var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV: Lech vs Legia, finał Pucharu Niemiec i walka o mistrzostwo w Hiszpanii. Ekstraklasa gra też w tygodniu!

Autor: zebrał Łukasz Kościelniak
2020-07-03 11:20:12

Mimo okresu wakacyjnego, futbol w Europie nabiera rozpędu. W weekend najciekawiej zapowiada się starcie Lecha Poznań z Legią Warszawa – goście mogą przy Bułgarskiej zapewnić sobie mistrzostwo, o ile przynajmniej zremisują. Emocji nie zabraknie też w lidze hiszpańskiej, gdzie cały czas toczy się walka o mistrzostwo, między Barceloną, a Realem. Sezon kolejnym trofeum można spuentować Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie – „Bawarczycy” w finale Pucharu Niemiec zagrają z Bayerem Leverkusen.

Piątek, 3 lipca:

(17:40) Chojniczanka Chojnice – Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport)
(18:00) ŁKS Łódź – Wisła Kraków (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda)
(20:10) Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów (Polsat Sport)|
(20:30) Korona Kielce – Arka Gdynia (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Marcin Baszczyński)
(22:00) Atletico Madryt – RCD Mallorca (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski)

Sobota, 4 lipca:

(12:40) Miedź Legnica – GKS Tychy (Polsat Sport)
(13:30) Norwich City – Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2 ; Filip Surma – Rafał Nahorny)
(13:30) Derby County – Nottingham Forest (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)
(15:00) Raków Częstochowa – KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport, C+ Sport 3, nSport+ ; Robert Skrzyński – Maciej Murawski)
(15:10) Stal Mielec – Odra Opole (Polsat Sport)
(16:00) Manchester United – Bournemouth AFC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(16:00) Leicester City – Crystal Palace (C+ Now ; Piotr Glamowski – Grzegorz Kaczmarczyk)
(17:00) Celta Vigo – Real Betis (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)
(17:00) Stal Stalowa Wola – Górnik Polkowice (TVCOM)
(17:15) Juventus FC – Torino FC (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(17:30) Lech Poznań – Legia Warszawa (TVP 1, C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Dariusz Szpakowski – Robert
Podoliński / Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski)
(17:40) Warta Poznań – Puszcza Niepołomice (Polsat Sport)
(18:30) Wolverhampton Wanderers – Arsenal FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(19:30) US Sassuolo – US Lecce (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Mateusz Świecicki – Piotr Czachowski)
(19:30) Real Valladolid – Deportivo Alaves (nSport+)
(20:00) Lechia Gdańsk – Cracovia (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Adam Marchliński – Radosław Majdan)
(20:00) Bayer Leverkusen – Bayern Monachium (Eurosport 1 ; Mateusz Borek – Sławomir Chałaśkiewicz)
(20:00) Elana Toruń – GKS Katowice (TVCOM)
(21:00) Chelsea FC – Watford FC (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Przemysław Rudzki)
(21:45) SS Lazio – AC Milan (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(22:00) Granada CF – Valencia CF (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)

Niedziela, 5 lipca:

(12:40) Podbeskidzie Bielsko-Biała – Radomiak Radom (Polsat Sport
(13:00) Burnley FC – Sheffield United (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)
(13:05) Górnik Łęczna – Olimpia Elbląg (TVP 3)
(14:00) Athletic Club – Real Madryt (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(15:00) Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda)
(15:00) Newcastle United – West Ham United (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Grzegorz Kaczmarczyk)
(15:10) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Stomil Olsztyn (Polsat Sport)
(17:00) LASK – Red Bull Salzburg (C+ Sport 2, C+ Now ; Michał Kornacki – Wojciech Jagoda)
(17:00) RCD Espanyol – CD Leganes (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Sebastian Chabiniak – Michał Świerżyński)
(17:00) Sparta Praga – FK Jablonec (Polsat Sport Extra)
(17:00) Garbarnia Kraków – Znicz Pruszków (TVCOM)
(17:00) Stal Rzeszów – Bytovia Bytów (TVCOM)
(17:00) Lech II Poznań – Resovia (Lech TV)
(17:00) Pogoń Siedlce – Widzew Łódź (TVCOM, Widzew TV)
(17:15) Inter Mediolan – Bologna FC (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(17:30) Piast Gliwice – Śląsk Wrocław (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski)
(17:30) Liverpool FC – Aston Villa (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(17:40) Wigry Suwałki – GKS 1962 Jastrzębie (Polsat Sport)
(18:00) Olimpia Grudziądz – GKS Bełchatów (Ipla)
(19:30) CA Osasuna – Getafe CF (C+ Sport 2 ; Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński)
(19:30) Cagliari Calcio – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(19:30) UC Sampdoria – SPAL 2013 (Eleven Sports 2 ; Julian Kowalski – Tomasz Zieliński)
(19:30) Parma FC – ACF Fiorentina (Eleven Sports 3 ; Mateusz Świecicki – Piotr Czachowski)
(19:30) Brescia Calcio – Hellas Verona (Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski – Mikołaj Kruk)
(20:00) Southampton FC – Manchester City (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Kamil Kosowski)
(20:30) Stabaek IF – Rosenborg BK (Eurosport 1)
(21:45) SSC Napoli – AS Roma (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(22:00) Villarreal CF – FC Barcelona (C+ Sport ; Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała)

Poniedziałek, 6 lipca:

(18:00) Wisła Płock – Górnik Zabrze (C+ Sport, C+ 4K Ultra HD ; Cezary Olbrycht – Tomasz Wieszczycki)
(19:30) Levante UD – Real Sociedad (C+ Sport 2)
(20:30) 1.FC Heidenheim – Werder Brema (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(21:00) Tottenham Hotspur – Everton FC (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(22:00) Sevilla FC – SD Eibar (C+ Sport 2)

Wtorek, 7 lipca:

(18:00) Nottingham Forest – Fulham FC (Eleven Sports 2)
(19:00) Crystal Palace – Chelsea FC (C+ Sport)
(19:00) Watford FC – Norwich City (C+ Now)
(19:30) Valencia CF – Real Valladolid (C+ Sport 2, nSport+)
(19:30) US Lecce – SS Lazio (Eleven Sports 1)
(20:00) Cracovia – Legia Warszawa (Polsat Sport)
(21:15) Arsenal FC – Leicester City (C+ Sport)
(21:45) AC Milan – Juventus FC (Eleven Sports 1)
(22:00) Celta Vigo – Atletico Madryt (C+ Sport 2)

Środa, 8 lipca:

(18:00) Slavia Praga – Sparta Praga (Polsat Sport Extra)
(19:00) Manchester City – Newcastle United (C+ Sport)
(19:00) West Ham United – Burnley FC (C+ Sport 2)
(19:00) Sheffield United – Wolverhampton Wanderers (C+ Now)
(19:30) Genoa CFC – SSC Napoli (Eleven Sports 1)
(19:30) AC Fiorentina – Cagliari Calcio (Eleven Sports 2)
(20:00) Lech Poznań – Lechia Gdańsk (Polsat Sport)
(21:15) Brighton & Hove Albion – Liverpool FC (C+ Sport)
(21:45) Atalanta Bergamo – UC Sampdoria (Eleven Sports 2)
(22:00) Getafe CF – Villarreal CF (C+ Sport 2)
(22:00) FC Barcelona – RCD Espanyol (Eleven Sports 1)

Czwartek, 9 lipca:

(18:00) Leeds United – Stoke City (Eleven Sports 2)
(19:00) Bournemouth AFC – Tottenham Hotspur (C+ Sport)
(19:00) Everton FC – Southampton FC (C+ Now)
(19:30) RCD Mallorca – UD Levante (Eleven Sports 1)
(21:15) Aston Villa – Manchester United (C+ Sport)
(21:45) Hellas Verona – Inter Mediolan (Eleven Sports 1)
(22:00) SD Eibar – CD Leganes (C+ Sport 2)
(22:00) Athletic Club – Sevilla FC (Eleven Sports 2)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się