var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Lukasz Laskowski / PressFocus

ESA: Kapustka blisko Legii, odrzucił zakusy Śląska. Gol odszedł z Cracovii. Kirkeskov odejdzie do Turcji, a Furman na Cypr?

Autor: zebrał Mariusz Bielski
2020-08-07 00:10:30

Na jakim etapie jest transfer Kapustki do Legii? Kto odszedł z Cracovii, a kto dołączył do Wisły Kraków? Dokąd mogą przejść Kirkeskov i Furman? Co dalej z przejściem Sykory do Lecha? Zapraszamy na dzisiejszy przegląd newsów!

Kariera Bartka Kapustki nie potoczyła się tak, jak powinna, aczkolwiek jego powrót do Ekstraklasy to byłby hit. Bardzo blisko wzięcia go jest Legia, wcześniej pomocnik miał odrzucić zaloty Śląska.

 

 

***

Koniec telenoweli, a tym samym wewnętrznego konfliktu w drużynie Cracovii – Janusz Gol odszedł z drużyny Pasów! Jego kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.

 

 

***

Nowego zawodnika mają po drugiej stronie krakowskiej barykady – do Wisły dołączył Stefan Savić. Niestety nie ten z Atletico Madryt. Austriak podpisał z Białą Gwiazdą dwuletni kontrakt.

 

 

***

Omonia Nikozja zaleca się do Dominika Furmana, ale ten chyba nie jest przekonany.

 

 

***

Piast może stracić jednego z ważniejszych zawodników. Mikkel Kirkeskov łączony jest bowiem z Goztepe.

 

 

***

Z informacji Radosława Nawrota wynika, że Lech na razie nie dostał żadnej oferty ani za Jóźwiaka, ani za Gumnego. A przecież mocno na to liczy…

 

 

***

Łączony ostatnio z Kolejorzem Jan Sykora doznał kontuzji. Co dalej z tym transferem?

„Jeśli tylko okaże się, że kontuzja Sykory nie jest groźna, to Slavia zaczyna negocjacje z Lechem. To znaczy: zacznie je już jutro, pod wspomnianym warunkiem. I co równie istotne: o ile wcześniej Sykora nie był podobno przekonany do ligi polskiej, to teraz sytuacja się zmieniła. Z naszych informacji wynika, że Sykora chce przyjść do Poznania. A to bardzo ważne w kontekście zbliżających się (?) negocjacji.”

Źródło: Super Express

***

Cezary Miszta i Kacper Kostorz wrócili z wypożyczeń i zostali zgłoszeni do pierwszego zespołu Legii w ramach rozgrywek Ekstraklasy.

 

 

***

Na testach w Zagłębiu Lubin przebywa niejaki Kamil Bielikow, 

„Bielikow jest wychowankiem Radomiaka Radom, jednak występował w nim tylko w zespołach młodzieżowych. Mający 194 cm wzrostu 19-latek przez trzy lata występował w grupach młodzieżowych Legii Warszawa. Bielikow ma na swoim koncie jeden występ w reprezentacji Polski do lat 15. To nie są jego pierwsze testy w Lubinie. Rok temu, po odejściu z Radomiaka, trenował z pierwszą drużyną pod okiem Grzegorza Szamotulskiego, jeszcze za kadencji trenera Bena van Daela i za czasów sprawowania funkcji dyrektora sportowego przez Michała Żewłakowa. Nie doszło wówczas do transferu i golkiper zdecydował się na dołączenie do innego zespołu. Kontrakt Bielikowa z Ascoli Calcio dobiegł końca wraz z upływem sezonu 2019/2020. Będzie on do pozyskania na zasadzie wolnego transferu.”

Źródło: mkszaglebie.pl

***

Scalet przedłużył kontrakt ze Śląskiem.

 

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się