zagłębie Lubin), Alon Turgeman (Wisła Kraków), Stavros Vasilantonopoulos (Górnik Zabrze), Marco Vesović Legia Warszawa), Kamil Wojtkowski (Wisła Kraków), Łukasz Wolsztyński (Górnik Zabrze).

1 gol:

Błażej Augustyn (Lechia Gdańsk), Vulnet Basha (Wisła Kraków), Paweł Bochniewicz (Górnik Zabrze), Bodvar Bodvarsson (Jagiellonia Białystok), Ariel Borysiuk (Jagiellonia Białystok), Łukasz Burliga (Wisła Krakow), Conrado (Lechia Gdańsk), Alan Czerwiński (Zagłębie Lubin), Jakub Czerwiński (Piast Gliwice), Vinicius Da Silva (Arka Gdynia), Adam Deja (Arka Gdynia), Antonio Dominguez (ŁKS), Kamil Drygas (Pogoń Szczecin), Ołeksij Dytiatjew (Cracovia), Diego Ferraresso (Cracovia), Adam Frączczak (Pogoń Szczecin), Janusz Gol (Cracovia), Wojciech Golla (Śląsk Wrocław), Jan Grzesik (ŁKS Łódź), Tom Hateley (Piast Gliwice),  Hebert (Wisła Kraków), Michał Helik (Cracovia), Santeri Hostikka (Pogoń Szczecin), David Jablonsky (Cracovia), Rafał Janicki (Wisła Kraków), Jacek Kiełb (Korona Kielce), Lukas Klemenz (Wisła Kraków), Dawid Kocyła (Wisła Płock), Bartosz Kopacz (Zagłębie Lubin), Piotr Krawczyk (Górnik Zabrze), Sandro Kulenović (Legia Warszawa), Grzegorz Kuświk (Wisła Płock), Bartosz Kwiecień (Jagiellonia Białystok), Mikołaj Kwietniewski (Wisła Płock), Marcin Listkowski (Pogoń Szczecin), Michał Mak (Wisła Kraków), Maciej Makuszewski (Jagiellonia Białystok), Filip Marković (Ślask Wrocław), Nemanja Mihajlovic (Arka Gdynia), Ognjen Mudrinski (Jagiellonia Białystok), Karlo Muhar (Lech Poznań), Przemysław Mystkowski (Jagiellonia Białystok), Dominik Nagy (Legia Warszawa), Ricardo Nunes (Pogoń Szczecin), Dawid Pakulski (Zagłębie Lubin), Łukasz Piątek (ŁKS), Kamil Piątkowski (Raków Częstochowa), Łukasz Poręba (Zagłębie Lubin), Tomas Prikryl (Jagiellonia Białystok), Matej Pućko (Korona Kielce), Israel Puerto (Śląsk Wrocław), Piotr Pyrdoł (ŁKS Łódź), Milan Radin (Korona Kielce), Filip Raicević (Śląsk Wrocław), Michał Rakoczy (Cracovia), Adam Ratajczyk (ŁKS), Thomas Rogne (Lech Poznań), Maksymilian Rozwandowicz (ŁKS Łódź), Rubio (Cracovia), Maciej Sadlok (Wisła Kraków), Kenny Saief (Lechia Gdańsk), Vamara Sanogo (Legia Warszawa), Lubomir Satka (Lech Poznań), Fabian Serrarens (Arka Gdynia), Michał Skóraś (Raków Częstochowa), Jan Sobociński (ŁKS Łódź), David Stec (Pogoń Szczecin), Miłosz Szczepański (Raków Częstochowa), Grzegorz Szymusik (Korona Kielce), Pedro Tiba (Lech Poznań), David Tijanic (Raków Częstochowa), Bogdan Tiru (Jagiellonia Białystok), Jakub Tosik (Zagłębie Lubin), Konstantinos Triantafyllopoulos (Pogoń Szczecin), Lubomir Tupta (Wisła Kraków), Patryk Tuszyński (Piast Gliwice), Zarko Udovicic (Lechia Gdańsk), Tomas Vestenicky (Cracovia), Mateusz Wdowiak (Cracovia), Mateusz Wieteska (Legia Warszawa), Przemysław Wiśniewski (Górnik Zabrze), Rafał Wolski (Lechia Gdańsk), Kamil Zapolnik (Górnik Zabrze), Jakub Żubrowski (Korona Kielce).

STRZELCÓW GOLI W MECZACH EKSTRAKLASY, MOŻESZ OBSTAWIAĆ W BETCLIC. ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM 2X45INFO!

ASYSTY (+ wywalczone karne)

9 asyst:

Petr Schwarz (Raków Częstochowa), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin),

8 asyst:

Luquinhas (Legia Warszawa), Dani Ramirez (ŁKS Łódź/Lech Poznań), 

7 asyst:

Alan Czerwiński (Zagłębie Lubin), Sergiu Hanca (Cracovia), Erik Janza (Górnik Zabrze), Robert Pich (Śląsk Wrocław), Paweł Wszołek (Legia Warszawa).

6 asyst:

Conrado (Lechia Gdańsk), Michał Karbownik (Legia Warszawa), Jarosław Kubicki (Lechia Gdańsk), Michał Mak (Wisła Kraków), Filip Mladenović (Lechia Gdańsk), Pedro Tiba (Lech Poznań), Mateusz Wdowiak (Cracovia), Łukasz Wolsztyński (Górnik Zabrze), Sasa Zivec (Zagłębie Lubin).

5 asyst:

Igor Angulo (Górnik Zabrze), Domagoj Antolić (Legia Warszawa), Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków), Damjan Bohar (Zagłębie Lubin), Michał Chrapek (Śląsk Wrocław),  Dominik Furman (Wisła Płock), Walerian Gwilia (Legia Warszawa), Erik Janža (Górnik Zabrze), Darko Jevtić (Lech Poznań), Jesus Jimenez (Górnik Zabrze), Giorgi Merebaszwili (Wisła Płock), Mateusz Młyński (Arka Gdynia),  Tomas Prikryl (Jagiellonia Białystok), Tymoteusz Puchacz (Lech Poznań), Bartosz Rymaniak (Piast Gliwice), Dino Stiglec (Śląsk Wrocław), Miłosz Szczepański (Raków Częstochowa).

4 asysty:

Joao Amaral (Lech Poznań), Guilherme (Jagiellonia Białystok), Lukas Haraslin (Lechia Gdańsk), Tom Hateley (Piast Gliwice), Jesus Imaz (Jagiellonia Białystok), Wołodymyr Kostewycz (Lech Poznań), Przemysław Płacheta (Śląsk Wrocław),Matej Pućko (Korona Kielce), Maciej Sadlok (Wisła Kraków), Vukan Savicevic (Wisła Kraków), Michal Siplak (Cracovia), Patryk Tuszyński (Piast Gliwice), 

3 asysty:

Gerard Badia (Piast Gliwice), Daniel Bartl (Raków Częstochowa), Bartosz Białek (Zagłębie Lubin), Adam Buksa (Pogoń Szczecin), Erik Exposito (Śląsk Wrocław), Patryk Klimala (Jagiellonia Białystok), Martin Kostal (Jagiellonia Białystok), Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin), Rafa Lopes (Cracovia), Krzysztof Mączyński (Śląsk Wrocław), Sebastian Milewski (Piast Gliwice), Przemysław Mystkowski (Jagiellonia Białystok), Michał Nalepa (Arka Gdynia), Jarosław Niezgoda (Legia Warszawa), Arvydas Novikovas (Legia Warszawa), Martin Pospisil (Jagiellonia Białystok), Cornel Rapa (Cracovia), Boris Sekulić (Górnik Zabrze), Dawit Schirtladze (Arka Gdynia), Michał Skóraś (Raków Częstochowa), Srdan Spiridonović (Pogoń Szczecin), David Tijanic (Raków Częstochowa), Fran Tudor (Raków Częstochowa), Maciej Wolski (ŁKS Łódź), Pelle van Amersfoort (Cracovia), Marko Vesović (Legia Warszawa).

2 asysty:

Rusłan Babenko (Raków Częstochowa), Jakub Bartkowski (Pogoń Szczecin), Bartosz Bida (Jagiellonia Białystok), Rafał Boguski (Wisła Kraków), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Łukasz Burliga (Wisła Krakow), Mateusz Cholewiak (Śląsk Wrocław), Jorge Felix (Piast Gliwice), Karol Fila (Lechia Gdańsk), Janusz Gol (Cracovia), Lubomir Guldan (Zagłębie Lubin), Christian Gytkjaer (Lech Poznań), Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice), Kamil Jóźwiak (Lech Poznań), Jakub Kamiński (Lech Poznań), Jose Kante (Legia Warszawa), Mikkel Kirkeskov (Piast Gliwice), Martin Konczkowski (Piast Gliwice), Marcin Listkowski (Pogoń Szczecin), Adam Marciniak (Arka Gdynia), Michał Marcjanik (Wisła Płock), Jakub Moder (Lech Poznań), Sebastian Musiolik (Raków Częstochowa), Lubambo Musonda (Śłąsk Wrocław), David Niepsuj (Wisła Kraków), Sławomir Peszko (Lechia Gdańsk), Kamil Piątkowski (Raków Częstochowa),Filip Piszczek (Cracovia), Piotr Pyrdoł (ŁKS Łódź), Fabian Serrarens (Arka Gdynia), Artur Sobiech (Lechia Gdańsk), David Stec (Pogoń Szczecin), Mateusz Szwoch (Wisła Płock), Alan Uryga (Wisła Płock), Rafał Wolski (Lechia Gdańsk), Jakub Wójcicki (Jagiellonia Białystok), Oskar Zawada (Wisła Płock).

1 asysta:

Hubert Adamczyk (Wisła Płock), Tiago Alves (Piast Gliwice), Jakub Apolinarski (Raków Częstochowa), Filip Bainović (Górnik Zabrze), Sasa Balić (Zagłębie Lubin), Jewgienij Baszkirow (Zagłębie Lubin), Bojan Cecarić (Korona Kielce), Paweł Cibicki (Pogoń Szczecin), Adam Deja (Arka Gdynia), Łukasz Broź (Śląsk Wrocław), Patryk Bryła (ŁKS), Marcin Budziński (Arka Gdynia), Azer Busuladzic (Arka Gdynia), Marcin Cebula (Korona Kielce), Chuca (Wisła Kraków) Jean Carlos da Silva (Wisła Kraków), Milan Dimun (Cracovia), Dejan Drazić (Zagłębie Lubin), Uros Duranović (Korona Kielce), Ołeksij Dytiatjew (Cracovia), Petteri Forsell (Korona Kielce), Adam Frączczak (Pogoń Szczecin), Maciej Gajos (Lechia Gdańsk), Michael Gardawski (Korona Kielce), Damian Gąska (Śląsk Wrocław), Giorgos Giakoumakis (Górnik Zabrze), Ognjen Gnjatic (Korona Kielce), Wojciech Golla (Śląsk Wrocław), Ze Gomes (Lechia Gdańsk), Jan Grzesik (ŁKS Łódź), Robert Gumny (Lech Poznań), Santeri Hostikka (Pogoń Szczecin), David Jablonsky (Cracovia), Jarosław Jach (Raków Częstochowa), Maciej Jankowski (Arka Gdynia), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Jacek Kiełb (Korona Kielce), Bartosz Kopacz (Zagłębie Lubin), David Kopacz (Górnik Zabrze),  Michał Kopczyński (Arka Gdynia), Uros Korun (Piast Gliwice), Zvonimir Kożulj (Pogoń Szczecin), Mikołaj Kwietniewski (Wisła Płock), Juliusz Letniowski (Lech Poznań), Florian Loshaj (Cracovia), Jakub Łabojko (Śląsk Wrocław), Maciej Makuszewski (Jagiellonia Białystok), Piotr Malinowski (Raków Częstochowa), Alasana Manneh (Górnik Zabrze), Filip Marković (Ślask Wrocław), Hubert Matynia (Pogoń Szczecin), Carlos Moros (ŁKS Łódź), Dominik Nagy (Legia Warszawa), Ricardo Nunes (Pogoń Szczecin), Damian Oko (Zagłębie Lubin), Erik Pacinda (Korona Kielce), Flavio Paixao (Lechia Gdańsk), Piotr Parzyszek (Piast Gliwice),Damian Pawłowski (Wisła Kraków), Tomas Pekhart (Legia Warszawa),  Tomas Petrasek (Raków Częstochowa), Marcin Pietrowski (Piast Gliwice), Pirulo (ŁKS), Marko Poletanović (Jagiellonia Białystok), Israel Puerto (Śląsk Wrocław), Jakov Puljić (Jagiellonia Białystok), Milan Radin (Korona Kielce), Filip Raicević (Śląsk Wrocław), Michał Rakoczy (Cracovia), Damian Rasak (Wisła Płock), Ricardinho (Wisła Płock), Jakub Rzeźniczak (Wisła Płock), Igor Sapała (Raków Częstochowa), Kenny Saief (Lechia Gdańsk), Lubomir Satka (Lech Poznań), Łukasz Sekulski (ŁKS Łódź), Cillian Sheridan (Wisła Płock), Bartosz Slisz (Zagłębie Lubin), Jan Sobociński (ŁKS Łódź), Cezary Stefańczyk (Wisła Płock), Paweł Stolarski (Legia Warszawa), Daniel Ściślak (Górnik Zabrze), Piotr Tomasik (Wisła Płock), Jakub Wawszczyk (Arka Gdynia), Jakub Wróbel (ŁKS), Timur Żamaletdinow (Lech Poznań), Michał Żyro (Korona Kielce).

KLASYFIKACJA KANADYJSKA

23 – Christian Gytkjaer (21 goli + 2 asysty).

19 – Igor Angulo (14+5), Damjan Bohar (14+5),

17 – Jorge Felix (15+2), Jarosław Niezgoda (14+3), Dani Ramirez (9+8).

16 – Jesus Jimenez (11+5), Petr Schwarz (7+9),

15 – Sergiu Hanca (8+7), Jesus Imaz (11+4), Flavio Paixao (14+1), Filip Starzyński (6+9),

14 – Rafa Lopes (11+3), Robert Pich (7+7), Sasa Zivec (8+6).

13 – Paweł Wszołek (6+7), 

12 – Jakub Błaszczykowski (7+5), Dominik Furman (7+5), Walerian Gwilia (7+5), Jose Kante (10+2), Luquinhas (5+8).

11 – Bartosz Białek (8+3), Erik Exposito (8+3),  Darko Jevtić (6+5), Przemysław Płacheta (7+4), Pelle van Amersfoort (8+3).

10 – Paweł Brożek (8+2), Adam Buksa (7+3), Michał Chrapek (5+5), Patryk Klimala (7+3), Piotr Parzyszek (10+0), 

9 – Felicio Brown Forbes (9+0), Giorgi Merebaszwili (4+5), Dino Stiglec (4+5).

8 – Alan Czerwiński (1+7), Kamil Jóźwiak (6+2), Michał Nalepa (5+3), Tymoteusz Puchacz (3+5), Vukan Savicevic (4+4), Artur Sobiech (6+2), Srdan Spiridonović (5+3), Marko Vejinović (8+0), Łukasz Wolsztyński (2+6).

7 – Joao Amaral (3+4), Bartosz Bida (5+2), Domagoj Antolić (3+4), Gerard Badia (4+3), Conrado (1+6), Maciej Jankowski (6+1), Erik Janza (0+7), Michał Mak (1+6), Mateusz Młyński (2+5), Jakub Moder (5+2), Sebastian Musiolik (5+2), Arvydas Novikovas (4+3), Tomas Petrasek (6+1), Dawit Schirtladze (4+3), Pedro Tiba (1+6), Mateusz Wdowiak (1+6), Łukasz Zwoliński (7+0).

6 – Lukas Haraslin (2+4),  Michał Karbownik (0+6), Jarosław Kubicki (0+6), Krzysztof Mączyński (3+3), Filip Mladenović (0+6), Tomas Prikryl (1+5), Cornel Rapa (3+3), Ricardinho (5+1), Miłosz Szczepański (1+5), 

5 – Daniel Bartl (2+3), Mateusz Cholewiak (4+1), Petteri Forsell (4+1), Tom Hateley (1+4), Erik Janža (0+5), Adnan Kovacević (5+0), Sebastian Kowalczyk (2+3), Sebastian Milewski (2+3), Erik Pacinda (4+1), Tomas Pekhart (4+1), Sławomir Peszko (3+2), Martin Pospisil (2+3), Matej Pućko (1+4), Bartosz Rymaniak (0+5), Maciej Sadlok (1+4), Łukasz Sekulski (4+1), Mateusz Szwoch (3+2), Patryk Tuszyński (1+4), Alan Uryga (3+2), Marco Vesović (2+3), 

4 – Łukasz Broź (3+1), Aleksander Buksa (4+0), Paweł Cibicki (3+1), Maciej Gajos (3+1), Giorgos Giakoumakis (3+1), Guilherme (0+4), Erik Jirka (4+0), Jakub Kamiński (2+2), Wołodymyr Kostewycz (0+4), Zvonimir Kozulj (3+1), Rafał Kujawa (4+0), Damian Michalski (4+0), Przemysław Mystkowski (1+3), David Niepsuj (2+2), Jakov Puljić (3+1), Michal Siplak (0+4), Michał Skóraś (1+3), David Tijanic (1+3), Piotr Tomasik (3+1),

3 – Sasa Balić (2+1), Jewgienij Baszkirow (2+1), Łukasz Burliga (1+2), Marcin Cebula (2+1), Chuca (2+1), Dejan Drazić (2+1),Janusz Gol (1+2), Jarosław Jach (2+1), Martin Kostal (0+3), Kamil Kościelny (3+0), Marcin Listkowski (1+2), Jakub Łabojko (2+1), Piotr Malinowski (2+1), Hubert Matynia (2+1), Carlos Moros (2+1), Michal Papadopulos (3+0), Kamil Piątkowski (1+2), Piotr Pyrdoł (1+2), Maciej Rosołek (3+0), Ivan Runje (3+0), Jakub Rzeźniczak (2+1), Igor Sapała (2+1), Boris Sekulić (0+3), Fabian Serrarens (1+2), Cillian Sheridan (2+1), Bartosz Slisz (2+1), David Stec (1+2), Patryk Szysz (3+0), Paweł Tomczyk (3+0), Fran Tudor (0+3), Maciej Wolski (0+3), Rafał Wolski (1+2).

2 – Rusłan Babenko (0+2), Jakub Bartkowski (0+2), Rafał Boguski (0+2), Juan Camara (2+0), Adam Danch (2+0), Adam Deja (1+1), Ołeksij Dytiatjew (1+1), Karol Fila (0+2), Adam Frączczak (1+1), Torgil Gjertsen (2+0), Wojciech Golla (1+1), Jan Grzesik (1+1), Guima (2+0), Lubomir Guldan (0+2), Santeri Hostikka (1+1), David Jablonsky (1+1), Tomasz Jodłowiec (0+2), Jacek Kiełb (1+1), Mikkel Kirkeskov (0+2), Martin Konczkowski (0+2), Bartosz Kopacz (1+1), Mikołaj Kwietniewski (1+1), Maciej Makuszewski (1+1), Filip Marchwiński (2+0), Adam Marciniak (0+2), Michał Marcjanik (0+2), Filip Marković (1+1), Szymon Matuszek (2+0), Jarosław Mihalik (2+0), Lubambo Musonda (0+2), Dominik Nagy (1+1), Michał Nalepa (2+0), Ricardo Nunes (1+1), Kamil Pestka (2+0), Filip Piszczek (0+2), Israel Puerto (1+1), Milan Radin (1+1), Filip Raicević (1+1), Michał Rakoczy (1+1), Taras Romanczuk (2+0), Kenny Saief (1+1), Lubomir Satka (1+1), Jan Sobociński (1+1), Alon Turgeman (2+0),Stavros Vasilantonopoulos (2+0), Kamil Wojtkowski (2+0), Jakub Wójcicki (0+2), Oskar Zawada (0+2).

1 – Hubert Adamczyk (0+1), Tiago Alves (0+1), Jakub Apolinarski (0+1), Błażej Augustyn (1+0), Filip Bainović  (0+1), Vulnet Basha (1+0), Paweł Bochniewicz (1+0), Bodvar Bodvarsson (1+0), Ariel Borysiuk (1+0), Marcin Budziński (0+1), Azer Busuladzic (0+1), Patryk Bryła (0+1), Jean Carlos da Silva (0+1), Bojan Cecarić (0+1), Jakub Czerwiński (1+0), Vinicius Da Silva (1+0), Milan Dimun (0+1), Antonio Dominguez (1+0), Kamil Drygas (1+0), Uros Duranović (0+1), Diego Ferraresso (1+0), Michael Gardawski (0+1), Damian Gąska (0+1), Ognjen Gnjatic (0+1), Ze Gomes (0+1), Robert Gumny (0+1), Hebert (1+0), Michał Helik (1+0), Rafał Janicki (1+0), Artur Jędrzejczyk (0+1), Lukas Klemenz (1+0), Dawid Kocyła (1+0),  David Kopacz (0+1), Michał Kopczyński (0+1), Martin Kostal (0+1), Uros Korun (0+1), Piotr Krawczyk (1+0), Sandro Kulenović (1+0), Grzegorz Kuświk (1+0), Bartosz Kwiecień (1+0), Juliusz Letniowski (0+1),  Florian Loshaj (0+1), Alasana Manneh (1+0), Nemanja Mihajlovic (1+0), Ognjen Mudrinski (1+0), Karol Muhar (0+1), Damian Oko (0+1), Dawid Pakulski (1+0), Damian Pawłowski (0+1), Łukasz Piątek (1+0), Marcin Pietrowski (0+1), Pirulo (0+1), Marko Poletanović (0+1), Łukasz Poręba (1+0), Damian Rasak (0+1), Adam Ratajczyk (1+0), Maksymilian Rozwandowicz (1+0), Bartosz Rymaniak (0+1), Rubio (1+0), Vamara Sanogo (1+0), Cezary Stefańczyk (0+1), Paweł Stolarski (0+1), Grzegorz Szymusik (1+0), Daniel Ściślak (0+1), Bogdan Tiru (1+0), Jakub Tosik (1+0), Konstantinos Triantafyllopoulos (1+0), Lubomir Tupta (1+0), Zarko Udovicić (1+0), Tomas Vestenicky (1+0), Jakub Wawszczyk (0+1), Mateusz Wieteska (1+0), Przemysław Wiśniewski (1+0), Jakub Wróbel (0+1), Kamil Zapolnik (1+0), Timur Żamaletdinow (0+1), Jakub Żubrowski (1+0), Michał Żyro (0+1).

Źródło: Wyliczenia własne


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się