var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Rafal Rusek / PressFocus

Ekstraklasa: Lech wycenił Muhara i chce sprowadzić Milewskiego. Hładun zostanie w Lubinie. Matras trafi do Stali

Autor: zebrał Marcin Łopienski
2020-08-14 00:34:00

Przygotowaliśmy dla was kolejną solidną porcję plotek transferowych. Najważniejsza informacja to oczywiście chęć sprzedania Karlo Muhara przez Lecha i zainteresowanie Sebastianem Milewskim, Domink Hładun zostanie w Lubinie, a Mateusz Matras trafi do Stali Mielec. Wisła Płock oficjalnie zaprezentowała Damiana Zbozienia, a Zagłębie wypożyczyło Samuela Mraza.

Z informacji Piotra Koźmińskiego z „Super Expressu” wynika, że Lech Poznań chce sprzedać Karlo Muhara i wycenił go na 400 tys. euro, a jego następcą w zespole Kolejorza ma być Sebastian Milewski z Piasta Gliwice

 

 

***

Według informacji Janekxa Mateusz Matras jest bardzo blisko zmiany klubu i wkrótce może trafić do Stali Mielec

 

 

***

Dominik Hładun zostanie w Lubinie. Według informacji „Przeglądu Sportowego” wypożyczenie Kacpra Bieszczada do Chrobrego Głogów wiąże się z pozostaniem obecnego pierwszego golkipera Zagłębia co najmniej na najbliższą rundę jesienną. 

***

Lechia Gdańsk doszła do porozumienia z Anderlechtem w sprawie wypożyczenia Kenny’ego Saiefa i według portalu lechia.gda.pl skrzydłowy w poniedziałek zamelduje się na pierwszym treningu gdańszczan. 

***

Samuel Mraz oficjalnie wypożyczony do Zagłębia Lubin. 23-letni słowacki napastnik będzie reprezentował Miedziowych do końca sezonu. 

 

 

***

Na tę informację czekali wszyscy fani Ekstraklasy. Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl poinformował, że po spotkaniu PZPN z Ministerstwem Zdrowia w najbliższych dniach zmieni się protokół medyczny, tak aby przypadki koronawirusa nie sparaliżowały rozgrywek. 

 

 

***

W środowym przeglądzie informowaliśmy o możliwym transferze Karola Niemczyckiego do Cracovii, według Tomka Włodarczyka z portalu meczyki.pl 21-latek podpisze trzyletni kontrakt. 

 

 

***

Mateusz Kuzimski oficjalnie został zawodnikiem Warty Poznań. 29-letni napastnik podpisał roczną umową z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

 

 

***

W Śląsku Wrocław wykryto przypadek koronawirusa. Na powtórzonych testach u jednego zawodnika wyszedł wynik pozytywny, kolejne badanie zostanie przeprowadzone w piątek. 

 

 

***

Damian Zbozień został nowym zawodnikiem Wisły Płock. Obrońca podpisał roczną umową z możliwością przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. 

 

 

***

Zagłębie otrzymało od Genoi trzecią ratę za Filipa Jagiełło. 

 

 

***

Legia przeprowadziła ponowne testy całego zespołu i wszyscy jego przedstawiciele są zdrowi.

 

 

***

Ponadto Wisła Płock zaprezentowała stroje na nowy sezon oraz poinformowała o przedłużeniu umowy z Orlenem. 

 

 

 

 

***

Tomas Petrasek znalazł się w szerokiej kadrze Czech

 

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się