var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Krzysztof Porebski / PressFocus

Ekstraklasa: Cernych już tylko o krok od Jagiellonii. Janos nie trafi do Legii. Zagłębie odrzuciło trzecią ofertę Osijeku

Autor: zebrał Marcin Łopienski
2020-09-14 23:40:02

Kończy się kilkutygodniowy serial o transferze Kamila Jóźwiaka, w poniedziałek poznaliśmy kwotę za jaką skrzydłowy Lecha odejdzie do Derby County. Ponadto Fedor Cernych jest bardzo blisko Jagiellonii, a bardzo daleko od Legii jest Adam Janos. Co jeszcze w przeglądzie Ekstraklasy?

O tym, że Kamil Jóźwiak we wtorek podpisze kontrakt z Derby County pisaliśmy już wczoraj, w poniedziałek portal weszlo.com uzupełnił informację o kwotę transferu, która zamknie się w 4 milionach euro plus atrakcyjne bonusy. Dzisiaj zawodnik wyleciał na Wyspy, by przejść testy medyczne.

 

 

***

W mediach pojawiły się plotki o tym, że Adam Janos miałby zastąpić Domagoja Antolicia. Według Tomasza Włodarczyka z meczyki.pl Legii nie stać na tego zawodnika.

 

 

***

Fedor Cernych jest już naprawdę blisko dołączenia do Jagiellonii. Skrzydłowy może w najbliższych dniach podpisać kontrakt z białostoczanami.

 

 

***

Zagłębie odrzuciło trzecią ofertę Osijeku za Damjana Bohara. Chorwaci tym razem zaproponowali 650 tys. euro plus 50 tysięcy euro w bonusach. 

 

 

***

David Jablonsky jeszcze w tym tygodniu może zostać zawieszony przez czeską federację. 

 

 

***

W poniedziałkowym numerze „Przeglądu Sportowego” pojawiła się informacja o tym, że Daniel Szelągowski jest bardzo blisko dołączenia do Rakowa Częstochowa. Według gol24.pl Korona zarobi na tym milion złotych. 

***

Wasyl Kraweć oficjalnie został wypożyczony do Lecha Poznań. 

 

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się