var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Własne

Program TV: Piłkarskie emocje z Ligą Narodów, do tego weekend z pierwszą i drugą liga!

Autor: Łukasz Kościelniak
2020-09-04 12:00:22

Najbliższe dni to przede wszystkim emocje reprezentacyjne. Zespoły seniorskie walczą w ramach Ligi narodów (nasza kadra zagra z Holandią oraz Bośnią i Hercegowiną), natomiast nasze młodzieżówki grają mecze eliminacyjne i towarzyskie. Spragnieni polskiej piłki w ten weekend mogą obejrzeć kilka spotkań pierwszej i drugiej ligi.

Piątek, 4 września:

(18:00) Litwa – Kazachstan (Polsat Sport News)

(18:00) Estonia U-21 – Polska U-21 (TVP Sport ; Sławomir Kwiatkowski – Andrzej Strejlau)

(18:00) Arka Gdynia – Puszcza Niepołomice (Ipla)

(20:45) Holandia – Polska (TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport ; Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak / Bożydar Iwanow)

(20:45) Włochy – Bośnia i Hercegowina (Polsat Sport Extra)

(20:45) Słowacja – Czechy (Polsat Sport Premium 1)

(20:45) Szkocja – Izrael (Polsat Sport Premium 2)

 

Sobota, 5 września:

(12:00) Lech II Poznań – Hutnik Kraków (Lech TV)

(12:40) Korona Kielce – GKS 1962 Jastrzębie (Polsat Sport)

(13:00) Błękitni Stargard – Wigry Suwałki (TVCOM)

(15:00) Macedonia Północna – Armenia (Polsat Sport News)

(15:00) Gibraltar – San Marino (Polsat Sport Premium 1)

(15:00) Pogoń Siedlce – Stal Rzeszów (TVCOM)

(16:00) Liverpool FC - Blackpool FC (Eleven Sports 1 ; Dominik Guziak - Tomasz Zieliński)

(16:30) Olimpia Grudziądz – Chojniczanka Chojnice (TVP Sport ; Hubert Bugaj)

(17:00) Olimpia Elbląg – Motor Lublin (TVCOM)

(17:00) Siarka Tarnobrzeg – Wisła Puławy (TVCOM)

(17:00) Wólczanka Wólka Pełkińska – Podlasie Biała Podlaska (TVCOM)

(18:00) Islandia – Anglia (Polsat Sport News)

(18:00) Estonia – Gruzja (Polsat Sport Premium 1)

(18:00) GKS Bełchatów – Sandecja Nowy Sącz (Ipla)

(18:00) Górnik Polkowice – Sokół Ostróda (TVCOM)

(19:00) Sandecja Nowy Sącz – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ipla)

(20:45) Portugalia – Chorwacja (Polsat Sport)

(20:45) Szwecja – Francja (Polsat Sport Extra)

(20:45) Dania – Belgia (Polsat Sport Premium 1)

 

Niedziela, 6 września:

(12:40) Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy (Polsat Sport)

(15:00) Walia – Bułgaria (Polsat Sport Extra)

(15:00) Andora – Wyspy Owcze (Polsat Sport Premium 1)

(16:00) Górnik Łęczna – Resovia (Ipla)

(18:00) Węgry – Rosja (Polsat Sport)

(18:00) Irlandia – Finlandia (Polsat Sport News)

(20:45) Szwajcaria – Niemcy (Polsat Sport)

(20:45) Hiszpania – Ukraina (Polsat Sport Extra)

(20:45) Serbia – Turcja (Polsat Sport News)

 

Poniedziałek, 7 września:

(16:00) Kazachstan – Białoruś (Polsat Sport Extra)

(16:45) Polska U-19 – Czechy U-19 (TVP Sport)

(20:45) Bośnia i Hercegowina – Polska (TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport)

(20:45) Holandia – Włochy (Polsat Sport Extra)

(20:45) Czechy – Szkocja (Polsat Sport News)

(20:45) Irlandia Północna – Norwegia (Polsat Sport Premium 1)

(20:45) Austria – Rumunia (Polsat Sport Premium 2)

 

Wtorek, 8 września:

(18:00) Gruzja – Macedonia Północna (Polsat Sport)

(18:00) Armenia – Estonia (Polsat Sport Extra)

(18:00) Polska U-21 – Rosja U-21 (TVP Sport)

(20:45) Francja – Chorwacja (TVP Sport, Polsat Sport ; Maciej Iwański)

(20:45) Dania – Anglia (Polsat Sport Extra)

(20:45) Belgia – Islandia (Polsat Sport News)

(20:45) Szwecja – Portugalia (Polsat Sport Premium 1)

 

Środa, 9 września:

Brak spotkań.

 

Czwartek, 10 września:

(20:30) Chrobry Głogów – Widzew Łódź (Polsat Sport)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się