var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Pixabay

Najlepsze owocówki w branży igaming

Autor: Artykuł Sponsorowany
2020-09-02 23:00:36

W przypadku gier hazardowych w sieci ogromnym zainteresowaniem graczy od lat cieszą się darmowe gry maszyny owoce. Są to automaty do gry, gdzie dominującymi symbolami na bębnach są owoce. Od lat dostępne są w kasynach online i naziemnych. Chcielibyśmy zatem zaprezentować ich krótką historię oraz najlepsze owocówki w kasynach.

Skąd się wzięły owocówki?

Aby bliżej poznać historię owocówek, musimy cofnąć się do początku XX wieku. Wtedy to w Stanach Zjednoczonych w różnych barach, salonach gier pojawiało się coraz więcej automatów do gry. Były to całkiem proste maszyny, które posiadały 3 bębny, kilka symboli oraz charakterystyczną dźwignię. Rozwój automatów nie spodobał się wielu politykom nieprzychylnym hazardowi. W związku z tym w poszczególnych stanach wprowadzano ich zakaz lub ograniczenia.

Aby jednak wykorzystać potencjał tych maszyn, bez jednoczesnego łamania prawa, twórcy maszyn hazardowych zawiązali sojusz z producentem słodyczy. Zadecydowano, że na maszynach będzie można wygrywać owocowe gumy do żucia lub czekoladowe batoniki marki BAR. Dlatego też na bębnach umieszczano symbole wiśni, truskawek, jabłek czy arbuza. Z czasem zniesiono zakazy, jednak owocówki na tyle stały się popularne, że pozostawiono je w kasynach, gdzie tym razem służyły już do gry na pieniądze. Do dziś automaty owocówki cieszą się sporym zainteresowaniem graczy, zwłaszcza w kasynach internetowych.

Berry Burst Max

Berry Burst Max to wideo automat stworzony przez firmę NetEnt. Berry Burst Max to rozwinięta wersja podstawowej gry Berry Burst, dzięki której można maksymalnie wygrać do 200 tysięcy monet! Jest to całkiem nowoczesna owocówka składająca się z 5 bębnów z 3

rzędami symboli. Zawiera symbole karciane jak i owocowe: maliny, mandarynki, limonki. Gra ta posiada całkiem wysoki współczynnik RTP, który wynosi 96.23%. Można tu liczyć na takie dodatkowe opcje jak: Cluster Pays, wild czy expanding wild. Wylosowanie na bębnach 15 identycznych symboli maliny zapewnia wygraną x10000 stawki.

Fruitoids

Fruitoids to gra od studia Yggdrasil Gaming, która zachwyca warstwą wizualną. Tytuł ten jest podobny do innej gry tego studia - Winterberries. Mamy tu do czynienia z wręcz kosmicznymi owocami, które nie przypominają tych, z jakimi mamy na co dzień do czynienia. Gra ta składa się z 5 bębnów z 3 rzędami symboli oraz 25 linii wypłat. Tytuł ten posiada jeszcze większy wskaźnik RTP wynoszący 96.7%. Producent wprowadził tu opcję Freeze i re-spinów, jak i zwiększony mnożnik za wygrane z opcją wygrania do 62.5 tysiąca monet.

Fruit Shop

To kolejna gra od NetEnt, która uznawana jest za jeden z największych hitów tego studia. Mamy tutaj do czynienia z całkiem prostym automatem, który łączy w sobie symbole karciane i owocowe. Ten wideo slot posiada 5 bębnów z 3 rzędami symboli oraz 15 linii wypłat. Wskaźnik RTP to zaś 96.7%. Gra pod względem graficznym przypomina wręcz typowy mały kramik z owocami. Producent zdecydował się tu na klasyczne rozwiązania: symbol wild, darmowe spiny z podwójnym mnożnikiem. Sporym atutem jest tu fakt, iż można w grze za pieniądze obstawiać nawet do 150 Euro.

Fruits of Neon

Fruits of Neon od Fugaso to nietypowa gra w niezwykle ciekawym stylu. Jak wskazuje sama nazwa, Fruits of Neon to gra, w której dominują kolorowe neony. Zostały one umieszczone na ciemnym tle, dzięki czemu są one jeszcze bardziej widoczne i zjawiskowe. Producent zdecydował się na układ 5 bębnów z 4 rzędami symboli oraz 40 linii wypłat. Na bębnach znajdują się symbole karciane jak i banany, arbuzy, śliwki czy wiśnie. W grze można wygrać do x400 stawki za zakład, co daje kwotę aż 40 tysięcy. Ponadto znajdują się tu trzy progresywne jackpoty o odmiennej wielkości.

Fruit Mania

Fruit Mania to przykład gry, która ewidentnie nawiązuje do klasyki maszyn wrzutowych. Dzieło firmy Wazdan posiada bowiem klasyczny układ 3 na 3 oraz całkiem prostą grafikę. Umieszczono tu jednak aż 27 linii wypłat. Obok symboli owocowych jak arbuzy, wiśnie, śliwki dostępne są tu dzwonki czy diament. Ten ostatni zapewnia wygraną do 90 tysięcy kredytów. W grze obecne są również darmowe spiny, a także lotto bonus, gdzie 3 identyczne symbole na środkowym bębnie mogą zapewnić ukrytą nagrodę. Gra ta ma wskaźnik RTP na poziomie 96.59%.

Extra Juicy

Extra Juicy od Pragmatic Play to kolejna typowa owocówka w naszym zestawieniu. Gra ta posiada układ 5 na 3 oraz 10 linii wypłat. Maksymalny zakład w grze wynosi 50 dolarów. Gracze mogą liczyć na RTP na poziomie 96.52%. Na bębnach dominują klasyczne symbole jak: wiśnie, cytryny, śliwki, arbuzy czy dzwonki. Można tu liczyć na darmowe spiny czy zwiększony mnożnik za wygrane. Graficznie i dźwiękowo produkcja ta stoi na całkiem wysokim poziomie.

Fruits Go Bananas

Na koniec całkiem oryginalna gra od firmy Wazdan. Fruits Go Bananas od razu zaskakuje pozytywną dawką energii i dobrej zabawy. Jest to automat z układem 5 na 3 i 5 liniami wypłat. Na bębnach zetkniemy się z symbolami owocowymi, jednak w tym wypadku są to żywe postaci niczym z animacji dla dzieci. Gra zapewnia wiele ciekawych i miłych dla oka animacji. Znajdujemy się tu na typowym wycieczkowcu, który przemierza karaibskie morze.

Owoce zaś to pasażerowie tego statku. Za każdym razem żywiołowo i w zabawny sposób reagują na losowane układy. W grze obecny jest symbol wild jak i również można zdobyć do 30 darmowych spinów.


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się