var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV: Wraca Ekstraklasa, finały Ligi Europy i Ligi Mistrzów, w tygodniu polskie kluby grają o europejskie puchary!

Autor: zebrał Łukasz Kościelniak
2020-08-21 10:40:16

Po krótkiej przerwie nowy sezon rozpoczyna polska ekstraklasa. Nie zabraknie też emocji w europejskich pucharach, bowiem w najbliższych dniach rozegrane zostaną mecze finałowe Ligi Europy i Ligi Mistrzów. W środku tygodnia czekają nas natomiast eliminacyjne emocje, związane ze spotkaniami Legii, Cracovii, Lecha i Piasta.

Piątek, 21 sierpnia:

(18:00) KGHM Zagłębie Lubin – Lech Poznań (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski)
(18:45) Willem II Tilburg – PSV Eindhoven (Polsat Sport Extra)
(21:00) Sevilla FC – Inter Mediolan (TVP 1, Polsat Sport Premium 1 ; Jacek Laskowski – Robert Podoliński / Cezary Kowalski)

Sobota, 22 sierpnia:

(9:00) Wellington Phoenix – Perth Glory (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Marcin Pawłowski)
(12:00) Garbarnia Kraków – GKS Katowice (Polsat Sport Extra)
(14:30) Radomiak Radom – Miedź Legnica (Polsat Sport Extra)
(15:00) Cracovia – Pogoń Szczecin (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Tomasz Ćwiąkała – Wojciech Jagoda)
(15:00) UYL: AFC Ajax – SL Benfica (Polsat Sport Premium 1)
(17:30) Śląsk Wrocław – Piast Gliwice (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski)
(18:00) UYL: Red Bull Salzburg – Real Madryt (Polsat Sport Premium 1)
(20:00) Raków Częstochowa – Legia Warszawa (C+ Sport, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Rafał Wolski – Radosław Majdan)
(21:00) Dundee United – Celtic FC (retransmisja) (Polsat Sport News)

Niedziela, 23 sierpnia:

(8:07) FC Zbrojovka Brno – Sparta Praga (retransmisja) (Polsat Sport News)
(10:00) Brisbane Roar - Western United (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 ; Patryk Mirosławski)
(12:30) Wisła Płock – Stal Mielec (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Marcin Rosłoń – Wojciech Jagoda)
(12:40) Górnik Polkowice – Arka Gdynia (Polsat Sport)
(15:00) Warta Poznań – Lechia Gdańsk (C+ Sport, C+ Sport 3 ; Piotr Laboga – Tomasz Wieszczycki)
(15:00) Bytovia Bytów – Termalica Bruk-Bet Nieciecza (Polsat Sport)
(17:30) Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała (C+, C+ Sport 3, C+ 4K Ultra HD ; Przemysław Pełka – Marcin Baszczyński)
(21:00) Paris Saint-Germain – Bayern Monachium (TVP 1, Polsat Sport Premium 1 ; Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak / Bożydar Iwanow)
(22:00) Girona FC – Elche CF (Eleven Sports 1 ; Marcin Gazda - Mateusz Majak)
(22:30) Dynamo Czeskie Budziejowice – Slavia Praga (retransmisja) (Polsat Sport Extra)

Poniedziałek, 24 sierpnia:

(4:30) Portland Timbers – Seattle Sounders (Polsat Sport Extra)
(18:00) Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków (TVP Sport, C+ Sport, C+ Sport 3 ; Sławomir Kwiatkowski - Andrzej Strejlau / Adam Marchliński – Wojciech Jagoda)

Wtorek, 25 sierpnia:

(18:00) UYL: mecz finałowy (Polsat Sport Premium 1)

Środa, 26 sierpnia:

(9:00) Melbourne City – Brisbane Roar/Western United (Eleven Sports 2)
(12:10) Sydney FC – Wellington Phoenix/Perth Glory (Eleven Sports 2)
(20:00) Legia Warszawa – Omonia Nikozja (TVP Sport ; Maciej Iwański)

Czwartek, 27 sierpnia:

(17:00) Dinamo Mińsk - Piast Gliwice (TVP Sport)
(19:00) Malmo FF – Cracovia (TVP Sport)
(21:00) Lech Poznań – Valmiera FC (Polsat Sport)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się