var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Rafal Oleksiewicz / PressFocus

ESA: Gytkjaer ma oferty z Rosji. Cebula na celowniku Górnika, Pogoni i… Legii?! Turgeman będzie kosztował 400 tysięcy?

Autor: zebrał Mariusz Bielski
2020-07-12 00:01:17

Bohaterami dzisiejszego przeglądu wydarzeń są między innymi Christian Gytakjer, Alon Turgeman czy Marcin Cebula. Dwaj pierwsi – okej, świetny zawodnicy jak na naszą ligę. Ale że akurat pomocnik Korony będzie wzbudzał takie zainteresowanie, tego już się nie spodziewaliśmy. A jednak! Zapraszamy na przegląd wydarzeń.

Gytkjaer trafi do Rosji?

„Lech Poznań na pewno bowiem będzie miał ubytki kadrowe. Christian Gytkjaer ma oferty z klubów zagranicznych, które płacą o wiele więcej niż Kolejorz. Odrzucił ofertę francuskiego klubu FC Guingamp, interesowały się nim również rosyjskie kluby, w tym FK Rostów czy Rubin Kazań.”

Źródło: Gazeta Wyborcza

***

Wisła Kraków będzie musiała wyłożyć 400 tysięcy euro za Turgemana.

 

 

***

Kolejka chętnych po Marcina Cebulę.

„To on wzbudza największe zainteresowanie spośród wszystkich piłkarzy Korony. Z naszych informacji wynika, że graczem kielczan interesuje się co najmniej osiem klubów Ekstraklasy. Wśród niech są między innymi Legia Warszawa, Górnik Zabrze, Pogoń Szczecin i Zagłębie Lubin, choć to nie wszystkie drużyny, które pytały czy pytają o tego zawodnika.”

Źródło: Super Express

***

Daniel Kajzer wróci do Bułgarii?

 

 

***

Górnik wciąż walczy o swojego napastnika

„Stracona bramka nie zburzyła naszej koncepcji. Zareagowaliśmy bardzo dobrze (…) Walczymy jako klub, żeby nie był to ostatni sezon Igora w Górniku. Moim zdaniem ta sprawa cały czas jest otwarta.”

Źródło: roosevelta81.pl

***

Dominik Furman miał ofertę z Krakowa. Konkretnie z… Wieczystej!

„Mateusz Kulawik z portalu Krótka Piłka przedstawił sensacyjne doniesienia, jakoby Wieczysta zaoferowała umowę... Dominikowi Furmanowi. Pomocnikowi kończy się wkrótce kontrakt z Wisłą Płock i wiele mówi się o tym, że wyjedzie za granicę. Grę w okręgówce wykluczył od razu. - Nie wykazał jednak żadnego zainteresowania transferem, poprosił, aby już do niego nie dzwonić i odłożył słuchawkę - czytamy w artykule.”

Źródło: meczyki.pl

***

Raków już w lutym wróci na swój obiekt w Częstochowie?

„Prace mają jednak ruszyć wkrótce. Częstochowski magistrat rozstrzygnął przetarg na budowę obiektu. Po raz drugi wybrano ofertę katowickiej firmy InterHall, która ma zrealizować inwestycję za blisko 17,5 mln zł. Prace, które umożliwią rozgrywanie na obiekcie meczów Ekstraklasy powinny się zakończyć w ciągu 8 miesięcy od podpisania umowy z wykonawcą.”

Źródło: WP Sportowe Fakty


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się