var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV: Legia o krok od mistrzostwa, mecz o awans w drugiej lidze. A do tego derby Londynu czy też pojedynek Napoli z Milane

Autor: zebrał Łukasz Kościelniak
2020-07-10 13:50:56

Europejskie rozgrywki powoli finiszują, a to oznacza, że kibice na pewno nie będą się nudzić! W sobotę mistrzowski tytuł może sobie zagwarantować Legia Warszawa, a dzień później w hicie drugiej ligi (i prawdopodobnie spotkaniu, które przesądzi o awansie jednej z ekip) GKS Katowice zagra z Widzewem Łódź. W Serie A Juventus FC zagra z Atalantą Bergamo, a SSC Napoli z AC Milan. W środku tygodnia czeka na nas Multiliga!

Piątek, 10 lipca:

(16:00) Odra Opole – Wigry Suwałki (Ipla)
(17:00) Stal Stalowa Wola – Elana Toruń (TVCOM)
(17:40) Sandecja Nowy Sącz – Stal Mielec (Polsat Sport)
(18:00) KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Płock (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda)
(18:00) Chojniczanka Chojnice – Chrobry Głogów (Ipla)
(19:30) Real Sociedad – Granada CF (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)
(20:10) Zagłębie Sosnowiec – Warta Poznań (Polsat Sport)
(20:30) Górnik Zabrze – Raków Częstochowa (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski)
(21:15) Fulham FC – Cardiff City (Eleven Sports 3)
(22:00) Real Madryt – Deportivo Alaves (C+ Sport 2)

Sobota, 11 lipca:

(3:05) Seattle Sounders – San Jose Earthquakes (Polsat Sport Extra)
(12:40) GKS 1962 Jastrzębie – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport)
(13:30) Norwich City – West Ham United (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(13:30) Watford FC – Newcastle United (C+ Now ; Adrian Olek – Grzegorz Kaczmarczyk)
(15:00) Arka Gdynia – ŁKS Łódź (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Piotr Laboga – Kazimierz Węgrzyn)
(15:10) GKS Tychy – Puszcza Niepołomice (Polsat Sport)
(16:00) Liverpool FC – Burnley FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(16:00) Olimpia Elbląg – Skra Częstochowa (TVCOM)
(17:00) CA Osasuna – Celta Vigo (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)
(17:00) Resovia – Górnik Polkowice (TVCOM)
(17:00) Błękitni Stargard – Stal Rzeszów (TVCOM)
(17:15) SS Lazio – US Sassuolo (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Tomasz Zieliński)
(17:30) Legia Warszawa – Cracovia (TVP 1, C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki)
(17:40) Stomil Olsztyn – Miedź Legnica (Polsat Sport)
(17:45) Bytovia Bytów – Legionovia Legionowo (TVCOM)
(18:15) FC Ingolstadt – 1.FC Nurnberg (Eleven Sports 3)
(18:30) Sheffield United – Chelsea FC (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)
(19:30) Real Valladolid – FC Barcelona (Eleven Sports 1)
(19:30) Brescia Calcio – AS Roma (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski)
(20:00) Wisła Kraków – Korona Kielce (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Robert Skrzyński – Radosław Majdan)
(20:30) Rosenborg BK – Stromsgodset IF (Eurosport 1)
(21:00) Brighton & Hove Albion – Manchester City (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(21:45) Juventus FC – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Dominik Guziak)
(22:00) Atletico Madryt – Real Betis (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)

Niedziela, 12 lipca:

(4:35) FC Cincinnati – Columbus Crew (Polsat Sport Extra)
(12:30) Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda)
(12:40) Radomiak Radom – Olimpia Grudziądz (Polsat Sport)
(13:00) Wolverhampton Wanderers – Everton FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(13:05) GKS Katowice – Widzew Łódź (TVP 3 ; Sławomir Kwiatkowski)
(15:00) Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn)
(15:00) Aston Villa – Crystal Palace (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Grzegorz Kaczmarczyk)
(15:10) GKS Bełchatów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Polsat Sport)
(17:00) Levante UD – Athletic Club (C+ Sport 2)
(17:15) Genoa CFC – SPAL 2013 (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 ; Sebastian Chabiniak – Tomasz Zieliński)
(17:30) Lech Poznań – Lechia Gdańsk (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki
(17:30) Tottenham Hotspur – Arsenal FC (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Kamil Kosowski)
(19:15) RCD Espanyol – SD Eibar (C+ Sport 2)
(19:30) Udinese Calcio – UC Sampdoria (Eleven Sports 1 ; Julian Kowalski – Piotr Czachowski)
(19:30) AC Fiorentina – Hellas Verona (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Mikołaj Kruk)
(19:30) CD Leganes – Valencia CF (Eleven Sports 3)
(19:30) Parma FC – Bologna FC (Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut)
(20:00) Bournemouth AFC – Leicester City (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(21:45) SSC Napoli – AC Milan (Eleven Sports 1 ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(22:00) Sevilla FC – RCD Mallorca (C+ Sport)

Poniedziałek, 13 lipca:

(19:30) Villarreal CF – Real Sociedad (C+ Sport 2)
(20:30) Oxford United – Wycombe Wanderers (Eleven Sports 2)
(21:00) Manchester United – Southampton FC (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(21:45) Inter Mediolan – Torino FC (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Dominik Guziak)
(22:00) Granada CF – Real Madryt (C+ Sport 2, C+ 4K Ultra HD)

Wtorek, 14 lipca:

(4:35) Los Angeles Galaxy – Portland Timbers (Polsat Sport Extra)
(15:00) Inter Miami – Chicago Fire (Polsat Sport Extra)
(17:00) Chojniczanka Chojnice – Zagłębie Sosnowiec (Ipla)
(17:30) Wigry Suwałki – Sandecja Nowy Sącz (Ipla)
(18:00) West Bromwich Albion – Fulham FC (Eleven Sports 1)
(18:15) Warta Poznań – GKS Tychy (Polsat Sport)
(19:30) Multiliga+ (C+ Sport)
(20:30) Ekstraklasa (C+)
(20:30) Ekstraklasa (C+ Now)
(20:30) Ekstraklasa (C+ Family)
(20:30) Ekstraklasa (nSport+)
(20:45) Stal Mielec – Chrobry Głogów (Polsat Sport)
(21:15) Chelsea FC – Norwich City (C+ Sport 2)
(21:45) Atalanta Bergamo – Brescia Calcio (Eleven Sports 1)

Środa, 15 lipca:

(17:00) Górnik Polkowice – Znicz Pruszków (TVCOM)
(17:00) Pogoń Siedlce – GKS Katowice (TVCOM)
(17:00) Garbarnia Kraków – Bytovia Bytów (TVCOM)
(17:00) Stal Rzeszów – Olimpia Elbląg (TVCOM)
(17:00) Lech II Poznań – Gryf Wejherowo (Lech TV)
(17:45) Skra Częstochowa – Górnik Łęczna (TVP Sport)
(18:00) Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn (Ipla)
(18:15) Podbeskidzie Bielsko-Biała – Odra Opole (Polsat Sport)
(19:10) Widzew Łódź – Stal Stalowa Wola (Widzew TV)
(19:30) Bologna FC – SSC Napoli (Eleven Sports 1)
(19:30) AC Milan – Parma FC (Eleven Sports 3)
(20:30) Ekstraklasa (C+)
(20:30) Ekstraklasa (C+ Now)
(20:30) Ekstraklasa (C+ Family)
(20:30) Ekstraklasa (nSport+)
(20:08) Elana Toruń – Resovia (TVCOM)
(20:45) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Radomiak (Polsat Sport)
(21:15) Arsenal FC – Liverpool FC (C+ Sport 2)
(21:45) US Sassuolo – Juventus FC (Eleven Sports 1)
(21:45) Udinese Calcio – SS Lazio (Eleven Sports 2)

Czwartek, 16 lipca:

(15:00) Atlanta United – FC Cincinnati (Polsat Sport Extra)
(18:00) Leeds United – Barnsley FC (Eleven Sports 2)
(18:15) Miedź Legnica – GKS Bełchatów (Polsat Sport)
(19:00) Leicester City – Sheffield United (C+ Sport)
(19:30) Torino FC – Genoa CFC (Eleven Sports 1)
(20:45) Olimpia Grudziądz – GKS 1962 Jastrzębie (Polsat Sport)
(21:15) Crystal Palace – Manchester United (C+ Sport)
(21:45) SPAL 2013 – Inter Mediolan (Eleven Sports 1)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się